vMenu 1.3 Hareketli Kaydırma Özelliğine Sahip Menü - N97, 5800 (N97 için kinetik kaydırma, 5800 il

Sponsorlu Bağlantılar

cmlkrc

cmlkrc

Üye
    Konu Sahibi
bende hiç olmadı kardeş o ya

GaNgS

GaNgS

Üye
Bende kurdum iki gündür kullanıyorum şimdilik sorun yok.

Teşekkür ederim.
5800 kullanıcısıyım sky fire programını kurabilen varmı acaba. Ben kuramıyorum yükleme sırasında lisans sözleşme metninde accept dediğim halde ilerlemiyor orada takılıp kalıyor. farklı bi sürümü mü var acaba 5800 için
bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
ŞUAN 5800 İÇİN KULLANABİLECEEĞİNİZ SKİYFİRE PROGRAMI PROGRAMIN RESMİ SİTESİNDE MEVCUT :oke:

fatihtokmak

Üye
ellerıne saglık kardes

scainet_59

Üye
tşk

cmlkrc

cmlkrc

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

casper4371

Üye
arkadaşlar ben 5800 da bu kaydırma özellikli programı kurdum fakat beğenmedim.nasıl kaldırabilirim acil yardım edin?

volkan_al

volkan_al

Üye
arkadaşlar ben 5800 da bu kaydırma özellikli programı kurdum fakat beğenmedim.nasıl kaldırabilirim acil yardım edin?

Ayarlar-uygulama yöneticisi- yüklü programlar sonra programın adını bul secenekler de kaldır de

para_dox_e

Üye
eline salık tşkrlr

mm_mm

mm_mm

Üye
Tşk. Kurdum beyenmedım sildim (:

paşa002

Üye
çok teşekkürler :)) eliniz dert görmesin

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

UntimeLy

Üye
5800 için kesinlikle tavsiye etmem zor kurtuldummm

cmlkrc

cmlkrc

Üye
    Konu Sahibi
zor bi durum yok uygulama aylarlarından kaldır deyince kalkıyor kardes

fahrettin042

Üye
kardeş eline sağlık 5800 da mükemmel çalışıyor teşekkr ederim

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
Cok güzeLmiş beğenerek kuLLanıyorum saol kardeşim.. :) :oke:

gölgeyele

Üye
yaklaşık bir haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.bir kere bile reset atmadı makina

padisah_58

padisah_58

Üye
arkadaşlar bu programı kurdum,mükemmel çalışıyor,fakat anlamadığım bi biçimde ara sıra telefonun reset atmasına sebep oluyor. aynı durumu yaşayan war mı ?

bu sorun bu programdan değil telefonunda uyumuz pro varsa olur aynı sorun bende de var çünki daha bu proyu yüklemedim bile..

onursuer

Üye
arkadaslar yukluyorum desteklemıyor ne yapmam gerekıyo saygılar

BenQm

Üye
süper bir özellik 5800 xm de çalısıyor cok sagol dostum coook sagol

parsreis

Üye
arkadaşlar bu programı kurdum,mükemmel çalışıyor,fakat anlamadığım bi biçimde ara sıra telefonun reset atmasına sebep oluyor. aynı durumu yaşayan war mı ?

aynı durum bende de mevcut

Üst Alt