Samsung S5233W ile iLgili soru.

Sponsorlu Bağlantılar

hakanqa

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S5233W ile iLgili soru.
arkadaşlar, samsung s5233 telefonum var.bu telefon symbian kaç? bunu öğrenmek istiyorum.ne tür oyunlar calistirabilirim?yardimci olabilir misiniz? ve birde wi-fi ayarlarını nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim..

SAINT1

SAINT1

Üye
Symbian mi? öyle bişi yok.

nwkngemr

nwkngemr

Üye
arkadaşlar samsung s5233w telefonum var. Fakat telefonda facebokk tan yada youtube den vıdeo ızleyemıyorum hatta facebookta vıdeoları gostermıyo bıle sadece resımler var bılen bırılerı cwp yaza bılırmı?

muratgs777

Üye
kardes video sorunu ıcın bolt browser sıtesıne gır ordan bolt ındır ve vıdeolara bak

kwnchh

kwnchh

Üye
arkadaşlar, samsung s5233 telefonum var.bu telefon symbian kaç? bunu öğrenmek istiyorum.ne tür oyunlar calistirabilirim?yardimci olabilir misiniz? ve birde wi-fi ayarlarını nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim..

Öncelikle Samsung Star Java tabanlı bir cihaz (diğer bir çok Samsung'da olduğu gibi symbian işletim sistemi içermemekte)

uzantısı ".jar" olan oyunlar ve oyunların yanı sıra tüm uygulamaları kullanabilirsin ancak tam ekran olmama ya da dokunmatik ekran olmasına karşın ekranda çıkabilecek oklar için dosya içerisindeki bir kısmı değiştirmen gerekiyor (bunu bende burada gördüm hatta bunu öğrenmek için üye oldum da denilebilir :aha:)

Son olarak,wi-fi ayarı için yardım istemişsin fakat tam olarak yardım istediğin konu ne?

halukccc

halukccc

Üye
ne symbian ı yaa:D:D

• Beğen
Tepkiler: faruqq58
nwkngemr

nwkngemr

Üye
samsung s5233w için bulamıyorum herhangı bırını ındırıyorum desteklenmıyor dıyo (muratgs777).

cemalozunalan

Üye
kardes video sorunu ıcın bolt browser sıtesıne gır ordan bolt ındır ve vıdeolara bak
Bolt browseri nasıl indirebilirim. Bilgisayardan indirdiğim bir oyun yada uygulamayı telefona nasıl atarım? teşekkür ediyorum.

ceylin34

Üye
samsung 5233w nun video izleme sorunuyla ilgli ne akdar yere baktıysam ya bolt browser yada opera mini önerilmiş..Bu tarz telefonlara oldukça uzak oldugum için şuan zorlanıyorum.. browser'ın sitesine girdigimde dual signed lite version, veriSign Signed Lite version,Thawte Signed Litle version... gibi başlıklar var.. bunlardan hangisini indirip kurmamız gerekiyo? yardımcı olursanız çok sevinicem...

@ muratgs777, 5233w ile ilgli birkaç yerde daha yazını gördüm,sanırım bu konuda bilgilisin,umarım yardımcı olursun.

halidd_58

Üye
bilgisayarın bluethootu varsa bilgisayarın bluethootundan telefona atabalirsin

B16

B16

Üye
arkadaşlar samsung s5233w telefonum var. Fakat telefonda facebokk tan yada youtube den vıdeo ızleyemıyorum hatta facebookta vıdeoları gostermıyo bıle sadece resımler var bılen bırılerı cwp yaza bılırmı?

kardes sen opera mini adlı programı indir jar. uzantılı ordan istediğin kadar bu tarz sitelerde videonu rahatlıkla izleyebilirsin.

nwkngemr

nwkngemr

Üye
ben bolt browser buldum ama bu defada telefon wifi ile degılde kontorle baglanmaya calısıyo ınternete hata verıyo wifi ile nasıl baglanıcam wifi acıyorum bu genede kontorle baglanıyo uyuz etti beni telefon adamlar youtube sekmesı koymus youtube engelli ne dingil insanlar var ya

SAINT1

SAINT1

Üye
Tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç yoksa kuruşların havada uçuşur.

nwkngemr

nwkngemr

Üye
seçtim ama hala aynı bağlanmıyor. sende oldumu bu kullanıyomusun suan eger kullanıyorsan kulladıgın programı banada at bende denıyım aslında telefondan ınternete falan gırmıyorum ama olsun bı eksıklıgını hıssedıyorum wifi li telefonum var ve sadece resımlere bakabılıyorum face e gırebılıyorum artık nerdeyse e 250l ler bıle face giriyo yaw tek fark vıdeo olucak sanıyodum oda olmadı e250 ile aynı özellıkte telefonum var buda moralımı bozuyo alırken adam demıstı vıdeo falan ızlenıyo dıye ama 1sne oldu tık yok

SAINT1

SAINT1

Üye
Kontörün gidiyorsa nedeni şudur:
Menü / Ayaralar / Uygulama ayaraları / Tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç.
Bu işlemi bir kere yapman yeterli ondan sonra sadece menü tarayıcı tarayıcı profillerinden modemi seçmen yeterli uygulama profilide otomatik olarak wi-fi'de olur artık.

ferhathan

Üye
bolttan yotubede video izlenıyor facebookta izlenemıyor yada ben yapamadım 5230w de ne zaman video izleyebılecegız:D

SAINT1

SAINT1

Üye
Fce'den video izlemenin bir yolu yok şuanda anca youtube milliyet gibi bazı sitelerde tam ekran video izleyebilirsin tabi operamini5 le.

ugurrri

Üye
arkadaşlar 1 hafta önce star wifi aldım hıcbı sekılde ınternete gırmıoyor yanıt yok felan dıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevınırım :s:s

SAINT1

SAINT1

Üye
Modeme bağlandığına emin ol bence.modem şifresini doğru girdiğinden emin ol modeme bağlandığına emin ol tarayıcı olarak bağlandığın modemi seçtiğinden emin ol.

merwe müge

Üye
yha bende wifi ye baglı diyo ama dns basarısız fln diyo napıcam günlerdir ugrasıorum lütfen yardımlarınızı bekliorum arkadaslar artık sıkıldım

Üst Alt