Öneri Uygulama Satın Almak Için Alternatif Kart - Ininal Card

Sponsorlu Bağlantılar

ecel54

ecel54

Üye
enpara bundan daha iyi. aylık ücret, eft falan para kesmiyorlar finansbaktan ücretsiz yatırıyorsun. evine kadar ücretsiz getiriyorlar kartı

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Ohoo 30 lira mı :( Peki bişey sorucam mesela marketten alışveriş yaptık karttan şifre girmeden mi çekilcek para ? Şifre vs. belirlemiyormuyuz ?

emz

emz

Üye
Şifre ilk geldiğinde son 4 hane oluyor. Daha sonra pttmatikten değiştirilebiliyor. İnternet dışında normal kartlar gibi kullanılıyor ve pin soruyor.

Telgrafla gönderildi.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Almak için yaş siniri varmi peki ?

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Ben bugün aldım. Herhangi yaş sınırı yok.Benden 15 Tl aldılar 5 tlnin kart ücreti 10 tl'nin bakiye olduğunu söylediler ancak 1 tl ücret kesmişler. Beğendim gibi kartı ama beğenmediğim tarafı paketin üzerindeki resmin kartın resmi olduğuymuş bana cengizhan geldi ve biraz kötü durduğunu söylememde sakınca yok. Sorularım var:
1- Paypala nasıl para yollarım
2- Teknosada alışveriş yaparken bkm express var ama bu kart kabul edilmiyor kartlarda ise maximum falan var hangisini seçeceğim.
3- Her bakiye yüklenmesinde paramı kesiliyor? Öyleyse biraz kötü
4- Dediğim gibi şu cengizhan olayı kartı değiştirmem mümkünmü kartonu açtım.Bu arada ptt'den aldım

bahaddin53

bahaddin53

Üye
İnternetten araştirsaydin usta keşke.Değişik oyun desenli kartları var :S

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Ya bakmıştım ben hepsine ama ben sade verirler diye düşünmüştüm bu yüzden -1 veriyorum ama onun dışında çok +sı var. Parayı kumbarada biriktireceğine koy buraya. Zaten çekme imkannı yok internettende alışveriş yapmayacaksan ayda 1 tl de keser iyi bence. bu arada birileri yukarıdaki sorularımı cevaplar ise sevinirim. Bu arada paypal işini hallettim 1 ile 2 gitti 3 ve 4 ü cevaplayın

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Öncelikle başka konuların olması gerekçesiyle konumu kapatmanızı istemiyorum. O konuda kimse aktif değil neyse başlıyorum:
Ben ininal kart aldım ama cengizhanlı geldi ve içindede şuan 9 tl var 15'e almıştım 5 tl kart 1 tl kullanım ücreti ne bileyim alışveriş yaparken biraz gülünç gibi oluyor sizce ne yapayım yeni bir tane dahamı alayım classic olandan şu üzerinde internette indirimli alışveriş yazandan yoksa o parayı bu karta yatırıp harcayımmı?

Bendeki üstteki
Sizce ne yapayım yeni alayımmı değiştireyimmi?
Birde oradaki görevli sorarsa neden değiştiriyorsun diye :) ne diyeyim sizce? :)

Son düzenleme:
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Ya bakmıştım ben hepsine ama ben sade verirler diye düşünmüştüm bu yüzden -1 veriyorum ama onun dışında çok +sı var. Parayı kumbarada biriktireceğine koy buraya. Zaten çekme imkannı yok internettende alışveriş yapmayacaksan ayda 1 tl de keser iyi bence. bu arada birileri yukarıdaki sorularımı cevaplar ise sevinirim. Bu arada paypal işini hallettim 1 ile 2 gitti 3 ve 4 ü cevaplayın
sadece aylık kesiyo her bakiye yüklendiğinde değilAyrıca kartı açtıysan değiştirebilir miyim diye bize değil aldığın yere sorman daha mantıklı değil mi? Açtıysan değiştirmezler bence

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Sence yenisini almam mantıklımı o cengizhan biraz gülünç gibi onla inttden yaparım birde normal alırım onu kullanırım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konunuz ana konu ile birleştirilmiştir @Treksimut

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
ok.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Sence yenisini almam mantıklımı o cengizhan biraz gülünç gibi onla inttden yaparım birde normal alırım onu kullanırım
almana gerek yok bence sen işlemini yapmana bak işlemin oluyosa sıkıntı yok gülünç duruma düşecek bişey yok bence ortada :)

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
sağol zaten düşününce banada öyle geldi... Kart+1 tl yi yada toplam 15 tl yi yatırır harcarım daha iyi

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Ben bugün aldım. Herhangi yaş sınırı yok.Benden 15 Tl aldılar 5 tlnin kart ücreti 10 tl'nin bakiye olduğunu söylediler ancak 1 tl ücret kesmişler. Beğendim gibi kartı ama beğenmediğim tarafı paketin üzerindeki resmin kartın resmi olduğuymuş bana cengizhan geldi ve biraz kötü durduğunu söylememde sakınca yok. Sorularım var:
1- Paypala nasıl para yollarım
2- Teknosada alışveriş yaparken bkm express var ama bu kart kabul edilmiyor kartlarda ise maximum falan var hangisini seçeceğim.
3- Her bakiye yüklenmesinde paramı kesiliyor? Öyleyse biraz kötü
4- Dediğim gibi şu cengizhan olayı kartı değiştirmem mümkünmü kartonu açtım.Bu arada ptt'den aldım
İninal mi aldın Paypal mı

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
paypalda 15 yaş sınırı var ordan anlaman gerekti... ininal aldım

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Yani şunu diyorum PTT den ininal 15Tl karşılığını alınıyor

byibo

byibo

Üye
güzel konu teşekkürler paylaşım için