Symbian 3 Güncel Telefon Fiyatları ''E7 Düştü N8 Hala Yerinde sayıyor'' GÜNLÜK İNDİRİM DEĞİLDİR.

Sponsorlu Bağlantılar

chakal58

chakal58

Üye
N8 ElectroWorld'de 989 lira.

atakan25

atakan25

Üye
c6-01 alıcam ama pahalşı bekliyom :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N8 mi tasarım harikası :D:D haha makarayı kest ya :D E7 kalas N8 tasarım harikasıymış :D:D hey Allahm :D aynı şeyin laciverti ikiside :D
gittim nokia mağazada ikisinide karşılaştırdım kesinlikle aynı şey değiller sende git incele azcık gözün varsa anlarrsın hakanın dediği gibi eşşek kadar ekranda 640 çözünürlük öyle kötü görünüyorki bunu nasıl tarif ediyim : bilgisayarının çözünürlüğünü 800x600 yap nasıl iğrenç görünüyorsa e7 de öyle tuşlar dev gibi sanki oyuncak telefon kızağı desen üstüne çocuk oturt kaysın dursun :kop: N8 elde dururken ışık saçıyor e7 insanı elinden soğutuyor :d:yani her türlü berbat telefon

Lenneth

Üye
gittim nokia mağazada ikisinide karşılaştırdım kesinlikle aynı şey değiller sende git incele azcık gözün varsa anlarrsın hakanın dediği gibi eşşek kadar ekranda 640 çözünürlük öyle kötü görünüyorki bunu nasıl tarif ediyim : bilgisayarının çözünürlüğünü 800x600 yap nasıl iğrenç görünüyorsa e7 de öyle tuşlar dev gibi sanki oyuncak telefon kızağı desen üstüne çocuk oturt kaysın dursun :kop: N8 elde dururken ışık saçıyor e7 insanı elinden soğutuyor :d:yani her türlü berbat telefon

Tasarımına laf etme yav, tasarımı bence harika ama işte o çözünürlük :zuhaha: butonlar devasa gözüküyor falan.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
az önce ovi store güncellemesi yaptım bide ne göriyim Belle ovisi gelmiş annaya aman allahım oviye bittim mükemmel tasarım olmuş ovisi böyleyse bellenin kendisi dehşet bişey demekki bide oviddn N9 POP temasını indirin telefon harika oluyor

polluxea♪

polluxea♪

Üye
BELLE mükemmel kardes,N8 kullanıyosun yüklesene ne duruyosun :oke:

----------Eklendi @ 13:09:41 ---------- Yazıldı @ 13:06:25 ----------

ne alaka N8 tabii ki E7'den daha hos görünyo ve bence nokianın çıkarmıs oldugu en karakterli telefonlardan birisi yani...:oke:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
BELLE mükemmel kardes,N8 kullanıyosun yüklesene ne duruyosun :oke:

----------Eklendi @ 13:09:41 ---------- Yazıldı @ 13:06:25 ----------

ne alaka N8 tabii ki E7'den daha hos görünyo ve bence nokianın çıkarmıs oldugu en karakterli telefonlardan birisi yani...:oke:
birisi değil tartışmasız en karizmatik telefonu sadece nokianın değil tüm telefonlar arasında en yakışıklılarından biri

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
aynen dostum özellikle menü tuşu cok hos duruyo bence...kamera yapısı flan 10 numara yani :oke:

Dampierre

Dampierre

Üye
n8 hala amiral gemi, 701 falanda işlemez n8'e. Ancak nokia N801 falan yaparsa olur

01kubi

01kubi

Üye
Arkadaşlar nokia nın amiral gemisi hep N harfiyle başlar.Araştırması bedava...

polluxea♪

polluxea♪

Üye
''N'' seriler amiral olmustur her zaman.....(N)OKİA sonucta :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
tmm genellikle n seriside x seriside oldu :)