Symbian için hangi popüler uygulama gelsin istersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

@Safak

@Safak

Üye
1 Haftadir uygulama ne olcak ne zaman cikcak diye beklemekten telefon elimden dusmuyor :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Abi Allah rızası için doğru düzgün bir HotSpot yapsan? JoikuSpot felan var ama onlarla sadece Pc de ve Symbian telefonlarda görebiliyoruz. Ben Android, IOs gibi telefonların da görebileceği bir HotSpot istiyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: killlerman
@Safak

@Safak

Üye
Abi sen en iyisi anket yap 1 yerine 2 uygulama yap koy sirayla
1Facebook
2Messenger
3Hotspot
4Twitter
5Swamp
6Diger Populer uygulamalar
En cok secilen 2 uygulamayi yap
Abi Allah rızası için doğru düzgün bir HotSpot yapsan? JoikuSpot felan var ama onlarla sadece Pc de ve Symbian telefonlarda görebiliyoruz. Ben Android, IOs gibi telefonların da görebileceği bir HotSpot istiyorum. :)
Bak bu uygulamada cok guzel olur keske akinorta gibi 2 3 gelistirici olsaydi

arqadas

Üye
Mobiola.Headset.v2 şunun sertifika olayını çöz yeter delirtti beni

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Abi bi sürü program yazılmış Buraya da nokia mağaza sizlere ömür açılan mağazada aranılan program yok geçen gün shazam aradım yok neyse ki maxicep forum var sonra hala satılan symbian belle için destek yok ki ızmir nokia care aradığım da donanım değişikliğine gidersem ben telefona ram ekletmek istemiştim geçen aradım desteği olmayan bi sistem için değmeyecegini zaten ömrünün en fazla 7sene olacagini söyledi sebebini sordum sertifika sorunu yaşanmasa bile donanım problemi çıktığı anda bulunmayacağına garanti veririm dedi bu ne demek 2012 haziran da 500tl verdiğim telefon 2019 demeden sene çöp mü olacak ki 50tl de ek garanti ücreti ödedim
Buradan olmasa bile nokia yl microsoft da kalayı basarim böyle olursa pili şişti 300tl masrafı var en az diye iphone 4 19gb yatıyo evde symbian aldım daha sağlam diye tövbe ya
16 olacak yanlış olmuş

bbakkus

bbakkus

Üye
Snap Chat yaparsan çok iyi olur abi
@akinorta

0MG90

0MG90

Üye
Swarm iyi olur

Serkan1255

Serkan1255

Üye
subway surfers, tumple run, facebook messenger!!!
subway surfers, tumple run, facebook messenger!!!

cihat32

Üye
abi androidlerde ki gibi bir youtube uygulaması olsa süper olur aslındaya :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
abi androidlerde ki gibi bir youtube uygulaması olsa süper olur aslındaya :)
Bence tarayıcı oldukça yetiyor, arayüz olarak da Symbian a göre idare edecek derecede. Uğraşılacaksa bence ihtiyaçlara göre uğraşılmalı, olan bir şeyi daha da geliştirmeye çalışmak bize de bir şey kazandırmaz :)

@Safak

@Safak

Üye
Viber cok iyi olur kendisine destegi kestiler ve hic bir ise yaramiyor yaparsan bide arama destegini getirirsen indiren cok olur...

Teom@n

Teom@n

Üye
Oncelikle Symbian icin birseyler uretmek istegine cani gonulden tesekkur ederim. Goldendict benzeri multi format destekli bir sozluk harika olur. Hepsi olmasa da asagidaki sozluk tiplerinden Babylon, Stardict, Abbyy desteklese bile yeter.

ABBYY Lingvo dictionaries: .dsl(.dz), .lsd
ABBYY Lingvo sound archives:
.lsa, .dat
Babylon dictionaries:
.bgl
Lingoes dictionaries: .ld2
StarDict dictionaries:
.ifo + .dict(.dz/.gz) + .idx(.gz) +.syn.(gz)
Dictd dictionaries:
.index/.dict(.dz)
Hunspell morphology dictionaries:
.aff/.dic

hiphoplifee

Üye
open vpn connect

• Beğen
Tepkiler: Serkan1255
lazye

lazye

Üye
open vpn çok zor bence ...

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Opera Mini Handler var zaten? Bence mevcut olan uygulamaları geliştirmek yerine önceden de dediğim gibi yeni şeyler üretmek daha mantıklı şu an. Tabii ben yine Android ve IOS telefonlarının da görebileceği hotspot istiyorum :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Opera Mini Handler var zaten? Bence mevcut olan uygulamaları geliştirmek yerine önceden de dediğim gibi yeni şeyler üretmek daha mantıklı şu an. Tabii ben yine Android ve IOS telefonlarının da görebileceği hotspot istiyorum :)
hotspot için donanımsal desteği buna izin vermemekte, programsal da olmayacaktır yani :)

• Beğen
Tepkiler: akinorta

Üst Alt