Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Sistemi sıfırladım İngilizce kullanın turkçeye gore daha az donuyor hemde cortana var :)

byibo

byibo

Üye
yardımcı olacbilecek varmı? yoksa telefonu sıfırlayacagım
alarm yanlış hatırlamıyorsam çaldığı zaman tuş kilidi tuşuna bastığın zaman kapatıyor çalmıyor birdaha oda olmaz ise ses kısma tuşuna basarak bir dene ben bunları yaparak kapatmıştım

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
alarm yanlış hatırlamıyorsam çaldığı zaman tuş kilidi tuşuna bastığın zaman kapatıyor çalmıyor birdaha oda olmaz ise ses kısma tuşuna basarak bir dene ben bunları yaparak kapatmıştım
Ne yaptıysam susmuyor :ehe 1 saatlik derste 5 kere çaldı

saynesim

saynesim

Üye
Banada bir güncelleme geldi göze çarpan birşey görmedim

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Whatsapp webde sona kalmamıştık, iphone a bizden sonra geldi. Şimdi de var mı ondan da emin değilim. Bilen varsa aydınlatsın beni.
whatsapp web i kullanıyorum ben hala.sıkıntı yok.aslıında whatsapp haklı bu güncellemeleri geç vermekte.çünki bugün sesli aramayı verse iki gün sonra görüntülü aramayıda isteyecek millet.sonra verecek bişey bulamayacaklar.pazarlama politikası hep bunlar.. :deal: :anlas:

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ne yaptıysam susmuyor :ehe 1 saatlik derste 5 kere çaldı

Hala sıfırlamadıysanız palyatif ve çeşitli çözümler sonuç getirebilir.

1- alarm ayar alanına girerek hiç yoksa yeni bir alarm kurun.. yakın bir zamana örneğin 5 dakika sonrası gibi. ve bekleyin bakalım yeni alarm mı çalıyor yoksa yine diğeri mi?

2- Güç ve Sesi azalt tuşuna uzun süre basın titreşimi hissedene ve telefonun kendiliğinden kapanana kadar bekleyin... yeniden açlıdıktan sonra tekrar kontrol edin bakalım sonuç ne olacak..
Bu telefona ve bilgilere zarar vermeden tıpkı Masaüstü bilgisayarda olduğu gibi bir resetleme işlevi görür.

3- Yine olmadıysa, kurduğun ayarladığın alarmı tekrar iptal ed ve yine beklemede kal :)))

Bunları yazınca bazı arkadaşlar bu saçmalıklarda ne diyebilir. Bu yeni bir yapı olduğu için bazen işe yarıyor, bizzat yaşadım....

Dexter Morgan, telefon sistemiyle ilgili backroundu'nu bilmeyerek bunları yazdım, o yüzden "bu kadar basit şeyde yazılır mı" diye düşünmeni istemem..

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

Hala sıfırlamadıysanız palyatif ve çeşitli çözümler sonuç getirebilir.

1- alarm ayar alanına girerek hiç yoksa yeni bir alarm kurun.. yakın bir zamana örneğin 5 dakika sonrası gibi. ve bekleyin bakalım yeni alarm mı çalıyor yoksa yine diğeri mi?

2- Güç ve Sesi azalt tuşuna uzun süre basın titreşimi hissedene ve telefonun kendiliğinden kapanana kadar bekleyin... yeniden açlıdıktan sonra tekrar kontrol edin bakalım sonuç ne olacak..
Bu telefona ve bilgilere zarar vermeden tıpkı Masaüstü bilgisayarda olduğu gibi bir resetleme işlevi görür.

3- Yine olmadıysa, kurduğun ayarladığın alarmı tekrar iptal ed ve yine beklemede kal :)))

Bunları yazınca bazı arkadaşlar bu saçmalıklarda ne diyebilir. Bu yeni bir yapı olduğu için bazen işe yarıyor, bizzat yaşadım....

Dexter Morgan, telefon sistemiyle ilgili backroundu'nu bilmeyerek bunları yazdım, o yüzden "bu kadar basit şeyde yazılır mı" diye düşünmeni istemem..
Dediklerini denedim hala çalıyor :) Cihazı sıfırladım ısrarla çalıyor. 8.1e döndüm

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Dediklerini denedim hala çalıyor :) Cihazı sıfırladım ısrarla çalıyor. 8.1e döndüm
bende hiç sıkıntı olmamıştı L1020.hemde on tane alarm vardı farklı saatlerde.hemde tuşları kullanmadan kapatıyordum ekrandaki uyarıdan.ama ingilizce yazıyordu Dismiss diye.sen yanlışlıkla Snooze'ye basmış olabilirmisin acaba?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

Malum bu cihazlara ve kurulum şekline göre sorunların yoğunluğu veya farklılığı değişiyor,
Ben de 8.1 e bir kez dönmüşlüğüm oldu.
Sonradan da sıfırladım ve NSU ile bilgisayar üzerinden kurulum yaptım..
Tabi yine de sorunlar çok oldu, ancak şu son güncellemeden sonra idare eder hale geldi..
Elbette yine sorunlar var, ancak kendi yağımızla kavrulabilecek çareler üretebiliyoruz.. bir de deneme sürümü de olsa yine de insan heyecan duyuyor ve yüklemeden duramıyor...

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Alarmlara girip aynı alarmı yeni bir saate kur sonra kurulan alarmı kapat. Ben böyle çözdüm

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bende bir sorun yok henüz sadece şarj sıkıntı yaratıyor yoksa telefon kullandıkça hızlanıyor gibi

braayn

braayn

Üye
Son 2 gün diyoruz...

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
bende hiç sıkıntı olmamıştı L1020.hemde on tane alarm vardı farklı saatlerde.hemde tuşları kullanmadan kapatıyordum ekrandaki uyarıdan.ama ingilizce yazıyordu Dismiss diye.sen yanlışlıkla Snooze'ye basmış olabilirmisin acaba?
Bende dismiss diye şeçenek çıkmıyor :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Birisi aradığında yoksay butonu yok ? Ama yoksayı butonun olması gereken butona basınca yoksayıyoe :)
Ayrıca gestures beta çalışmıyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar benim şirket mail hesabım çalışmaz oldu bu sorun wp10 denemesi yaptıktan sonra oluştu kaç kere cihazı sıfırladıysamda hala düzelmedi,bilgilerimi kesinlikle doğru giriyorum wp10 a denk gelmesi bir tesadüfmü ,şuan cihazım 8.1 ve hala çalışmıyor.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
iOs 8in 4. betası yayınlanmış. Ms hala yerinde sayıyor

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve braayn
byibo

byibo

Üye
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben bu yıl sonuna kadar ms.den ses getirecek önemli atılımlar bekliyorum,bu sessizliği hiçte normal değil bence.

Üst Alt