Hareketli Kaydırma Özelliğine Sahip Menü - N97, 5800 (N97 için kinetik kaydırma, 5800 ile yeni menü

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hareketli Kaydırma Özelliğine Sahip Menü - N97, 5800 (N97 için kinetik kaydırma, 5800 ile yeni menü
Arkadaşlar programın Videosu Aşağıda

Akıllı telefonun ana menüyü değiştirmek için yetenekli küçük aaplet. Herhangi orada Gdesk ve emülasyonu. Yükleme tamamlandıktan sonra, yerine ana şey, kinetik kaydırma вкладок ile menü alabilirsiniz. Yanında oraya (iPhone'da) olarak parmak etiketler taşımak için uygundur. Everyones önceki farklılık, tüm doğru çalışır ve frenler olmadan ekranın her iki pozisyonda.

Akıllı telefon, Nokia N97 Doğum Programı çalışmaları görsel videoda gösterilen ve 5.800 başıma (test). Var menü dışında bir problem memuru yerleşik. Menü Çince hiyeroglif (yerine) üzerinde, bir pervaz bir - küçük kareler mükemmel Genel olarak.

Çeviri Googledan olduğu için ancak bu kadar oldu , kusura bakmayın

:oke: Güle Güle Kullanın :oke: UnSigneddir , Sertifikalayın :oke:

Not : 5800 denenmiştir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: death8080, ersantaran, Tuba ve 102 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım öncelikle 4 seneyi bitirmişsiniz forumda ve ilk mesajınız Hayırlı Olsun ..

Konuda özellikle KIRMIZI yazdığım bölümde sanırım fıkra anlatmamışım ..

Daha iyisini siz paylaşın , sizi görelim . Belliki 4 seneyi sömürgeci olarak tamamlamışsınız .. !

abdullahsalam

Üye
arkadaşım paylaşımın için tşk edermm... diğer arkadaşlara da şunu söyleyim herkesin ingilizcesi yok ve herkes programcı değil yani herkes bir yerlerden bir şeyler bulup burada paylaşıyor kimse kendi üretmiyor.. ingilizcesi olan arkadaşlar kendileri çeviriyorlar ama bu arkadaşımız ingilizceyi yada hangi dilde ceviri yaptıysa o dili bilmiyor diye suçlamak yerine yaptığı paylaşım için tşk etmek gerekli diye düşünüyorum

bu-rak

Üye
Pardon Arkadaşım ne yazdığın anlaşılmıyor.Sanırım google çeviri yapmış ve buraya kopyalamışsın.Adminlere duyuruyorum.Böyle mesaj mı olur.Lütfen daha kaliteli paylaşımlarda bulunalım.

adminlere seslenicene bul orjinalini çevir türkçeye adam bu kadarını yapmış. boş konuşucana tşk et

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşım paylaşımın için tşk edermm... diğer arkadaşlara da şunu söyleyim herkesin ingilizcesi yok ve herkes programcı değil yani herkes bir yerlerden bir şeyler bulup burada paylaşıyor kimse kendi üretmiyor.. ingilizcesi olan arkadaşlar kendileri çeviriyorlar ama bu arkadaşımız ingilizceyi yada hangi dilde ceviri yaptıysa o dili bilmiyor diye suçlamak yerine yaptığı paylaşım için tşk etmek gerekli diye düşünüyorum

Rica Ederim , Güle Güle Kullanın .. Ben De Size Teşekkür Ederim Yorumunuzdan Ötürü ..

adminlere seslenicene bul orjinalini çevir türkçeye adam bu kadarını yapmış. boş konuşucana tşk et

Aynı Şekilde Sana Da Teşekkür Ederim Burak , Sağolasın :)

veyselcelik

Üye
bence de böyle hiç çevirmeyin daha iyi orjinali daha anlaşılırdır.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bence de böyle hiç çevirmeyin daha iyi orjinali daha anlaşılırdır.

Anlayan anlıyor zaten , ki konu başlığı yeteri kadar açık sanırım ..

Altta Video da var , hala anlamıyorsanız sizin sorununuz Kardeşşş

omergrg

Üye
çok güzel bir paylaşım dostum.teşekkürler.

seminay

Üye
arkadaşım öncelikle teşekkürler güzel paylaşım yalnız bir sorun var yüklemeyi yaptım çalıştı programdan çıktıktan sonra bir daha giremedim açılmıyor neden acaba

iOS Developer

iOS Developer

Üye
vay tertip varmış benim 5 senelik.. :D

bu-rak

Üye
Rica Ederim , Güle Güle Kullanın .. Ben De Size Teşekkür Ederim Yorumunuzdan Ötürü ..

Aynı Şekilde Sana Da Teşekkür Ederim Burak , Sağolasın :)

Rica ederim dostum forumda huzur bozanları sevmiyorum herkez elinden geldiğince bişey katmaya çalışıyo sonuçta .böylelerine mümkünatı olsa dosyada indirtmicen hak değil çünki bence yeterince anlaşılır ve güzel bi paylaşım yapmışsın ellerine sağlık..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşım öncelikle teşekkürler güzel paylaşım yalnız bir sorun var yüklemeyi yaptım çalıştı programdan çıktıktan sonra bir daha giremedim açılmıyor neden acaba

Maalesef uygun telefonum olmadığı için ben deneyemedim , diğer arkadaşların yorumlarına göre bilgi sahibi olacağız artık :oke:

Rica ederim dostum forumda huzur bozanları sevmiyorum herkez elinden geldiğince bişey katmaya çalışıyo sonuçta .böylelerine mümkünatı olsa dosyada indirtmicen hak değil çünki bence yeterince anlaşılır ve güzel bi paylaşım yapmışsın ellerine sağlık..

:alkis:alkis aynen katılıyorum Burak , Yüreğine Sağlık :oke:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol Güven eline sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağol Güvenciğim benden yardım isteseydin gerekeni yapardık..:oke:

selim6186

selim6186

Üye
5800 özellik desteklenmiyor uyarısı yapıyor...bilginize

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol Güvenciğim benden yardım isteseydin gerekeni yapardık..:oke:

Ben Teşekkür Ederim Nadirciğim , bunu öğrendiğim iyi oldu bilseydim fırça yemezdim :) artık çevirileri sana aktaracağım :oke:

5800 özellik desteklenmiyor uyarısı yapıyor...bilginize

Dostum deneyen çok arkadaş oldu , neden böyle uyarı verdi bilemiyorum . diğer arkadaşlar da yazarsa durum anlaşılır . İyi Forumlar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
aslında bu konunun bir benzerini ben de verdim..

Godfather

Godfather

Üye
saol güven abi :oke:

Üst Alt