Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

mehayfi

mehayfi

Üye
Ehehe Oyunu küçümsemeyin yok hilesi :) , Rootlu olsa da yok.
youtubede bi kaç video izledim ama mesela pala 100 metre atack yapıyor:dios ta yeni bir guild e girdim.crazyturks diye hepsi kafa dengi arkadaşların.teşkilatla veya arkadaşlarla maçlar çok daha zevkli oluyor ..iosta clan arayanların bilgilerine

alpi46

Üye
hesabimi satiyorum 229 TL dir:)tum herolar aciktir skinlerin yuzde 60 i aciktir icimde kitabeleride dizilidir bir ay sonra yurt disina gidecegimden satiyorum almak isteyen [email protected]

mehayfi

mehayfi

Üye
bir tanede android için hero kasim dedim ne zor muş :Dd eskiden nasıl kasmışız haberimiz olmamış. 15 lw de bıraktım..ayrıca kitabeler itemler lw çok farkettiryor

said32

said32

Üye
Baya farkettiriyor, Kesinlikle.Bir de 100 metre rushlaması oyunun bugu yüzünden ,adam base e isinlanirken tam ayarlarsan çok uzun ilerlersin.

SametCan43

SametCan43

Üye
said işi biliyor gençler :)

SK.

said32

said32

Üye
Pesimist,Hangouts Grubuna bekleriz :)

SametCan43

SametCan43

Üye
Zaten ordaym :)SametCan ben

said32

said32

Üye
Ok :D

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
teşekkürler :)

yoatrak

Üye
Oyundaki adım yoatrak varsa teşkilata eklerseniz sevinirim
Bide kitabeyi aldım ama kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz

ezio0305

ezio0305

Üye
Oyunun hilesi edkiden vardı bundan 5-6 ay önce gerçektende çalışıyordu baktı gameloft para kesesinde delik var hemen fixledi bug ıAma gerçek programı bulmak çok zordu bi kaç tane sahte vardı gerçeğinin rar ıda şifreliydi

HolyDoly

HolyDoly

Üye
Karşı tarafı besleyen adamlarla oynamaktan sıkıldım yav :-) Oynamayı bilen arkadaşlar teşkilatına davet ederse sevinirim. Genedel tank seçiyorum bilginize. Nick : kedi7bizi

sasua42

sasua42

Üye
Karşı tarafı besleyen adamlarla oynamaktan sıkıldım yav :-) Oynamayı bilen arkadaşlar teşkilatına davet ederse sevinirim. Genedel tank seçiyorum bilginize. Nick : kedi7bizi
Lebmont benim adamım ya: )

said32

said32

Üye
Hangouts grubumuza gelmek için önceki mesajlara bakın, Gruba girin Teşkilata alalım.

mayktv0

Üye
Meraba benim oyundaki nickim lawliet76 bi debronee kulanıcısıyım bayada iyi oynarım debronee ile bide mistik karekterinine sahibim hünerlerim dizili, kitabeler tam sayılır. bendi teşkilata alır mısınız ?

Emip

Emip

Üye
:D

gokayyuy

Üye
Arkadaslar 3 gun oluo baslayali 12lwl oldum az cok cozdum mesajlari okuyamadm basdan bir teskilat ya da nicklerinizi soyler misiniz acaba

saki3d

saki3d

Üye
40 lvl aktif oyuncuları alıyoruz şu an,
Bir hevesle oyuna başlayıp haber vermeden oyunu bırakan çok olduğu için.
40 Lvl Guild Başvuru;
HoCClub
Hangouts'daki gruba gelin, ordan haberleşip maçlara beraber giriyoruz. :yuru

sercan42_

Üye
Teşekkürler...

gokayyuy

Üye
Ya hangouts grubuna nasil girilio :D yaziorm ama grub hakkinda bisi goremiormArkadaslar element lordunu mu aliim bukelemunu mu
?