[Son versiyon] Psiloc irRemote v1.03 Unsigned Symbian OS 9.1

Sponsorlu Bağlantılar

hasim_543

Üye
6630 da olurmu

cem532

cem532

Üye
:yuru

imperious58

Üye
tam bir saattir şu cümleyi çözmeye çalışıyorum...

İlk satırdaki ilk karakterleri düzenleyin ``89`` ise ``99`` yapın

abi bu ne demek ya ????
marka isimlerinin neresini düzenleyecez anlamadım...

hasim_543

Üye
kardeş 6630 da çalışıyormu???? yazarmısın bana tşkrlr

imperious58

Üye
ya bi türlü topfield'in kumandasını yükleyemedim biri bi el atsın şuna.ilk satırda 89 diye bi rakam yok.. hepsinde 16 var.onları 99 yapsam bile dosyayı açmaya çalıştığımda bilinmeyen dosya biçimi diyor..

bark_41

bark_41

Üye
kardeş bu proğramla pc ve goldmaster uydu alıcısıda kullanabilirmiyiz..teşekkür ettim..

jaco

jaco

Üye
ya hocam bu 89 u nasıl 99 yapcaz bıde onu soyleseydın olmuyor bu bende x-plore'da yukledım oraya bı tam acıklama getırırsen sevınırım

tesadüf05

tesadüf05

Üye
E:\remote klasörünü bulamıyorum tam nerde olduğunu nasıl bulacağımı söylersen sevinirim

seydiaa

Üye
programı kurdum program güzel çalışacak gibi ama çözemediğim olay (bu arada telefonum nokia n95 8 gb);önce programı açıyorum problem yok,sonra gidip bağlantılar menüsünden kızılötesini açıyorum,kızılötesi etkin fakat hafıza dolu hatası veriyor ve aktif olmuyor,önce kızılötesini aktif yapıp sonra programı açtığımdada program hata verip kapanıyor,lütfen bana yardımcı olur musunuz,teşekkür ederim.

yildiray56

Üye
sevgili ferret remotes kodlarını anlattığn yöntemle açamadım.çalıştıracak uygulama yok diyor.ekli dosyalarda verdiğin remotes.zip klasöründeki kodları notepad ile açıp tekrar kapattıktan sonra telefonu usb ile bilgisayara bağlayıp memory card taki data klasörüne atıyorsun. daha sonra dosya yöneticisinden data/remotes klasörünü açıyorsunuz.ordaki kodlardan seçtiğiniz bir kodu(örn; Arcelik_51cm_4984.ir ) aç dediğiniz zaman otomatik olarak kumanda programı açılıyor ve seçtiğiniz kumanda kodu yükleniyor.denenmiştir:oke:

latif005

latif005

Üye
teşekkürler

hartzeiyn

Üye
ekteki dosyaları sırasıyla yükledim fakat irRemote uygulamasını açmaya kalktığımda your mobile phone is not supported uyarısını veriyo, sertifika işlemini yanlş yaptığım anlamına mı geliyor bu? öle olsaydı en başında sorun olmazmıydı yükledikten sonra neden böle bir sorun oluyor acaba yardım ederseniz sevinirm şimdiden teşekkürler...

micyot

Üye
ya bende herşey tamam kusursuz ama bu remotes klasörünüde attım E: klasörüne yani hafıza kartına oda tamam ama ondan sonra add devices yapınca o yeni eklediklerim gözükmüyor. dediğiniz gibi telefonun dosya yöneticisinden açınca .ir uzantılı kodu açmıyor yani dosya türü desteklenmiyor diyor. ama bazıları .irman uzantılı onlar açılıyo kaydet diyosun ilginç.. ekleyemedim birtürlü

--------------- Ekleme ---------------

ya bende herşey tamam kusursuz ama bu remotes klasörünüde attım E: klasörüne yani hafıza kartına oda tamam ama ondan sonra add devices yapınca o yeni eklediklerim gözükmüyor. dediğiniz gibi telefonun dosya yöneticisinden açınca .ir uzantılı kodu açmıyor yani dosya türü desteklenmiyor diyor. ama bazıları .irman uzantılı onlar açılıyo kaydet diyosun ilginç.. ekleyemedim birtürlü

yukarıdaki sorunumu çözüm arkadaşlar Nokia E serisi telefonlarda konu başlıgında arkadaşların belirttiği gibi Hext Editör ile ilk satırdaki rakamlar 89 u 99 yapınca aksine bozuyor ve açmıyor. halbuki 89 olarak kalınca ve o şekilde kaydedince E serisi telefonlarda uyumlu hale geliyor. lütfen konuyu açan arkadaşımız bunu dipnot olarak düzeltsin açıklamayı.

C01aY

C01aY

Üye
DRMyi nasıl sertifakalandıracam?

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
SONUN DA 4 SAAT UĞRAŞTIKTAN SONRA BU PROGRAMI SERTİFİKALANDIRMADAN KULLANMAYI BAŞARDIM HEHEHE YAŞASIN PİSLİK:pro:

ARKADAŞLAR İSTERSENİZ YARDIM EDERİM SİZE

YANİ DEMEK İSTİYORUM Kİ LİSANS FALAN OLMAYACAK

demirriza

Üye
sagol emegıne saglık

endera

Üye
programı kurdum ama program lısanslı degıl nasıl lısanslı yapılacak

james54

james54

Üye
bıraz karısık bıseye benzıoyo ama deneyecez ellerine saglık.

tesadüf05

tesadüf05

Üye
yaw arkadaşlar şu proyu kurupta (ben proyu kurdum) bir tane kanal değişterebileniniz varmı çok merak ediyorum

Üst Alt