Symbian için hangi popüler uygulama gelsin istersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
Tapatalk yapmayı hiç düşündün mü?
@akinorta

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Önceden düşünmüştüm ama biraz kapsamlı geldi symbian için şu saatten sonra tapatalk çok lüks olur :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Uygulama Değilde Oyun Olarak Asphalt 8 :D

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Eduardo58 ve @Safak
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Abi symbian is hacked di ya şimdi symbian is dead coming soon cenaze namazına :) :) :)
Sistemler gelişiyor ati bile telefon geliştirme işine girmiş ve casper via yi yolda bırakan telefonu var hemde ucuz bakın göreceksiniz android olması +Özellik gibi bi şey
Symbian dede nine oldu artık
Gigabyte sony anlaşmasını anlatmama gerek yok arge desteği verecekler bu su demek oluyor hd telefonlar yolda instagram harbiden ram isteyecek resimden kamera kavgaları tekrar kızısir yakında bu arada ati telefon arkadaşımda var via v8 le aynı Özellik ve 800tl artı özelliği hd ve kristal ekran

Jan

Jan

Üye
Symbian isterse mezara girsin ben hala kullanırım ki 3 senelik c6 01 im çok düşürdüğüm için dayanamadı ama sıfıra yakın 2nci elini aldım vazgeçemiyorum naparsın :) I Love Symbian ;)

ferarix

Üye
team speak 3 olsun bnce cok iyi olur:)

• Beğen
Tepkiler: BozKurt0102
codern

codern

Üye
ask fm yapilamaz mi akin abi yapilsa guzel olur aslinda

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Periskop veya flipboard mümkünmüdür?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Periskop imkansıza yakın symbian ile en azından benim açımdan. Flipboard olabilir ama entegrasyonu çok zor olur
Sanırım başka bir uygulama yapmayacağım

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
ne uygulaması ne işe yarıyor bu ts3

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Skype gibi bir şey diyebiliriz. Konulma sohbet için kullanılan bir program.

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
skype da olur ts3 de yeterki bunlardan biri olsun ts3 teamspeak 3 demek oyunlarda klanlar kullanır genelde fazla cpu kullanmadan kendi aramızda konuşmayı sağlıyor

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
dostum viber artık konuşmayı desteklesin yaa. bide hostpot ile tüm cihazlar görsün. bide konu dışı ama evolsu yapan arkadaş şu işe bi el daha atsa da win8 gibi gözüken bi baştan aşağı cfw olsa meela c5-03 için gördüm telefona kurdum zaten forumda da var görselleri. fp 2 lere de olsun abi yaa. hemen denerim.

onurhanerk

onurhanerk

Üye
dostum viber artık konuşmayı desteklesin yaa. bide hostpot ile tüm cihazlar görsün. bide konu dışı ama evolsu yapan arkadaş şu işe bi el daha atsa da win8 gibi gözüken bi baştan aşağı cfw olsa meela c5-03 için gördüm telefona kurdum zaten forumda da var görselleri. fp 2 lere de olsun abi yaa. hemen denerim.
yeri burası değil. Evols konusuna yazmalısın

haqanguven

haqanguven

Üye
Kolay gelsin akın kardeşim. Bence swarm uygulamasını yapmalısın. Çünkü foursquare symbianda doğru düzgün çalışmıyor ve herkez check-in yapmayı seviyor. Çok tutulacağından eminim. Kolay gelsin :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 4evernokia, DeV/AsA ve lazye
lazye

lazye

Üye
swarm çok mantıklı olur ...

Üst Alt