İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar 4 aylık lumia maceramı bıtırecekken telefonu sıfırladım...Fakat yazılımdan kaynaklı hata sebebiyle telefonum bricked(çarkların donmeye devam etmesi-şimşek logosu) modda kalmıştı..saatlerce ugraştım..firmware ındırme vb pc nedenlerıyle 2 gunumu aldı.Flash atılması yada tekrar firmware(versiyon) yuklenmesı gerektıgını anladım..

Bugun garantılı lumia920 telefonumu sabah 10:00 istanbul BAKIRKÖY KVK ya teslım ettım..Saat 19:35 te Eve dönüp netten kontrol ettim ve cihaz coktan sorunu cozulmus.Teslim almam bekleniyor...bu kadar cabuk ılgıleneceklerını dusunmemıstım,şaşırdım...Olur da herhangi bir yazılım yada donanım sıkıntı yaşayan arkadaşların bu servise götürmelerini öneririm...

cihazi teslim ederken rica etseydin bir iki saat icinde verirlerdi. Ben genelde oyle yapiyorum,uzaktan geldim gun icinde almam lazim diyorum 2-3saatte yapip veriyorlar. En son N8'in ahizesi ve hoparlorunu degiştirtmiştim iki saatte yapip bir de aradilar hazir gelip alabilirsiniz diye:D

IVI-Elia

Üye
Benim mağazada sıkıntı var .Uygulama yüklenmiyor...

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Benim mağazada sıkıntı var .Uygulama yüklenmiyor...
Bende şimdi baktım sorun yok görünüyor ama mesajlar menüsünden facebooka bağlanmıyor çevrim içine bağlanmıyor acaba böyle olan arkadaşlar varmı yoksa teknik bir sorunmu var geçici Akşamdan beri böyle

bahtiyad

bahtiyad

Üye

cihazi teslim ederken rica etseydin bir iki saat icinde verirlerdi. Ben genelde oyle yapiyorum,uzaktan geldim gun icinde almam lazim diyorum 2-3saatte yapip veriyorlar. En son N8'in ahizesi ve hoparlorunu degiştirtmiştim iki saatte yapip bir de aradilar hazir gelip alabilirsiniz diye:D

ayrılmam gerekiyordu.....bugun fırsat bulup teslim aldım ve izmire gönderdim...lumia920 maceram bitti...S3 yada s4 alıcam buyuk ıhtımal

kartal-78

Üye
Arkadaşlar l920 kullanıyorum batarya tam dolu 2 gün gidiyordu bir oyun yükledim ( dirit şampiyon ) diye oynadım zaman 15 dakikada battaryayı yarıya indidi fazla oynayınca bataryayı tamamen bitiriyor bende bu oyunu kaldırdım ama batarya yine aynı şekilde 1 günü tamamlamıyor budurum oyundan sonra oldo budurumda ne yapmam lazım arkadaşlar

luckysleven

luckysleven

Üye

Beyler kamerayı her açtığımda ekranda bu uyarı çıkıyor ve uyarı ekrandan gitmeden çekim yapamıyorum. Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim ?

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar mesajlar bölümündeki Facebook ta online kişileri görebiliyorum çok güzel ama sıkıntı şu ki yazışamıyorum ya benim mesajlar gitmiyor ya da karşıdan gelmiyor özellikle karşıdan gelende sıkıntı var ya hiç gelmiyor ya da çok geç geliyor sizde durum nasıl ben yeni kurdum bunu önceden nasıldı bilgilendirebilecek biri olursa çok güzel olur..Saygılar

- - - Eklendi - - -

Mesela karşıdaki mesaja karşılık vermiş ama bu bana 6 7 dk sonra geliyor hem de hiç bir uyarı vermiyor girip bakınca mesaj geldiğini görüyorum..

AlicanL920

Üye
arkadaşlar arkadaşım lumia 720 aldı mağaza sorunu var aile kurulumu diyor nasıl yapıyoruz bunu yardımcı olabilir misiniz :)?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar mesajlar bölümündeki Facebook ta online kişileri görebiliyorum çok güzel ama sıkıntı şu ki yazışamıyorum ya benim mesajlar gitmiyor ya da karşıdan gelmiyor özellikle karşıdan gelende sıkıntı var ya hiç gelmiyor ya da çok geç geliyor sizde durum nasıl ben yeni kurdum bunu önceden nasıldı bilgilendirebilecek biri olursa çok güzel olur..Saygılar

- - - Eklendi - - -

Mesela karşıdaki mesaja karşılık vermiş ama bu bana 6 7 dk sonra geliyor hem de hiç bir uyarı vermiyor girip bakınca mesaj geldiğini görüyorum..

Microsoft hesabına giriş yapıp Facebook uygulamasına izin ver.

arkadaşlar arkadaşım lumia 720 aldı mağaza sorunu var aile kurulumu diyor nasıl yapıyoruz bunu yardımcı olabilir misiniz :)?

telefona kurulum yapılan Microsoft hesabına pc'den girip yaşını 18'den büyük olarak değiştirmesi gerekiyor.

drangela61

drangela61

Üye
Hocam giriş yaptım ama oyle bir ayar bulamadım sadece bir tane mail gelmiş Facebook u Windows Phone da kullanmaya başladığıma istinaden :S

dust61

dust61

Üye
zune telefonumu görmüyor yardım edebilirmisiniz?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Zune wp8 telefonları görmez.

Aygn1755

Üye
windows phone mağazadan bi şey indirmeye çaılıştığımda 80048264 diye bi hata veriyor çözümü varmı 2 haftadır mağazadan bir şey alamıyorum :S

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
windows phone mağazadan bi şey indirmeye çaılıştığımda 80048264 diye bi hata veriyor çözümü varmı 2 haftadır mağazadan bir şey alamıyorum :S
Ayarlar/Eposta+Hesaplar/Microsoft hesabının parolasını yanlış yazarak onayla. Uyarı aldıktan sonra doğru şifreyi yazarak tekrar onayla, umarım düzelir.

• Beğen
Tepkiler: Aygn1755
dust61

dust61

Üye
nokia lumia 520 de equalizer yok mu? nokia müzik ve ayarlardaki ses bolumunu yenı guncelledım telefonu alalı 2 gün oldu.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
dust61

dust61

Üye
onuda denedim ama olmuyor orjinal kendi kulaklığını takıyorum kutudan çıkan.

dust61

dust61

Üye
hayır yine geliştirmeler yazıyor sadece. güncelledim bide ses ayarını. güncellemeden öncede aynıydı. ya birde telefondan sildim attığım müziği baktım hala telefonda silinmemiş pc ye bağladım telefonu ordan da sildim yine telefonda müzik çalıyor oynata bastığımda.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hayır yine geliştirmeler yazıyor sadece. güncelledim bide ses ayarını. güncellemeden öncede aynıydı. ya birde telefondan sildim attığım müziği baktım hala telefonda silinmemiş pc ye bağladım telefonu ordan da sildim yine telefonda müzik çalıyor oynata bastığımda.
İlginç, bazen silmek istediğin müzik dosyasını player arka planda son çalınan olarak kullandığı için silemiyorsun. Bunun için stop music uygulamalarından birini yükleyip sonlandırmak icap eder. Eğer senin demek istediğin tüm müzik dosyaları için geçerliyse bunun için ne yapılır pek emin değilim. :(

Üst Alt