Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye

Biri özet geçebilir mi?

emz

emz

Üye

Biri özet geçebilir mi?

Şaka olsun ya. Hiç haz almam eğer öyle olursa :S Eğer apk falan kurulmaya başlanırsa Windows'a ben yazın direkt bırakırım demedi demeyin. Gerçekten ben kaçarım. :( Sistem özerkliğini kaybeder ya:|

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bu telefonların performansıyla o uygulamalar oyunlar güzel olabilir aslında

• Beğen
Tepkiler: SamilGoktas
yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Belkide mağaza sorunu en iyi böyle çözülür

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Şaka olsun ya. Hiç haz almam eğer öyle olursa :S Eğer apk falan kurulmaya başlanırsa Windows'a ben yazın direkt bırakırım demedi demeyin. Gerçekten ben kaçarım. :( Sistem özerkliğini kaybeder ya:|
bunu zamanında blackbery içinde çok söylemişlerdi sanırım böyle bir söylenti çıkararak satışlarımı artırmayı düşünüyorlar nedennini anlamış değilim ama sonucu hüsran olmuştu. ben yazılımdan anlamam ama madem böyle bir imkan var o zaman neden ms geliştiricilere milyon dolarları döktü direk yapardı işlemi geçerdi başını ağrıtmadan bana mantıksız geliyor açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: emz
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye

Biri özet geçebilir mi?
Bugüne kadar söylenilenlerden çok farklı değil. Mağaza sorununu android uygulamalarıyla çözme yolu ama direkt olarak Google servisleriyle değil de Blackberry deki gibi alternatif bir mağaza tarzıyla. Bu bilgiyi veren arkadaş bunun Microsoft adına intihar olduğundan falan bahsetmiş.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Gabriel'e iki kez sordum W10 mobil teknik ön izleme sürümünde keylogger var mı diye cevap vermedi. Sizce var mıdır ? Pc de vardı sanırım.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Telefona w10 tp yükledikten sonra hiç bir bilgisayar görmüyor yardımcı olabilecek var mı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows 10 Build 10074 şu anda indirilebilir durumda. Darısı yarın akşam telefonlara :eller:

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu arada son yayınlanan Windows 10 güncellemesi ile Windows Insider artık İnsider Preview adını alıyor. Muhtemelen yarın Build konferansında telefonlar için de Insider Preview sürümü tanıtılacak.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bu arada son yayınlanan Windows 10 güncellemesi ile Windows Insider artık İnsider Preview adını alıyor. Muhtemelen yarın Build konferansında telefonlar için de Insider Preview sürümü tanıtılacak.

Valla ben 8.1'e geri döndüm düzgün bir şey yayınlamazlarsa wp10a geçmem.

emz

emz

Üye

Demek ki insider prewiev ve insider olarak farklı versiyonları için ayrılacak. Yani ben bu teknik önizleme ve tüketici önizleme olarak ayıracaklarını düşünüyorum. Sanırım kararlı bir sürüm gelecek. Onun için daha mantıklı olur :)

Bay H

Bay H

Üye
Lumia dışı cihazlar için çok yakında.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

dakamon

dakamon

Üye
Çok yakında ( 1 ay sonra ) :))
Ne birayı en az 2 ay de sen ona :D MS yi çözdük artık.
Bu arada nedense yarınki lasnman için heyecanım kaçtı. Bi his sıkıcı geçecek gibi geliyor. En son yapılan etkinliğin üzerine çok fazla çıkmadıkları sürece bizi heyecanlandıramayacaklar. Zaten şeffaf kutucukları gördük ne bilim hızlı ayarların arttığını gördük bunun gibi bir çoğunu test ettik. Nesini tanıtacaklar acaba daha.

braayn

braayn

Üye
Ne birayı en az 2 ay de sen ona :D MS yi çözdük artık.
Bu arada nedense yarınki lasnman için heyecanım kaçtı. Bi his sıkıcı geçecek gibi geliyor. En son yapılan etkinliğin üzerine çok fazla çıkmadıkları sürece bizi heyecanlandıramayacaklar. Zaten şeffaf kutucukları gördük ne bilim hızlı ayarların arttığını gördük bunun gibi bir çoğunu test ettik. Nesini tanıtacaklar acaba daha.
Sanırım 3D karo ve marketteki içerikten yakınan gruplar için android uygulamalarında olduğu çevre dostu bir mağaza :) ve güzel bir kilit ekranı ile birlikte 2 tane yeni orta segment cihaz tanıtılır gibime geliyor

Üst Alt