Samsung S8000 Jet Firmware Güncelleme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu işinize yaradı mı?

• Evet, faydasını gördüm.

Kullanılan: 32 69.6%
  • Hayır, bir faydası olmadı.

Kullanılan: 14 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    46
joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi

ustad2009

Üye
Hocam ben telefonu yeni aldım içindeki şarjı kullandım ve 12 saat şarj ettim ve açmayı denedim fakat dokunmatiği çalışmadı telefon donmuştu. Daha sonra burada anlattığınız gibi güncelleme yaptım şimdide telefon açılıyor fakat sadece dokunmatiği çalışmıyor nedeni ne olabilir sizce?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben telefonu yeni aldım içindeki şarjı kullandım ve 12 saat şarj ettim ve açmayı denedim fakat dokunmatiği çalışmadı telefon donmuştu. Daha sonra burada anlattığınız gibi güncelleme yaptım şimdide telefon açılıyor fakat sadece dokunmatiği çalışmıyor nedeni ne olabilir sizce?

Telefonu yeni aldıysan satıcıyla irtibata geçip değiştirseydin keşke. Dokunmatiği bozulmuş olabilir, sonuçta şarj ettikten sonra da donmuş telefon. En güzeli aldığın yerle irtibat kur değiştir...

Yoqsull

Üye
slm iyi günler ben verdiğiniz bilgiler doğrultusunda adım adım yapmaya çalıştım fakat ilkadımda Multiloaderde sizinkinden frklı bölümler gözüküyor resim eklemeye çalışacam olursa

----------Eklendi @ 15:42:10 ---------- Yazıldı @ 15:37:12 ----------

sorun nedir aceba ?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten baya tuhaf. boot change, master rom falan yok. programı çalıştırırken üstünde sağ tıkla yönetici olarak çalıştır bir de öle dene. olmadı başka sitelerden multiloader5.65 indirip çalıştırmayı dene...

Yoqsull

Üye
ilgin için teşekkür ederim denicem dediklerini saolasın

JamesD

JamesD

Üye
Bende de bu görüntü gelmişti başka siteden indirme onlarda hata veriyor telefon kilitleniyor. İlk sayfadaki resimde olması gereken yeri tahminen tıkladığından o tik atıyor zaten boot change için falan görmeden tutturman lazım ama. Dediğim gibi başka siteden indirme ben öyle denedim kilitlendi

----------Eklendi @ 20:31:06 ---------- Yazıldı @ 20:27:16 ----------

Bu arada ben eski firmwaredaki widgetları bulamıyorum bu firmwaredaki twitter facebook widgetlarını masaüstüne aldığımda direk yüklüyor ben simge olarak kalmasını istiyorum bir çözümü var mı?

Yoqsull

Üye
yani demek istediğin bu şekildemi ?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Bende de bu görüntü gelmişti başka siteden indirme onlarda hata veriyor telefon kilitleniyor. İlk sayfadaki resimde olması gereken yeri tahminen tıkladığından o tik atıyor zaten boot change için falan görmeden tutturman lazım ama. Dediğim gibi başka siteden indirme ben öyle denedim kilitlendi

----------Eklendi @ 20:31:06 ---------- Yazıldı @ 20:27:16 ----------

Bu arada ben eski firmwaredaki widgetları bulamıyorum bu firmwaredaki twitter facebook widgetlarını masaüstüne aldığımda direk yüklüyor ben simge olarak kalmasını istiyorum bir çözümü var mı?

Widgetlar daha güncel sürüm sadece simge olarak yapılmamış daha işlevsel. pencere şeklinde konuşabiliyorsun facebook ta mesela. twitter i bilemicem. Sadece simge şeklinde durmuyor anlican...

JamesD

JamesD

Üye

master1045

Üye
kardeş sen kurdun mu firmwareyi nasıl oluyo başka ne gibi özellikleri var menide yatay ekran oluyo mu?

----------Eklendi @ 22:18:36 ---------- Yazıldı @ 22:15:11 ----------

benim firwaremde s8000 XXIG3

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen kurdun mu firmwareyi nasıl oluyo başka ne gibi özellikleri var menide yatay ekran oluyo mu?

----------Eklendi @ 22:18:36 ---------- Yazıldı @ 22:15:11 ----------

benim firwaremde s8000 XXIG3

Menü sadece düzenlerken yatay oluyor. Simgeleri istediğin yere taşıyabiliyorsun, onun dışında dediğin şey yok.

JamesD

JamesD

Üye

Menü sadece düzenlerken yatay oluyor. Simgeleri istediğin yere taşıyabiliyorsun, onun dışında dediğin şey yok.

En güncel firmware bu mu başka çıkmadı mı üstüne? Menü düzenlerken yatay olduğundaki gibi normalde de yatay olsa çok süper olurdu bence

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
En güncel fwler onlar.

aganta374

Üye
çok teşekkür ederim sayenizde telefonumu güncelledim

onurblackeye

Üye
dosyaları indirdim ama multi loader win 7 de telefonu tanımıyor.

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
dosyaları indirdim ama multi loader win 7 de telefonu tanımıyor.

Win7'de tanıyor arkadaşım. Pc studioyu baştan yükle, olmazsa başka usb girişinde dene, yine olmadı aygıt yöneticisine gir. Modemler bölümünde samsung mobile modem diye bişi olması lazım ordan özellikler de sonra "tanıla" yı tıkla düzelmesi lazım. Driverde sorun var işletim sisteminle ilgili bişi değil yani. Kolay gelsin ....

gökhanek

Üye
aga sorunumuz şu ki telefona mesaj geldiğinde türkçe karakterler (ğışü) çıkmıyor onların olduğu yerler boş kalıyor. yalnız mesaj gönderirken böyle bi sorun yok sadece gelen mesajlarda sorun var. yardımcı olursanız çok seviniriz.

JamesD

JamesD

Üye
Benim sorum da şu:
Facebookta yer güncellemenin bir yolu var mı? Opera Mobile 11.5 ile 5800 bile yer paylaşıyor bize niye yok? :D

gökhanek

Üye
Arkadaşlar ben güncellemeyi yaptım çok güzel oldu. Ama mesajlarda i ü ğ gibi harfler boşluk olarak gözüküyor. Acaba neden bir fikri olan var mı ??? Yardım please....:(

Üst Alt