Haber Sony Xperia Z2 ve Z3 Serisi İçin 5.1.1 Güncellemesi Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi

tarık_07

Üye
Baktım Türkiye romu diye geçiyor. İstersen biraz daha bekle veya ftf indir Xperifirm'le kur.
Bilgisayarda linux ubuntu var. O proğramlar çalışmıyor. Ota'yı beklicem mecbur. Türkiye romuna ne zaman gelir bakabileceğimiz bir site varmı acaba?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda linux ubuntu var. O proğramlar çalışmıyor. Ota'yı beklicem mecbur. Türkiye romuna ne zaman gelir bakabileceğimiz bir site varmı acaba?
Türkiye için çıktı zaten sorun orada :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Arkadaşımda Z3 Compact var, haber verdim ama onunki de güncellemeyi görmüyor.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
C4 ün başı kel mi :( şaka maka yeni jenerasyon sony lerin neden isimleei yok 5.1 için

yakupb03

yakupb03

Üye
Ben güncelledim otaya düşmüyor . Bilgisayardan güncelledim. Tema falan ekranda takılı kaldı bildiğin bug var gibi. Sonra kendi kendine on kere reset attı. Şimdi düzeldi herşey yoksa sıfırdan kurup onarma yapacaktım. Ama tek fark ettiğim bildirim sesleri yine azıcık azalmış gibi... :-(

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Umarım alırlar , 5.0.2 biraz sorunlu tam performans aldığımı sanmıyorum cihazımdan

tarık_07

Üye
Ben güncelledim otaya düşmüyor . Bilgisayardan güncelledim. Tema falan ekranda takılı kaldı bildiğin bug var gibi. Sonra kendi kendine on kere reset attı. Şimdi düzeldi herşey yoksa sıfırdan kurup onarma yapacaktım. Ama tek fark ettiğim bildirim sesleri yine azıcık azalmış gibi... :-(
Otaya çokmu geç düşer acaba.

n000k

n000k

Üye
Bana bgn geldi ota üzerinden bildirim geldi sistem güncellemesi var diye. Bugün yarın ota üzerinden gelir herkese.

Üst Alt