Öneri Uygulama Satın Almak Için Alternatif Kart - Ininal Card

Sponsorlu Bağlantılar

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Satın Almak Için Alternatif Kart - Ininal Card

Arkadaşlar merhaba geçen gün mağazada gezinirken bir arkadaş uygulama satın alırken ininal card ı önermişti. Kartın sitesine girdim nedir , ne değildir diye araştırdım ve gerçekten uygulama satın almak ve internetten alışveriş yapmak için çok avantajlı bi kart olduğunu gördüm. Kartın herhangi bir banka ya da banka hesabıyla bağlantısı yoktur. Yalnızca satış noktasına gidip, seçtiğiniz tutarda kartı, hiçbir kişisel bilginizi vermeden, form doldurmadan, imza atmadan satın alabilirsiniz.. Kartı satın alıp TL yükledikten sonra uygulama satın alabiliyoruz sadece kartı alırken 5 TL ödüyoruz ve aylık 1 TL kullanım ücreti kesiliyor yükleme çeşitleri ise ;
25, 50, 75, 100, 150, 200, 250, 300 TL son sınır 2.000TL dir.

Ön ödemeli ininal Kart'ınızı satın aldıktan sonra, yüksek limitli kart kullanma korkusu olmadan, kişisel bilgilerinizi vermeden, internette ve MasterCard noktalarında güvenle kullanabilirsiniz.
Kartı satın alabileceğiniz ve yükleme yapabileceğiniz yerler : PTT , Migros ve Tansaş
Ben kullandım hatta Asphalt 8i satın aldım. Merak ettiğiniz sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Benefit, beats, n000k ve 1 kişi daha

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bi nevi kredi kartı dimi

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
çok iyiymiş ya çok:tşk: konu için

• Beğen
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bu aynı sey gibi Türkcell Kart.
Konu için :tşk:

• Beğen
braayn

braayn

Üye
çok iyi hadi bakalım

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Tam aradığım şey!.

Hemen araştırıp bakalım neymiş nasılmış ;)

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Kredi kartı gibi ancak kredi kartıyla alakası yok :) Otobüse binerken yüklenilen kartlar varya işte onun gibi yükleyip internette alışveriş yapabileceğimiz siteye tanıtıp kullanabiliyoruz rica ederim bu arada :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hmm iyiymiş :tşk:

turbocore35

turbocore35

Üye
bende var aylık 1 tl içinden kendine ücret kesiyor ve en az 5 tl yükleyebiliryorsunuz ptt matiklerden falan yüklenebiliyor .:D.

katil_197

katil_197

Üye
hemen migrosa gidiyorum :D asphalt 8 indirmem lazım :D

• Beğen
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Kart ücreti 5 tl unutmayın :D

respection123

Üye
30tl yemi mal oluyor yane?

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
yalnız kartta 24 tl kalıyor 1 tl kendisine alıyorlar ve her ay 1tl kesmesi saçmalık .:D.
Bence çok cazip bi miktar ayda 1 tl kesmesinin sorun olmayacağını düşünüyorum. En azından kredi kartından çok basit bi kullanımı var.

Hagios

Hagios

Üye
Tüm sitelerde kullanılabilir durumda mı?Bazı siteler kabul etmiyor diye duymuştum?Birde banka hesabından ininal karta para aktarılıyor mu yoksa sadece belirtilen yükleme noktalarından mı para yükleniyor?

emreeozden

emreeozden

Üye
yaş sınırı var mı ??

Üst Alt