Samsung S8000 Jet Firmware Güncelleme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu işinize yaradı mı?

• Evet, faydasını gördüm.

Kullanılan: 32 69.6%
  • Hayır, bir faydası olmadı.

Kullanılan: 14 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    46

gökhanek

Üye
eywallah

redsea21

Üye
iyi akşamlar konu açılalı aylar oldu ama telefonu daha dün aldım şu yönden rahatsız oldum! Gelen MEsajların Hepsi GSM KArtına Geliyor Telefon Hafızısına deil! ve Zırt Pırt silmek zorunda kalıyorum Aceba firmware güncellemesi yapmak zorunmıyım ve galiba bataryamda sorun war dün akşam 9 gibi şarjı doldu çıkardım bgn 7 gibi telefoncuya sms hafızasını sormaya gittim çocuk aldı yaparım dedi elime werdi 20 saniye geçmedi tlf kapandı:S bataryayı çıkardım taktım 3 dilim şarj kalmış bataryamdamı sorun war lütfen yardım edin!

redsea21

Üye
yaaaaa kimse yokmu bana cevap yazacak yaa :( :( :( :( :( lütfen ama 2 gündür zırp pırt mesaj siliyom telefonu şarja takıyorum boyna :( yardım bumuydu yaaaaaa

gökhanek

Üye
mesaj ayarlarından ayarlayabilirsin sanırsam. sarj konusuna gelince muhtemelen bataryan orjınal degil. benimki de orjınal degildi. orjınalını aldım piyasadakilerin 2 katı para vererek. 3 gün falan gidiyor.

redsea21

Üye
ya wala baktım talan ettim :( hafıza ayarlarında mesaj yoktu :( mesaj ayarlarına baktım öyle bişi yok sim hafızası dolunca otomatikmen tlf hafızasına kaydiyor! tlefonu kullanmışsınız bilginiz war beteryadan ise hemen alırım inşallah erken cevap verirsiniz :(

redsea21

Üye
biri yardım etsinnnnnnnn lütfennnnnnnnnnnn

SİİRT

SİİRT

Üye
kardeş video yokmu ya peki bunu yapınca eskı halıne dönderebiliyormuyuz

----------Eklendi @ 13:43:28 ---------- Yazıldı @ 13:27:58 ----------

tşkler

enesdpü

Üye
bataryan orjinal değil, telefonla ilgili bir sorun yok. mesaj konusunda da yapabileceğin bir şey yok. kafanı yorma böyle şeyler için. olduğu gibi kullan :oke:

redsea21

Üye
bataryan orjinal değil, telefonla ilgili bir sorun yok. mesaj konusunda da yapabileceğin bir şey yok. kafanı yorma böyle şeyler için. olduğu gibi kullan :oke:

teşekkürler firmware yüklememe gerek yok demi

mc_hakans

Üye
Çok teşekkür ederim anlatılanları tek tek uygularsanız hıc zorlanmazsınız arkadaslar. Bendede programın goruntusunde kucuk farklılıklar vardı tahmını olarak işaretledım dogru cıktı zaten. 2012 versıyonu cıkmayacakmı veya 2011 ?

SİİRT

SİİRT

Üye
kardeş yukledım ancak hafıza kartıma oyun atın ca jar jad dosyasıyla bırlıkte desteklen mıyor dıyor bu easy java lı deılmı????????

Dr.Dre

Dr.Dre

Üye
Abi ben bu güncellemeyi yapmaya çalıştım olmadı çöktü telefon 50 Tl alıp format attılar.Telefon her kodu kabul ediyo cevap veriyo sadece oyun yüklediğimde güncelleştirmek için bir kod giriliyodu *#6984125*# devamıda var ama ben bunu yazdığımda hiçbir şey olmuyo telefon bir sonraki sayfaya gitmiyo kalıyo öyle.Abimde de aynı telefon var onda kabul ediyo zaten bende de telefon çökmeden önce kabul ediyodu kodu.Telefonumun şimdiki sürümü S8000XXIG3. Lütfen yardım et abi ben oyun oynamak istiyorum telefonumla

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben bu güncellemeyi yapmaya çalıştım olmadı çöktü telefon 50 Tl alıp format attılar.Telefon her kodu kabul ediyo cevap veriyo sadece oyun yüklediğimde güncelleştirmek için bir kod giriliyodu *#6984125*# devamıda var ama ben bunu yazdığımda hiçbir şey olmuyo telefon bir sonraki sayfaya gitmiyo kalıyo öyle.Abimde de aynı telefon var onda kabul ediyo zaten bende de telefon çökmeden önce kabul ediyodu kodu.Telefonumun şimdiki sürümü S8000XXIG3. Lütfen yardım et abi ben oyun oynamak istiyorum telefonumla

adm,n ayarları fw versiyonuna göre değişikilk gösteriyo. bunlardan birini dene ayarlar açılacaktır.

admins code

*#6984125*# = admin options
*#9072641*# = Master
*#73561*# = Operator Code
-------------------------------------------------------

*#3695147*# = admin c
*#3971258*# = Master
*#83301*# = Operator Code (Pre-configuration)

*#1546792*# = admin
*#2456987*# = Master
*#81230*# = Operator Code (Pre-configuration)

*#3818790*# = Master
----------------------------------------------------------

*#5239870*# = Options d'administration
*#7092463*# = Master
*#27236*# = Operator Code (Pre-configuration)

Dr.Dre

Dr.Dre

Üye
Abi Allah senden razı olsun.Nihayet oldu çalışıyor oyunlar.Çok sevindim abi çok çok teşekkür ederim sana.Se beni sevindirdin,mutlu ettin Allah'ta seni sevindirsin,mutlu etsin,güldürsün inşallah.Çok sağol abi.

----------Eklendi @ 13:25:51 ---------- Yazıldı @ 13:02:24 ----------

Abi birde sorum vardı.Lütfen kızma bana çok soru sorduğum için.Dün akşam bir abimi ziyarete gitmiştim.Abimdeki telefonda Samsung'tu.Telefonunda "mağaza" adında bir bölüm vardı ve girip oyun indiriyordu.Acaba bizim telefon içinde böyle birşey var mı?Çünkü o bana "telefonunda olması gerek sonradan yükleyemezsin" dedi.Ben sona soruyorum sen çok bilgilisin acaba yükleyebilir miyim?Bu mümkün mü?

İyi günler...

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Abi Allah senden razı olsun.Nihayet oldu çalışıyor oyunlar.Çok sevindim abi çok çok teşekkür ederim sana.Se beni sevindirdin,mutlu ettin Allah'ta seni sevindirsin,mutlu etsin,güldürsün inşallah.Çok sağol abi.

----------Eklendi @ 13:25:51 ---------- Yazıldı @ 13:02:24 ----------

Abi birde sorum vardı.Lütfen kızma bana çok soru sorduğum için.Dün akşam bir abimi ziyarete gitmiştim.Abimdeki telefonda Samsung'tu.Telefonunda "mağaza" adında bir bölüm vardı ve girip oyun indiriyordu.Acaba bizim telefon içinde böyle birşey var mı?Çünkü o bana "telefonunda olması gerek sonradan yükleyemezsin" dedi.Ben sona soruyorum sen çok bilgilisin acaba yükleyebilir miyim?Bu mümkün mü?

İyi günler...

yok kardeşim yükleyemezsin. abinin tel weve serisi falandır. onlarda samsung apps var uygulama vs. yükleyebiliyorsun. jet te öle bişey yok malesef...

----------Eklendi @ 00:12:25 ---------- Yazıldı @ 00:11:51 ----------

yok kardeşim yükleyemezsin. abinin tel weve serisi falandır. onlarda samsung apps var uygulama vs. yükleyebiliyorsun. jet te öle bişey yok malesef...

wave olucak o:)

tayyar04

Üye
samsung s8000 jet kullanıyorum yanlız bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim dosyalarıma girdiğim zaman 'dosya listesi güncellenirken uygulama başlatılamıyor.daha sonra deneyin' hatası veriyor mesaja girdiğim zaman 'yükleme başarısız' hatası veriyor neden olabilir acaba

eurowision

eurowision

Üye
Bu firmware de çok güzel animasyonlar var. Ama firmware nin bulunduğu siteler ya çökmüş yada silinmiş... Acaba bunu bulabilecek birisi varmı?

Buda videosu

[video=youtube;CsxsyrHi07A]http://www.youtube.com/watch?v=CsxsyrHi07A&feature=related[/video]

redsea21

Üye
eurowision Kardeş Burdan İndirebilirsin indirdim ama ağır iniyor haberin olsun

Arakdaşlar 2010 EkimS800MCEJJ3 Fİrmware'yi Bulan WArmı Bir Yerden İndirdim Ama Hasarrlı Diyip Açmıyor :(

----------Eklendi @ 15:52:05 ---------- Yazıldı @ 14:30:52 ----------

Arkadaşlar Buldum 2010 Ekim S800MCEJJ3 Fİrmware 2 PArt ŞEklindedir Toplam 417 MBEdiyor Yükledim Şimdi :) Buyrun Linki

İŞte

eurowision

eurowision

Üye
eurowision Kardeş Burdan İndirebilirsin indirdim ama ağır iniyor haberin olsun

Arakdaşlar 2010 EkimS800MCEJJ3 Fİrmware'yi Bulan WArmı Bir Yerden İndirdim Ama Hasarrlı Diyip Açmıyor :(

----------Eklendi @ 15:52:05 ---------- Yazıldı @ 14:30:52 ----------

Arkadaşlar Buldum 2010 Ekim S800MCEJJ3 Fİrmware 2 PArt ŞEklindedir Toplam 417 MBEdiyor Yükledim Şimdi :) Buyrun Linki

İŞte

teşekkürler dün denedim ziddudan inmiyor hata veriyodu bugün sorunsuz. Bu arada S800MCEJJ3 bu firmware'de ne gibi değişikliler var? Ayrıca neden bunun boyutu bu kadar yüksek?

eurowision

eurowision

Üye
S800MCEJJ3 bunu s8000 telefonuma yükledim. Kamerası çalışmıyor, kısacası uyumlu değil. Tekrar eski versiyona döneceğim... + Hiç bir fark yok + bu yazılım s8000 için değil s8003 için...

Üst Alt