Ne Olacak bu E7nin Hali :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Ne Olacak bu E7nin Hali :)
Hali hazırda pazara 1400-1500 tlye alıcıyla buluşan E7nin fiyatı şimdilerde 850-900tl ancak n8 1 yıldır 999 tl olarak hatta bazı yerler bile 1100tlye satmaya devam ediyor sanırım E7 nokia tarafından çok büyük bir hayal kırıklıgı oldu

günlük indirim değildir bunlar gold.com.tr veya başka telefon satıcılarıda aynı fiyattan gidiyor

MoonLife01

MoonLife01

Üye
E7 yi Karalamya Hakkın yok

Konu Kilit!

Emil_Ceferli

Üye
:(((

y n s c n

y n s c n

Üye
Pazar stratejisi diyelim biz buna. Bir tez hazırlayıp nokia'ya göndersen seni anlamaya çalışırlar :oke:

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
E7 senin elindeki telefondan daha iyi özelliklere sahip 4.0 inç ekran Fiziksel klavye var aşağılama telefonu .

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
:cnfsd:

Türe

Türe

Üye
E7 senin elindeki telefondan daha iyi özelliklere sahip 4.0 inç ekran Fiziksel klavye var aşağılama telefonu .

kullanamadıktan sonra isterse kral donanım olsun ne yazar :oke: e7 nin üstüne para verseler almam |-)

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
kullanamadıktan sonra isterse kral donanım olsun ne yazar :oke: e7 nin üstüne para verseler almam |-)

Almayabilirsin hatta bende almam ama telefon bu kadar aşağılanmaz başlıktan anlaşılacağı gibi herkesin farklı zevki var ama telefona leke sürmeye hakkı yok.

dücane

dücane

Üye
türkiyede N8´in fiyati neden halen bu kadar yüksek? Almaya da fiyati 300 avro´ya düstü...pek tutulmadi diye

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
E7'ye o kadar para verilmez...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
E7'ye o kadar para verilmez...
Aslında hiç bi telefona o kadar para verilmez ama burası türkiye herşey 10 katı fiyatında . C6-01 200 dolar falan C7 250 dolar civarı ediyo burda 3 katına alıyoz

spartuas

spartuas

Üye
E7ye para verenler var. İçimden sövüp geçiyorum. Geçen 603 inceliyordum. Adamın teki geldi dedi ki bana iyi bir telfon öner dedi. Buyur abi dedim önümde duruyor dedim (603) o ne oluyor dedi. Telefon dedim. Nasıl dedi. İyi dedim. Tamam dedi. Gitti yanımdan gezdi gezdi tekrar geldi yanıma dediki şurda duran (e7) nasıl telefon dedim. Abi alırasan sana birşey demiyom dedim alırsan n8 veya şurda duran c7 al dedim. Neden dedi. Tutulmuyor dedim. Hmm dedi gitti e7 aldı. :zuhaha::zuhaha:

spartuas

spartuas

Üye
n8 alsa çıkışta sömürecez n8 i ama napalım işte :D

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
E7 ' yi neden bu kadar aşağılıyorsun anlamış değilim görende N8 ' de 1.4 GHZ işlemci C7 ' de 1.2 GHZ işemci E7 ' de 680 mHZ işlemci var sancak .

spartuas

spartuas

Üye
E7 ' yi neden bu kadar aşağılıyorsun anlamış değilim görende N8 ' de 1.4 GHZ işlemci C7 ' de 1.2 GHZ işemci E7 ' de 680 mHZ işlemci var sancak .

o zaman niye c7 aldın dostum. E7 alsaydın o zaman. Ayrıca ben aşağılamıyorum sadece 1 anlatım yaptım o kadar.

akinorta

Üye
e7 daha hayvansı duruyor.. N8 deki dolby surround hiç bir şeye değişilmez. İşlemcisi donanımı yazılımı falan gerisi aynı. Ekran kaliteli değil nedenmi. Yazıyorum e7nin ekranı daha büyük ama ikisininde ççzünürlüğü aynı 640x360 yani daha küçük ekranda daha net görüntü. Bu tartışma c6-01 içinde yapılmıştı. Onun ekranı n8 den de küçük ve n8 den de net. C6-01 de ayrıca clearback display denen bir teknoloji sayesinde ekran daha koyu siyah. N8 e verilen para kendisini fazladan karşılıyor. E7 kendisine verilen parayı haketmiyordu. Çoğundan duydum e7 e o kadar para verene kadar iphone alırım diye tabiiii zevk meselesi. Klavyesiyle hava atmak isteyen olur.

akinorta

Üye
he ayrıca o klavyenin kızağının bozulma olasılığı çok fazla n8 kadar dayanıklı değil.

pRime.

pRime.

Üye
E7 güzel bir telefon. N8'in kamerası olmasaydı E7'yi tercih edebilirdim. Piksellerin ekran boyutuna göre az olması da baya caydırdı beni.

Emil_Ceferli

Üye
n8 de olmayan e7 de olan klavye kisayollari:
ctrl+a
ctrl+c
ctrl+x
ctrl+v ve saire.
Ayrica, bazi durumlarda, telefon dondugunda klavye ishe yariyor. / karizma dersen karizma. Video izlemek de ayri bi keyif veriyor. Ben dikkat ettdim, ayda 2-3 foto cekmiyorum ))) o yuzden benimki e7 :)

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye

o zaman niye c7 aldın dostum. E7 alsaydın o zaman. Ayrıca ben aşağılamıyorum sadece 1 anlatım yaptım o kadar.
Ben C7'mle mutluyum ama nokia telefonun aşağılanmasına tahammül edemem sonuçta bizim telefonun kuzeni . :zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt