PS4 desteği bitince ne olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
PS4 desteği bitince ne olacak?
Merhaba arkadaşlar playstation 4 almayı düşünüyordum ama ps4'ün desteğinin kesileceğini duydum.
Peki destek kesilince ne olacak artık oyun oynanamayacak mı? Oynanabilecekse nasıl oynanacak .yeni oyun çıkmaması sorun olmaz sadece oyun oynayabilir miyim?

gonyalı

gonyalı

Üye
Bende ps1
almayı düşünüyordum
Demek destek kesiliyor haa
Bunu bilmiyordum

• Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Destek kesilirse yeni oyun yapılmayacak demektir . Ps4 yazılım güncellemesi almayacaktır . Olacak sadece budur . Eski oyunların olduğu sunucuyu kapatacakları sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Merhaba arkadaşlar playstation 4 almayı düşünüyordum ama ps4'ün desteğinin kesileceğini duydum.
Peki destek kesilince ne olacak artık oyun oynanamayacak mı? Oynanabilecekse nasıl oynanacak .yeni oyun çıkmaması sorun olmaz sadece oyun oynayabilir miyim?
Ps3 de nasıl oynanıyorsa öyle zaten desteğin kesilmesi zaman alacaktır. Ps3 ün mağazası yakında kapandı daha aylar öncesine kadar destek vardı kaç yıllık cihaz siz düşünün artık.

gonyalı

gonyalı

Üye
Ps 3 alsam oyun indiremezmiyim oyun oynayamazmıyım yani ?

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj birleştirildi:

Destek kesilirse yeni oyun yapılmayacak demektir . Ps4 yazılım güncellemesi almayacaktır . Olacak sadece budur . Eski oyunların olduğu sunucuyu kapatacakları sanmıyorum.
yani oyun oynamak için kırdırmak mı gerekecek? Hala ps plus alınabilir mi?
Mesaj birleştirildi:

Multiman yükletirsen(kırdırırsan) oynarsın ben en son ps3'üme oyun yüklettiğimde oyun başı 25 lira alıyorlardı şuan ne kadar bilmiyorum ama 50 den fazla olamaz.

Son düzenleme:
  • Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Kumara harcadığım parayla
bi ps 3 alırdım :(
Kumarı oynayan değil
Oynatan kazanıyormuş

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Kahkaha
  • Üzüldüm
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende ps3 slim var bir sürü orjinal oyun aldım oynuyorum. Ayrıca konsol kırık istediğim oyunu atıp oynayabiliyorum. Mağaza desteği devam ediyor ancak mağazada oyun fiyatları çok yüksek. Ps3 te oyun oynıcaksan en az bir tane orninal kolun olması gerekiyor. Yoksa bazı oyunları oynayamazsın. Heavy rain beyond two souls gibi yapımlar sensörlerle oynanıyor kol orjinal değilse sensörler calısmıyor.
Mesaj birleştirildi:

Ps3 ün en büyük sorunu oyunların optimizasyonları. Çoğu oyun 20 25 fps arası çalışıyor. Bazı oyunlarda fps 10 lara kadar düşüyor. Sabit 30 fps de çalışan oyun sayısı çok az. Belli oyunlarda 60 fps çalışıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

Üst Alt