Symbian 3 Güncel Telefon Fiyatları ''E7 Düştü N8 Hala Yerinde sayıyor'' GÜNLÜK İNDİRİM DEĞİLDİR.

Sponsorlu Bağlantılar

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Symbian 3 Güncel Telefon Fiyatları ''E7 Düştü N8 Hala Yerinde sayıyor'' GÜNLÜK İNDİRİM DEĞİLDİR.
Nokia'nın şuan amiral gemisi n8in fiyatı hiç düşmeden kendini ve piyasa fiyatını koruyor ancak 1400tlden satışa çıkan e7nin fiyatı 999tlye düşmüş durumda C7ninde fiyatı pek düşmüş değil ancak E7 alanlar gerçekten zarar etmiş oldu

E7 16 GB 999 TL / BİR GÜNLÜK İNDİRİM DEĞİLDİR. NORMAL FİYATI 999 TLdir hatta gold 999 tlden 969a indirmiştir.

N8 16 GB 1100 TL (Şubat ayında 1100tlye almıştım)

C6-01 579 TL

C7 799 TL

E6 850 TL

Güncel fiyatlardan yeni bir symbian sahibi olmak isteyenlere iyi bir fırsat

ArMaGeDdOn_87

Üye
bu zamana kadar N8 in fiyatının 750 tl ye düşmesi lazımdı ama hala aynı fiyat bi ara teknosada 965 e düştü 1 günlük kapmanyada,sonra yine aynı böyle saçmalık olmaz ..

FastBreaker

FastBreaker

Üye
inanmıyorum E7 N8 den ucuz mu yani şuan ?

ArMaGeDdOn_87

Üye
evt sanırm 1 günlük kampanya..

airselo

Üye
hala 1400 boş konuşmayın 1gunluk kampanya o

ArMaGeDdOn_87

Üye
gerçi o telefonunda hangi özelliği 1400 yapar o da ayrı konu ama :)

airselo

Üye
senin aklının alamayacağı ;)

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım e7 berbat bi telefon 4inç ekran var ancak 640x360 pikseller elle sayılır be ... ses desen yok kamerası AF değil bırak bu işleri ... ayrıca bi günlük değil golddada fiyat düştü

spartuas

spartuas

Üye
5800 da 450 ye kadar düşmüştü zamanında baktılar alan çok 570 lerde geziyor ve halen düşmedi. Bu telefonlarada aynısı olabilir. :oke:

İsmail Çolak

Üye
e7 okadar iyi bir telefon değil farkındaysan e7 için herhangi bi gelişme yok ama n8 için kamera güncellemeleri olsun belle olsun bi çok yazılım n8e geliyor. Yani diğer s3ler geriden geliyor

polluxea♪

polluxea♪

Üye
E7 cook berbat bence,hiç bi özellik yok.bi kere dokunmatik telefonlarda qwerty tus klavye cok sacma bastan kaybediyo.ekran desen zaten büyük ama cözünürlük az.ve saglam oldugunu hiç sanmıyorum sonucta kızaklı bi telefon.fiyatının düşmesine sasmadım daha bi ALLAH'ın kulunda da görmüş degilim bu telefonu

----------Eklendi @ 18:53:30 ---------- Yazıldı @ 18:52:07 ----------

aynen katılyorum kardes,N8 s^3 serisinin basını cekiyo,kilit durumda bi nevi :oke:

• Beğen
Tepkiler: mrtbgs
onur_bjk53

onur_bjk53

Üye
gecen gun teknosada 1097 liraydi c7 n8 le arasinda bu kadar fiyat farki olmasi imkansi n8ciler yine isbsinda 1400mus hahaaa yok artik labron james nokia shopta 1050 ye almyani dovuyolar

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
hea sorma hepsiburadayı ben açtım biliyon mu

Lenneth

Üye
E7 1400 liradan mı satılıyordu :zuhaha:

Git onun yerine HTC Desire Z al 800-900 liradan 2 kat daha iyi..

• Beğen
Tepkiler: Anußis
forbidden5

forbidden5

Üye
3 aya kalmaz eldeki symbianlar iyice eskimiş olur yılbaşına doğru teknoloji çok hızlı bir sonraki telefonum ya ios yada wp7 kullanan bi telefon olucak symbian wp7 li nokiaların gerisinde kalır ....e7 ye 1000 tl de çok fazla 1100 de c6-01den farkı ekran inç i ve klavyesi sizce ikisi 400 500 tl fark yaratırmı bence asla Tabi belle ne getirir bilemeyiz

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
tamam hadi nokia n8 dünyanın en iyi kameralı telefonu diye 1000 tl olsun c7de 750tl olsun normal fiyat ancak e7 nin ilk çıkış fiyatı cok ucuktu zaten şimdide öyle 999tlde pahalı

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
allah aşkına E7 telefonmu ya asıl N8 1400 olcaktı E7 1000 olcaktı :ehe
E7'ye para verenin aklına şaşarım değil 900 tutup 600-700 yapsalar ve bi telefonum olmasa yine yine yine N8'i alırdım E7 gibi berbat ötesi mantıksız bir telefonu çıkartmaları hataydı zaten kardeşim N8 gibi multimedya canavarı tasarım harikası bi telefon varken kim o kalasa değerinin 2.5 - 3 katı para öderki Vallaha c6-01 o telefondan iyidiri be :d: ben E7 alanlara fazla parası olupta savurcak yer aramış gitmiş E7 ye savurmuş kişiler olarak bakıyorum

Lenneth

Üye
allah aşkına E7 telefonmu ya asıl N8 1400 olcaktı E7 1000 olcaktı :ehe
E7'ye para verenin aklına şaşarım değil 900 tutup 600-700 yapsalar ve bi telefonum olmasa yine yine yine N8'i alırdım E7 gibi berbat ötesi mantıksız bir telefonu çıkartmaları hataydı zaten kardeşim N8 gibi multimedya canavarı tasarım harikası bi telefon varken kim o kalasa değerinin 2.5 - 3 katı para öderki Vallaha c6-01 o telefondan iyidiri be :d: ben E7 alanlara fazla parası olupta savurcak yer aramış gitmiş E7 ye savurmuş kişiler olarak bakıyorum

Telefon tasarım olarak gerçekten göze hoş geliyor ama en basitinden 4 inç ekrana 360 x 640 çözünürlük mü verilir be Nokia :zuhaha:

Dışı hoş, içi boş kısaca..

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Telefon tasarım olarak gerçekten göze hoş geliyor ama en basitinden 4 inç ekrana 360 x 640 çözünürlük mü verilir be Nokia :zuhaha:

Dışı hoş, içi boş kısaca..
Gerisine karışmam ama N8'e laf yok hakan :angry:

onur_bjk53

onur_bjk53

Üye
N8 mi tasarım harikası :D:D haha makarayı kest ya :D E7 kalas N8 tasarım harikasıymış :D:D hey Allahm :D aynı şeyin laciverti ikiside :D