Öneri Son kez soruyorum, hangisi? (Z2 vs. Z3 Compact)

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Onları inceledim diye yazdım, almayı düşünmüyorum :)
Özellikle G3'ün hoparlörü çok kötü geldi bana, sesi arttırdıkça baya kötüleşiyor.
Ben olsam şuan ki düşüncemle M8 alırdım ama fiyatı pek uygun gelmeyebilir :) Sen yılların Applecısısın iPhone 6+ niye düşünmüyorsun? :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada M8'ide inceledim ve kamerası kesinlikle 4Mp gibi değil. Ultrapixel gerçekten kameranın hakkını veriyor.
Ben olsam şuan ki düşüncemle M8 alırdım ama fiyatı pek uygun gelmeyebilir :) Sen yılların Applecısısın iPhone 6+ niye düşünmüyorsun? :D
Android'i daha doğru düzgün kullanamadım. (Giriş seviyesi telefon alınca:D) Sony'i denemek istiyorum. Ayrıca konunun başında dediğim gibi telefonu müzikle doldurucam bunun için 128GB'lık iPhone lazım bana, o da beni aşar :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu arada M8'ide inceledim ve kamerası kesinlikle 4Mp gibi değil. Ultrapixel gerçekten kameranın hakkını veriyor.

Android'i daha doğru düzgün kullanamadım. (Giriş seviyesi telefon alınca:D) Sony'i denemek istiyorum. Ayrıca konunun başında dediğim gibi telefonu müzikle doldurucam bunun için 128GB'lık iPhone lazım bana, o da beni aşar :D
Sd kart denince sony ile samsung kalıyor zaten :D samsungtanda bi cacık olmaz. Kurtuluyorsun desire dan :ehe neyse konu dağılmasın :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
:D

Z1 Compact'ın sorunları beni kendinden bezdirdi zaten onu almam. Z3 Compact ile giderilmiş hepsi.

Z2 mi Z3 Compact mı beyler?
Ekran boyutu için Z2 diyorum. Yok Compactdı yok miniydi bunlar birtakım marjinal grupların işi. Gel biz Z2'mizle mutlu olalım.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sd kart denince sony ile samsung kalıyor zaten :D samsungtanda bi cacık olmaz. Kurtuluyorsun desire dan :ehe neyse konu dağılmasın :)
Kurtulucam ama ben böyle sağlam telefon görmedim :D Ne yaptıysam kıramadım telefonu :D Neyse telefonu alayım foto çekip anlatırım bi konuda:D
Ekran boyutu için Z2 diyorum. Yok Compactdı yok miniydi bunlar birtakım marjinal grupların işi. Gel biz Z2'mizle mutlu olalım.
Z3 Compact hoşuma gitti gerçekten. Z3 neyse de Z3c beni büyüledi. Önde çift hoparlörü vs. Ama onun yerine az fiyat verip Z2 almak var. Bilemiyorum.:(

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
The Shadow

The Shadow

Üye
Z2 al. Çekim kaliteleri hemen hemen ikisinin de aynı ama 3 GB RAM boru değil bence :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Serhan, Furkan Emekli ve 2 diğerleri
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kurtulucam ama ben böyle sağlam telefon görmedim :D Ne yaptıysam kıramadım telefonu :D Neyse telefonu alayım foto çekip anlatırım bi konuda:D

Z3 Compact hoşuma gitti gerçekten. Z3 neyse de Z3c beni büyüledi. Önde çift hoparlörü vs. Ama onun yerine az fiyat verip Z2 almak var. Bilemiyorum.:(
Her türlü Z2 bence. Sony'den daha iyisi başka bir Sony'dir. ( Fan damarım tuttu )

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yılbaşı indirimi olur mu telefonlarda beyler? Yoksa şu an ithalatçı garantili Z2 alabilirim.

Serhan

Serhan

Üye
Aynen boyut dışında çok bir fark yok bence de Z2 al..

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben cihazın diş görünüşüne de önem veririm. Sony tasarım faciası bana göre. Diğer üreticiler neredeyse sadece ekrandan oluşan telefon yapacak Sony hala üstte ve altta piknik alanı kadar boşluk bırakıyor. Üstelik sanal tuş kullanıp ekrandan çalıyor. Htc'yi de bu yüzden sevmiyorum. En kıçı kırık cin malı diye tabir ettiğimiz bir çok telefonda bile daha güzel tasarım var. Üstelik tuşlar ekranda değil. Bu yüzden Sony almada... dedim...

Tabi arkadaşın keyfi bilir. Ben fikrimi söyledim. Bana uyup gidip başka telefon alacak hali de yok zaten.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ben cihazın diş görünüşüne de önem veririm. Sony tasarım faciası bana göre. Diğer üreticiler neredeyse sadece ekrandan oluşan telefon yapacak Sony hala üstte ve altta piknik alanı kadar boşluk bırakıyor. Üstelik sanal tuş kullanıp ekrandan çalıyor. Htc'yi de bu yüzden sevmiyorum. En kıçı kırık cin malı diye tabir ettiğimiz bir çok telefonda bile daha güzel tasarım var. Üstelik tuşlar ekranda değil. Bu yüzden Sony almada... dedim...

Tabi arkadaşın keyfi bilir. Ben fikrimi söyledim. Bana uyup gidip başka telefon alacak hali de yok zaten.
Ekrandan çalmasına ben de karşıyım ama tasarımı bana güzel geliyor.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hacı abi sen sevmiyorsun diye cihaz kötü olmaz ki ;)

Diyorum ki acaba ithalatçı garantili Z2 alıp cepkasko yaptırmak , distribütörlü almaktan daha mı iyidir ?

Cepkask a da verecegin parayi ekle distribütör garantili al ? Buda mantikli. Zaten birşey olduğunda tamamını karşılamıyolar galiba. Ha illa netten almana gerek yok ben migrosun sitesinden görmüştüm ithalatçı garantili alacaksan oraya da bak ucuzdu gider alirsin mağazasından. Nere isine geliyosa tabi :)

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
alperen262014

alperen262014

Üye
Kameraya önem veriyorsan samsungun galaxy zoomu var onu al [emoji41] [emoji41] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji3]