[Son versiyon] Psiloc irRemote v1.03 Unsigned Symbian OS 9.1

Sponsorlu Bağlantılar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

hector777

hector777

Üye
sertifikalandırmayı nasıl yapıyoruz

orukm

orukm

Üye
sagol aga

orukm

orukm

Üye
saol

karadeve36

Üye
beyler makinenizi hackleyin :D bende n95 8gb ama hackli gayet rahat yukledim.bakalim ama mu lisance falan ayaklarina yatarsa gene yazarim :P bu arada paylasan arkadasa cok tesekkur ederim...

--------------- Ekleme ---------------

kizilotesini bulamiyor :D kendim acincada once kizil otesini kapatin diyor :D gelde cik isin icin den.

canbeyy_25

Üye
tsk edrim sizlere

rotasizkaptan9

Üye
ben n95 8gb ye kurdum ama lisans kodu soruyor bunun bi çaresi yokmu acaba.

rotasizkaptan9

Üye
Arkadaslar ben 95 8gb ye kurdum lisans kodu istiyor nerden bulcaz bu bu kodu.

murat0068

murat0068

Üye
ellerinr saglık

0f0t00

0f0t00

Üye
yahu arkadaş o kadar cok bu programdan indirdimki bitek bu işe yarayacığa benzio cok saol

ruhat89

ruhat89

Üye
emeğine sağlık gayet iyi çalışıyor tşkr

bilo_cu

Üye
arkadaşlar n95 8 gb kullanıyorum.. tam olarak açıklama yapılmamış yazılanlardan yola çıkarak olayı hallettim ama benim evde uyumlu cihaz yok deneyemedim.. sertifika sorunu halledilmiş gibi varsayarak bende anlatayım bari.. açmak istediğin modelin dosyasını x-plore proğramının hex görüntüleyicisi ile açtığınız zaman zaten 99 yazısı çıkıyo o nu 89 yapmanız gerekiyo.. kayıt dedikten sonra tl in kendi dosya yoneticisinden düzenlediğiniz modeli açınca da yükleniyo...

yakamoz55rst

Üye
Telefonlarda kumanda kızılötesi portundanmı çalışır benim tel.n82 ve kızılötesi yok.acaba n82 için bir kumanda proğramı varmıdır .lütfen cevap yazabilirmisiniz. teşekkürler

djmatrix

Üye
arkadaşlar n95 8 gb kullanıyorum.. tam olarak açıklama yapılmamış yazılanlardan yola çıkarak olayı hallettim ama benim evde uyumlu cihaz yok deneyemedim.. sertifika sorunu halledilmiş gibi varsayarak bende anlatayım bari.. açmak istediğin modelin dosyasını x-plore proğramının hex görüntüleyicisi ile açtığınız zaman zaten 99 yazısı çıkıyo o nu 89 yapmanız gerekiyo.. kayıt dedikten sonra tl in kendi dosya yoneticisinden düzenlediğiniz modeli açınca da yükleniyo...
tşk ler

TECHNOLOG

TECHNOLOG

Üye
Benim tel n82 hackli programı yükledim drm ve diğerini yüklendi ancak programı açmak istediğimde daha açılmadan otomatik olarak çıkış yapıyor

dossts

dossts

Üye
TECHNOLOG kardeş senin telefonda kızılötesi yokki niye yükledin ? çalışmaz tabi :ehe

omerka

omerka

Üye
bende n95 8gb var benim tel hackli oldugu icin herhangi bir sorun yasamadim normal sekilde anlatildigi gibi yaptim emegi gecenlere tesekkurler

Gül Hep OK

Üye
Çalışmıyor...

fbserdarfb

Üye
eline saglık kard3eş

Üst Alt