Yardım Z2 .. Z3 .. Z3+ .. Z5 .. Z5 premium ROOT Atma Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

sebo7

sebo7

Üye
drm sony e özel olan fonksiyonların dosyası diyebiliriz. bootloader kilidi kalkarsa bu özellikler gider ve asla geri gelemez. bootloader kilidi kaldırmadan root yöntemi varsa öyle yapın. sony e özel dediklerim ise ekran ayarlarında süper canlı mod gibi özellikler. ve kamera gece çekimindeki performansını kaybediyor.
bootloader kalkık değil rom atacam recovery ile atarsam kalkarmı?
drm sony e özel olan fonksiyonların dosyası diyebiliriz. bootloader kilidi kalkarsa bu özellikler gider ve asla geri gelemez. bootloader kilidi kaldırmadan root yöntemi varsa öyle yapın. sony e özel dediklerim ise ekran ayarlarında süper canlı mod gibi özellikler. ve kamera gece çekimindeki performansını kaybediyor.
bootloader kalkık değil rom atacam recovery ile atarsam kalkarmı?

egrvalfi

Üye
Drm restore var z5 serisi için deneyen varmı

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bicer79

Üye
mrb
bende z3c rom yüklemek için bl kilidini açtım (DRM key yedeğini almıştım geri yüklemedim daha) ama kamera ve süpercanlı mod yada başka bir sorun ile karşılaşmadım
android 5 ve 6 pil performansından dolayı rom işine giriştim ama telefona uygun stabil rom bulamadım (cyanogenmod ve mıuı rom başka rom varmı bilmiyorum ) slim rom varmış onunda link bulamadım .
rom bulamayınca 4.4.4 sürüme geri döndüm önceden 12 saat %48-50 arası olan şarj durumu şimdi %80-83 arası
eğer 4.4.4 tabanlı cynogen mod rom varsa paylaşırmısınız

sebo7

sebo7

Üye
xda ya bak hacam

muastafaozkan

Üye
Supersu linki kırık bir el atar mısınız rica etsem.

halithalit341

Üye
Bu Root yapınca Bootloader gider mi? Tel z5 p

bicer79

Üye
Root yapınca bl kilidi kalkmaz

halithalit341

Üye
Peki drm nasıl yedek alırım? @bicer79

bicer79

Üye
Root yapacaksan drm yedeği almaya gerek yok bl kilidini açacaksan o zaman alman lazım rom kurmak için Xperialarda bl kilidini açmaya gerek yok

halithalit341

Üye
Flashtool link ölmüş yenilermisiniz

zencibitc

zencibitc

Üye
Şuanki xperia z5 serilerinde root atmak için bootloader kilidini kırmak şart. herkes bootloader kilidini kırmadan root atmak istiyor. Xda daki muhabbet şu. bu işlem zor ve garantiyi devre dışı bırakmadan yapılmak isteniyor ve çoğu xda okuyucusu bu olaya para koydu diyebiliriz. Lafı kısası bootloader kilidini kırmadan root atabilene paralı ödül var.

halithalit341

Üye
@zencibitc bu yöntemle kırılıyor mu şimdi ?

zencibitc

zencibitc

Üye
@zencibitc bu yöntemle kırılıyor mu şimdi ?
ne hangi yöntemle kırılıyormu ? bootloader zaten kırılabiliyor amaç kırmadan root atabilmek çünkü bootloaderi kırınca bazı özellikler gidiyor ve geri gelmesi imkansız gibi birşey. kamera performansı düşüyor ve süper canlı mod gibi özellikler çalışmıyor

halithalit341

Üye
bu konuda anlatılan yöntemi soruyorum

SeemL7

Üye
Merhaba,ben orjinal stock rom yükledim telefona (android 5.0.1 sürümü) daha sonra konuda belirtilenleri yaptım. Fakat wifi açılmıyor veya google play durdu hatası alıyorum nerde yanlış yapmış olabilirim ?
Model Sony Xperia Z2

osmancan71

osmancan71

Üye
Şuanki xperia z5 serilerinde root atmak için bootloader kilidini kırmak şart. herkes bootloader kilidini kırmadan root atmak istiyor. Xda daki muhabbet şu. bu işlem zor ve garantiyi devre dışı bırakmadan yapılmak isteniyor ve çoğu xda okuyucusu bu olaya para koydu diyebiliriz. Lafı kısası bootloader kilidini kırmadan root atabilene paralı ödül var.

drm yedeklerini almak için basit bir yöntem varmı

Son düzenleme:
osmancan71

osmancan71

Üye
yok heralde

osmancan71

osmancan71

Üye
ihtiyacım olan cevap bu değildi

asi430

asi430