Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Microsft brezilyada hindistanda falan Nokia store ları Microsft a çevirmiş. Acaba bize ne zaman sıra gelecek.

braayn

braayn

Üye
uygun yollu
Microsft brezilyada hindistanda falan Nokia ları Microsft a çevirmiş. Acaba bize ne zaman sıra gelecek.
Microsofta çevirmiş derken cihaz açılırken nokia yazısınımı microsofta çevirmiş ???

burakcan42

Üye
Mağazalara artık microsoft logosu getirilmiş yani.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
bilgisayarım bir türlü telefonu görmüyor nasıl dönebilirim wp8.1e ?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

Ne güldüm laa :D :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye

Paylaşılalı çok oldu.

dakamon

dakamon

Üye
Yahu 1 gün kaldı build e hiç sızıntı yok. Harbi çok sadece ve heyecansız geçeceğinden korkuyorum. Belki PC için iyi geçer de telefonlar için pek bir şey olmayabilir heyecan verici bir şey anlamında diyorum.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
TP 2 den sonra çok can sıkıcı oldu buralar harbiden:cnfsd:
Yahu 1 gün kaldı build e hiç sızıntı yok. Harbi çok sadece ve heyecansız geçeceğinden korkuyorum. Belki PC için iyi geçer de telefonlar için pek bir şey olmayabilir heyecan verici bir şey anlamında diyorum.

dakamon

dakamon

Üye
TP 2 den sonra çok can sıkıcı oldu buralar harbiden:cnfsd:
Eski build çok daha heyecanlıydı eski güncellemeler daha heyecanlıydı. Artık kimse sallamıyor çünkü insanları heyecanlandıran bir şey yok. Kimsede ciddi etkiler yapmıyor şu an ki yenilikler.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

Ne güldüm laa :D :D
O da bir şey mi?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Murat Alper, saynesim ve 1 kişi daha
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Aman boşver iyi şeyler olsun sızıntıdan vazgeçtim gerçi onunda garantisi yok sızıntı olmadı diye iyi olacakta değil ama benimki de bir umut :gul:

serinaga

serinaga

Üye
Haydi hayırlısı bakalım ...

braayn

braayn

Üye
Yarın build kaça acaba ??

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Buildden ne kadar süre sonra yeni yapı yayınlanır sizce ?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Apple 61 milyon cihaz satmış ilk çeyrekte. Ms 8.5 milyon. Aadamların mobil kısmını hiç sallamıyor

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

Üst Alt