Şu anda ne düşünüyorsun ya da ne yapıyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Uyumak istiyorum. :( Ağlamak istiyorum. :(

SHS

SHS

Üye
bölümde mal mal takılıyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
yorgunluk ve stres :zzz:

Anil-D

Anil-D

Üye
otobus okula gidiyorum ayakta

doctorrr

doctorrr

Üye
eskiciye gttim bi 50lik içtim geldim, yaradı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:kahve: :pc:

Mert

Mert

Üye
hollanda postası ne kadar hızlıymış lan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tam da fazla duşunmemeye başlamıştım. Bir telefonuyla tekrar öldüm. İçmeye gittim. Dedim belki Rock kafamı dağıtır. Ne bileyim canlımuxik+slowumsu parçalara çalacaklarını. Ne kadar daha sabredebileceğimi bilemiyorum.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:sofer::pc:

doctorrr

doctorrr

Üye
sizin alem dediğiniz bu bitirim dünyasının bütün raconlarını şu andan itibaren tedavülden kaldırıyorum. ısısısısısısı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şehrin sesliği herzaman güzel :cool

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Düşünüyorum...

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve ___kaptan___
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
O kadar insan yerine sadece sen olsaydın keşke... Ama sen yoksun o kadar insanın içinde.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Düşünüyorum...
Düşünüyorum öyleyse varım misali!

Bende düşünüyorum, Öyleyse aşığım,
Düşünüyorum öyleyse sarhoşum...........
O kadar insan yerine sadece sen olsaydın keşke... Ama sen yoksun o kadar insanın içinde.
Bazen sırf o gelecek diye dersinin olmadığı gün bile onu görmek için okula gidersin! Sırf onu görmek için saatlerce beklersin, beklersin ve beklersin, ama o hiç gelmez..............

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Düşünüyorum öyleyse varım misali!

Bende düşünüyorum, Öyleyse aşığım,
Düşünüyorum öyleyse sarhoşum...........

Bazen sırf o gelecek diye dersinin olmadığı gün bile onu görmek için okula gidersin! Sırf onu görmek için saatlerce beklersin, beklersin ve beklersin, ama o hiç gelmez..............
Yapmadığım şey değil. Gelip gelmeyeceğini bilmeden yarım saat bekledim. Artık umudumu kesmek üzere olduğum vakit dua etmeye başladım. Son kafilenin arasında o da olsun diye. O da vardı ama hiç beklediğim gibi olmadı. Onu 15 dk görebilmek için 3 saat erken gittim ki normalde sabahki derslere uyanamadığım için devamsızlık sınırında olan biriyim. Onu görmek de canımı acıtıyor, görmemek de... Goruşmeyi kestim, geçen aradı özledim diye. Bu ne kadar daha devam edecek bilmiyorum. Kendimi başkalarıyla avutmaya, kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama mumkunatı yok gibi.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Yapmadığım şey değil. Gelip gelmeyeceğini bilmeden yarım saat bekledim. Artık umudumu kesmek üzere olduğum vakit dua etmeye başladım. Son kafilenin arasında o da olsun diye. O da vardı ama hiç beklediğim gibi olmadı. Onu 15 dk görebilmek için 3 saat erken gittim ki normalde sabahki derslere uyanamadığım için devamsızlık sınırında olan biriyim. Onu görmek de canımı acıtıyor, görmemek de... Goruşmeyi kestim, geçen aradı özledim diye. Bu ne kadar daha devam edecek bilmiyorum. Kendimi başkalarıyla avutmaya, kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama mumkunatı yok gibi.
Aşk işte böyledir, insanı süründürmeden bırakmıyor, saatlerce bekliyorsun, o gelmiyor, gelse dünyalar senin olacak ama gelmiyor işte! Sonra ansızın çıkıp geliyor kalbin çarpıyor için sızlıyor, canın yanıyor sonra mı? yandığınla kalıyorsun ve içindeki ateş gün geçtikçe kor olup kalıyor ne vakit biri girse yüreğine mutlaka o kor ateşe basıp geçiyor ve sen bi kez daha kanıyorsun, sonra sigarayı iki paketten üç pakete çıkartıyorsun an geliyor biri sönmeden diğerini yakıyorsun, kısa değil uzun içiyorsun, günler böyle geçiyor işte saçı sakalı öylesine salıyorsun, sözün özü çıkmaz sokaklardaki berduşlardan farkım yok şu günlerde....... :bilmm somuru:

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:konus::çay:

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve ___kaptan___
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Çıkılası Bir hal Değil.
Nasıl Davranıcağım Kubaneme.. Akıl Alası Değil
onca düşüncee Gönül Alası Ddeğil..
İnsanlar Akıl Alası Değil ..

• Beğen
-efşan

-efşan

Üye
akıl sükut edesi değil Fatoş
avaz olası da değil.
Akıl bende değil
Akıl sende de değil
ol aklı mest edesi rayiha
rayiha alemde değil

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve FatoŞ
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Beden Akıl Alası Değil..
İnsanlar Akıl Alası Değil..
Yürekler dahi Gönül Alası Değil ..
Şiirler Terkedilesi Değil..
Cengiz hiçbirşey Akıl Yahut Gönül Alası Değil..

• Beğen

Üst Alt