Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

said32

said32

Üye
Kalkmıs gibi çok nadir
Yalnız moralim fena bozuk soğudum beceriksiz hissediyorum .

Baksana hepimiz hangoutsan bizim takım rezillik.

davutbabakado

Üye
S.a beyler ben de yeni başladım alistim da şu kitabe olayını anlamadım aciklayabilir misiniz

sasua42

sasua42

Üye
Kitabeler sana savaşta avantaj sağlıyor mesela sen item almadın ama saldiri hizi yazıyı aldın diğerlerine göre az da olsa daha hizli saldirirsin ama item de alman gerek

davutbabakado

Üye
Kitabeler sana savaşta avantaj sağlıyor mesela sen item almadın ama saldiri hizi yazıyı aldın diğerlerine göre az da olsa daha hizli saldirirsin ama item de alman gerek
Kitabe aldim 2k ya ama kullanamadim. Yazitlari koyuyorum olmuyor

sasua42

sasua42

Üye
Kitabe yeri actin ve kitabeyi koyduysan olması lazım said32ye sor istersen

davutbabakado

Üye
Kitabeyi etkinlestir simgesine tiklanmiyor. Kaos yeri 8 oluyor

sasua42

sasua42

Üye
Kaos ve düzen 8 olması lazım

said32

said32

Üye
Anlatıyorum.İyi okuyun.
Önce Kitabeyi almamız lazım.Ben ,Koruyucu Kitabeyi,ilk alınması gereken kitabe olarak düşünüyorum,Fısıldayan Kitabeyi 2.Olarak. Tabi her heroya farklı kitabe uygulanırsa daha etkili olur :)
Ama bu örnekte o kitabeler yok ,

Kitabeyi Aldıktan Sonra

Kitabenin En az Kaç Düzen(Mavi Renkli) En az Kaç Kaos(Kırmızı Renkli) Enerji koymanız gerektiğine bakın.
Önemli = Bronz: 3 , Gümüş: 4 , Altın: 5 Enerji verir. Mesela üstteki resimdeki ilk tablette 4 Düzen 12 Kaos Enerjsi Gerekmiş .Burda Düzen enerjisi sağlamak için Bronz Yazıt koymanın Mantıksız olacağı ve Gereken 2 enerji türünü bir seferde sağlamayacağımızı görürüz. Buna Dikkat edin . Matematik işlemi Yapın :) Yeter mi diye .
Kitabenin içine yazıtları doldurduktan sonra sağ üstten aktif edin kitabeyi Ve Kitabeyi Boş bir Kitabe Boşluğuna yerleştirin.

Unutmayın Kitabeleri Amacınıza Göre Alın, Hep Tank Oynuyorsanız Gidip , Saldırı Hasarıyla ilgili tabletler almayın.Bir Said32 Paylaşımının sonuna daha geldik, Her güzel şeyin bir sonu vardır. =) İyi Oyunlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92 ve davutbabakado

davutbabakado

Üye
Anlatıyorum.İyi okuyun.
Önce Kitabeyi almamız lazım.Ben ,Koruyucu Kitabeyi,ilk alınması gereken kitabe olarak düşünüyorum,Fısıldayan Kitabeyi 2.Olarak. Tabi her heroya farklı kitabe uygulanırsa daha etkili olur :)
Ama bu örnekte o kitabeler yok ,

Kitabeyi Aldıktan Sonra

Kitabenin En az Kaç Düzen(Mavi Renkli) En az Kaç Kaos(Kırmızı Renkli) Enerji koymanız gerektiğine bakın.
Önemli = Bronz: 3 , Gümüş: 4 , Altın: 5 Enerji verir. Mesela üstteki resimdeki ilk tablette 4 Düzen 12 Kaos Enerjsi Gerekmiş .Burda Düzen enerjisi sağlamak için Bronz Yazıt koymanın Mantıksız olacağı ve Gereken 2 enerji türünü bir seferde sağlamayacağımızı görürüz. Buna Dikkat edin . Matematik işlemi Yapın :) Yeter mi diye .
Kitabenin içine yazıtları doldurduktan sonra sağ üstten aktif edin kitabeyi Ve Kitabeyi Boş bir Kitabe Boşluğuna yerleştirin.

Unutmayın Kitabeleri Amacınıza Göre Alın, Hep Tank Oynuyorsanız Gidip , Saldırı Hasarıyla ilgili tabletler almayın.Bir Said32 Paylaşımının sonuna daha geldik, Her güzel şeyin bir sonu vardır. =) İyi Oyunlar dilerim.
Cok aaçıklayıcı olmuş tesekkurler :)

said32

said32

Üye
Bende hiç olmuyor o insanlık hali, baktım adamlar güçlenmiş feedleyebilirim, Çok dikkatli oynuyorum. Ve yeniyorum :) Bizim Takım Ölümüne_Feed takıldı :) xturkherox benim eklesene seni de görelim :)

sasua42

sasua42

Üye
Aynen Aynen ölümüne feedledik: ))Abi 0 a 12 nedir ya benim 0 5 de adamlar feedlenmis son 3 ölümü son anlarda verdim gine kötü oynuyoruz: ))

davutbabakado

Üye
Beyler ben de daha yeni başladım işte 18 level. Turk guildine alabilir misiniz
Bu arada sihirbaz alanında Mistik çok iyi :)

said32

said32

Üye
evet

alpi46

Üye
Bende hiç olmuyor o insanlık hali, baktım adamlar güçlenmiş feedleyebilirim, Çok dikkatli oynuyorum. Ve yeniyorum :) Bizim Takım Ölümüne_Feed takıldı :) xturkherox benim eklesene seni de görelim :)

Cozmussun oyunu sen:)

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
Aynen auley: ))

said32

said32

Üye
Kıskanmayın la :D haha . Teşekkürler :)

killer53

killer53

Üye
Merhaba arkadaslar ben oyuna yenı basladım daha dogrusu lol sevmeyen bır ınsanım coluk cocuk oyunun ıcınde olunca bıraz daha nefret ettım ama bu oyun telefonda ayrı bır zevk katıyor sureklı botlarla oynayınca alısmaya baslıyorum bana yardımcı olurmsunuz karakterler acısından olsun tabletler hakkında olsun genel olarak yardım edecek bırı varmı :)