Symbian için hangi popüler uygulama gelsin istersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Symbian için hangi popüler uygulama gelsin istersiniz?
Başlık açık ve net :) Sıradaki uygulama ne olsun? Popüler iPhone & Android uygulamarı da dahil olmak üzere symbian da olmayan geniş kullanıcı kitlelerine sahip uygulamardan hangisi çıksın istersiniz?

ringofdie

ringofdie

Üye
popüler olarak swarm birde bir hesap ile ücretsiz şarkı dinleyebildiğimiz müzik servisi çok az symbianda fizy gibi bir uygulama yapılabilirmi sadece bir soru?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
swarm düşünülebilir, başka önerileri olanlar??

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
facebook ve twiter uygulamaları oyunlarıda yapılsa iyi olur ama telefonlar kaldırırmı bilmem

@Safak

@Safak

Üye
Facebook uygulamasi ama ios ve androideki gibi arayuz ve gecis efekleriyle bide messenger olsa tadindan yenmez
he bide maxicep uygulamasi olsa

• Beğen
Tepkiler: samilll48, tek_yildiz06 ve akinorta
murro_16

murro_16

Üye
candy crush saga/soda

cyborg78

cyborg78

Üye
facebook varda trışka biraz o uygulama
koonoz facebok browser'i çalıştırabilen varmı :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Başlık açık ve net :) Sıradaki uygulama ne olsun? Popüler iPhone & Android uygulamarı da dahil olmak üzere symbian da olmayan geniş kullanıcı kitlelerine sahip uygulamardan hangisi çıksın istersiniz?
paypal üzerinden instagram ve vine alıcam anca vakit bulabilip ayarlayabildim kendimi, aktif bir facebook kullanıcısı olarak messenger derim ben, baloncuklar vs. olmasada widget destekli facebook sohbet uygulaması yok denecek kadar az olanlarında arayüz sıkıntısı var, messenger işine girmem diyorsan bizi foursquare buglarından kurtarabilecek bi swarm gider, şimdiden kolay gelsin :)

bbb__2

bbb__2

Üye
Bende daha önce yaptığınız vine ve instagram uygulamalarına benzer bir facebook uygulaması görmek isterdim.Symbian için bütün client uygulamaları denememe rağmen hep bir eksik var.Facinate ve kasvopus uygulamaları iyiydi ama onlarında desteği kesildi.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Facebook yapılabilir ancak çok kapsamlı bir uygulama olduğundan çok uzun sürer ve tutmaz

MrSlime

MrSlime

Üye
retrıca

• Beğen
Tepkiler: akinorta
@Safak

@Safak

Üye
Facebook yapılabilir ancak çok kapsamlı bir uygulama olduğundan çok uzun sürer ve tutmaz
Sikinti yok instgram gibi yavas yavas guncellersin hemen olacak diye birsey diyen yok ama yeterki ugrasman :)

asigsasi

asigsasi

Üye
@akinorta senin aklında nasıl bir uygulama var bence facebook ve twitter yapmana gerek yok :) android popüler uygulamaları neler onları da bilmiyorum :islik:

okankayci

okankayci

Üye
connected2 uygulaması yapabılırsın

• Beğen
Tepkiler: ringofdie ve akinorta

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Ben de popüler uygulamalar bi göz attım ask.fm connected2me swarm gibi uygulamalar çok popüler seyrediyor.
Ama işte artık mağaza olmadığından uygulamaların tanıtımını yapamıyorum

okankayci

okankayci

Üye
Ben de popüler uygulamalar bi göz attım ask.fm connected2me swarm gibi uygulamalar çok popüler seyrediyor.
connected2me yapmak uzun surmez sanırım :)

@Safak

@Safak

Üye
Biz reklamini yapariz sikinti yok :)

Üst Alt