Öneri Uygulama Satın Almak Için Alternatif Kart - Ininal Card

Sponsorlu Bağlantılar

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Ahahahahh karıştı @Treksimut sana dedim ki PTT'ten ininal kart 15 TL'yemi alınıyor demiştim karışmasın :) cevap verirsen sayende Traffic Racer oynayabileceğim asdfaggsfddxhfg:)

TurboCall

TurboCall

Üye
Ahahahahh karıştı @Treksimut sana dedim ki PTT'ten ininal kart 15 TL'yemi alınıyor demiştim karışmasın :) cevap verirsen sayende Traffic Racer oynayabileceğim asdfaggsfddxhfg:)
ptt de 30 tl 5 tl kart 24 karta yükleniyor kardeşim .:D.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Ben bugün aldım. Herhangi yaş sınırı yok.Benden 15 Tl aldılar 5 tlnin kart ücreti 10 tl'nin bakiye olduğunu söylediler ancak 1 tl ücret kesmişler. Beğendim gibi kartı ama beğenmediğim tarafı paketin üzerindeki resmin kartın resmi olduğuymuş bana cengizhan geldi ve biraz kötü durduğunu söylememde sakınca yok. Sorularım var:
1- Paypala nasıl para yollarım
2- Teknosada alışveriş yaparken bkm express var ama bu kart kabul edilmiyor kartlarda ise maximum falan var hangisini seçeceğim.
3- Her bakiye yüklenmesinde paramı kesiliyor? Öyleyse biraz kötü
4- Dediğim gibi şu cengizhan olayı kartı değiştirmem mümkünmü kartonu açtım.Bu arada ptt'den aldım
@turbocoreburada :)

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Kartı hemen alabiliyormusun acaba hemen anında veriyorlarmı :)

TurboCall

TurboCall

Üye
evet ama her ptt şubesinde kart yok söyleyim. hemen o an veriyor sonra internetten sitesine girip kartı aktif ediyorsun kullanıma hazır .:D.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
kartı basmıyolar zaten orda hazır küçük bi kaç işlem yapıyo yükleme yapılınca da hazır oluyo hemen kullanabiliyosun

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Yani arkadaşlar PTT ye gidiyorum işte fiş falan alıyon sıra sana geliyor Diyosun boyle boyle falan İşlem oluyor 30 TL karşılığı İninalım bende ve traffic raceri indiriyorum yani ahahhaa :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
en yakın zamanda alıcam güvenli bir alışveriş için harikka :D

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
aynen beyler bende hemen yapışıyım parayı babama verdımde 3 gundur almadı daha kendım halledıyım kartı hemen vermezler dıe ben gıtmemıstım bide para nasıl yukluon sadece pttdedınmı karta yoksa değpişik yontemler varmı

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu okursan soruların cevabı içinde :)
aynen beyler bende hemen yapışıyım parayı babama verdımde 3 gundur almadı daha kendım halledıyım kartı hemen vermezler dıe ben gıtmemıstım bide para nasıl yukluon sadece pttdedınmı karta yoksa değpişik yontemler varmı

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
doğru başlangıçta var

HeroMR

HeroMR

Üye
Ben n11 gitti gidiyor natro hosting hepsi burada ixir host steam ve adı aklıma gelmeyen pek çok yerden alışveriş yaptım. Kredi kartı ile alışveriş imkanı sağlayan her yerden yapabilirsin. Hatta markette kredi kartı gibi de kullandım. İstersen paylaş kart da alabilirsin onda teb atmlerinden para da çekiliyor.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

HeroMR

HeroMR

Üye
Pardon o mesaj ilk sayfadaymış. Mobil uygulamadayım dikkat etmemişim ilk sayfadaki mesaja cevap vermişim. Daha alışamadım kusura bakmayın.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Ben az önce turkcellden kontör yükledim sorunsuzdu..İsme ininal kart yazdım

avast

avast

Üye
ininal kart sparis etmek istiyorum ama nekadara sparis edebilirm mobil odemeyle alcam kargo falan dahil kac lira toplamda bilen varmı ??

TurboCall

TurboCall

Üye
ininal kart sparis etmek istiyorum ama nekadara sparis edebilirm mobil odemeyle alcam kargo falan dahil kac lira toplamda bilen varmı ??
İninal sitesinde yazıyor yanlış hatırlamıyorsam 6 tl kargo ücreti 5 tl kart.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
migrosta varda o zaman 30 tl alıyolarmıs 25 icine 5 karta

Üst Alt