İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hmm evet orda "Tuşlar" varmış gördüm:hmmm bu ayar sadece numara tuşlamadaki sesi kapatıyor di mi? zaten başka bi yerde tuş sesine de raslamadım henüz :D çok :tşk: bu arada

luckysleven

luckysleven

Üye
hmm evet orda "Tuşlar" varmış gördüm:hmmm bu ayar sadece numara tuşlamadaki sesi kapatıyor di mi? zaten başka bi yerde tuş sesine de raslamadım henüz :D çok :tşk: bu arada

klavye tuslarida kapaniyor ama haberin olsun : )

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
klavye tuslarida kapaniyor ama haberin olsun : )
peh o da sorun değil. rahatsızlık duymuyordum ama çıt çıt çıt sesine gerek de yok daktilo gibi zaten :D

- - - Eklendi - - -

harbi he insanın düşününce aklına gelmiyo klavye sesi filan, başka yerde de raslamadım diyorum bi de :P

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Yandex tarayıcı mobil versiyonu çıkmış. Uandex desteğe twitter üzerinden Windows Phone için sordum lakin aldığım cevap iç açıcı değil.

@tanercoskun merhaba, şu an için çıkış tarihi kesinleşmemiş olmakla birlikte tüm platformlarda olmasını amaçlıyoruz. Sevgiler!

luckysleven

luckysleven

Üye
peh o da sorun değil. rahatsızlık duymuyordum ama çıt çıt çıt sesine gerek de yok daktilo gibi zaten :D

- - - Eklendi - - -

harbi he insanın düşününce aklına gelmiyo klavye sesi filan, başka yerde de raslamadım diyorum bi de :P

aslinda fark etmiyoruz ama o klavye tus sesi daha hizli yazmaya yariyor ses cikmayinca sanki harf atlamisim gibi oluyor bana : ) neyse guncellemede el atarlar buna umarim

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar bende web arama geçmişi silme yöntemi ayarlar geçişi sil yapıp siliyorum fakat şimdi son üç kez hepsi siliniyor ama tek bir arama kalıyor acaba neden böyle oluyor

PureFood

PureFood

Üye
Samsung'un cihaz tanıtımına son 8 saat. Umarım WP'dur, ATIV dediği için tablet ya da notebook falan da olabilir.. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Samsung'un cihaz tanıtımına son 8 saat. Umarım WP'dur, ATIV dediği için tablet ya da notebook falan da olabilir.. :hmmm
Bu tanıtımda Samsung'un Galaxy Tab3 8.0, 7.0 ve 10.1 inçlik ürünlerinin tanıtılacağı düşünülüyor. Ayrıca Windows tabanlı Ativ serisi ürünleri ve Galaxy Camera 2'nin de ortaya çıkması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye

Bu tanıtımda Samsung'un Galaxy Tab3 8.0,7.0 ve 10.1 inçlik ürünlerinin tanıtılacağı düşünülüyor. Ayrıca Windows tabanlı Ativ serisi ürünleri ve Galaxy Camera 2'nin de ortaya çıkması bekleniyor.

Abi benim de demek istediğim bu zaten, tablet/notebook olursa Win RT ya da 8 olacak, ki bu da bizi mobil teknoloji konusunda pek alakadar etmiyor.. Ancak WP'lu bir ATIV bizleri meraklandırabilir bugün.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Abi benim de demek istediğim bu zaten, tablet/notebook olursa Win RT ya da 8 olacak, ki bu da bizi mobil teknoloji konusunda pek alakadar etmiyor.. Ancak WP'lu bir ATIV bizleri meraklandırabilir bugün.
Bu konuda seninle hemfikirim :oke:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
bahtiyad

bahtiyad

Üye
Arkadaşlar 4 aylık lumia maceramı bıtırecekken telefonu sıfırladım...Fakat yazılımdan kaynaklı hata sebebiyle telefonum bricked(çarkların donmeye devam etmesi-şimşek logosu) modda kalmıştı..saatlerce ugraştım..firmware ındırme vb pc nedenlerıyle 2 gunumu aldı.Flash atılması yada tekrar firmware(versiyon) yuklenmesı gerektıgını anladım..

Bugun garantılı lumia920 telefonumu sabah 10:00 istanbul BAKIRKÖY KVK ya teslım ettım..Saat 19:35 te Eve dönüp netten kontrol ettim ve cihaz coktan sorunu cozulmus.Teslim almam bekleniyor...bu kadar cabuk ılgıleneceklerını dusunmemıstım,şaşırdım...Olur da herhangi bir yazılım yada donanım sıkıntı yaşayan arkadaşların bu servise götürmelerini öneririm...

• Beğen
Tepkiler: skynet
Lumiance

Lumiance

Üye
Arkadaşlar 4 aylık lumia maceramı bıtırecekken telefonu sıfırladım...Fakat yazılımdan kaynaklı hata sebebiyle telefonum bricked(çarkların donmeye devam etmesi-şimşek logosu) modda kalmıştı..saatlerce ugraştım..firmware ındırme vb pc nedenlerıyle 2 gunumu aldı.Flash atılması yada tekrar firmware(versiyon) yuklenmesı gerektıgını anladım..

Bugun garantılı lumia920 telefonumu sabah 10:00 istanbul BAKIRKÖY KVK ya teslım ettım..Saat 19:35 te Eve dönüp netten kontrol ettim ve cihaz coktan sorunu cozulmus.Teslim almam bekleniyor...bu kadar cabuk ılgıleneceklerını dusunmemıstım,şaşırdım...Olur da herhangi bir yazılım yada donanım sıkıntı yaşayan arkadaşların bu servise götürmelerini öneririm...

evet Bakırköy kvk çok hızlı. İki kez verdim ertesi gün geri aldım

bahtiyad

bahtiyad

Üye
işin komik yanı gorevli bayana tahmini iş yogunlugunuz nasıl,en erken kac gun sonra alırım dedım..o da birşey söyleyemem diyince bi tırsmıştım hani.2-3 hafta surcek sandım...malum bazen basit sorunlu da olsa sallamıolar....ama bu şubeyi takdir ettim :D

PureFood

PureFood

Üye
Bugün Samsung etkinliğinden bize bir ekmek çıkmadı.. Tüh umutluydum orta seviye Wp'lu cihaza..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
PureFood

PureFood

Üye

Yahu misafir vardı takip edemedim. Kayda değer bir şey yok anlaşılan.

ativ one 5 - win8
ativ book 9 Plus - win8
ativ-q tablet&notebook hibrit - hem win8 hem android
ativ tab3 win 8
galaxy NX - androidli kamera
galaxy s4 zoom

tanıtılanlar. Guzel cihazlar..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi için teşekkürler İsmet, yarın bakarım artık.

Üst Alt