Phoneky açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Phoneky açılmama sorunu
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar.
Phoneky sitesinden symbıan oyunlar yüklemek istiyorum ama siteye tıkladığımda tarayıcı(opera mini 7) şu hatayı veriyor:

Bağlantı uzak sunucu tarafından kesildi
Erişmeye çalıştığınız https:// adresi şu anda kullanılamıyor.
Adresi (URL) doğru yazdığınızdan emin olun,
sonra da sayfayı yeniden yüklemeyi
deneyin. İnternet bağlantınızın etkin olduğuna
emin olun ve aynı bağlantıyı kullanan
diğer uygulamaların çalışıp
çalışmadığını denetleyin.

Ve bu hatayı opera mini 4.5 ve opera mini 8'de de alıyorum. Eski telefonum samsung chat 527'de ve blackberry 9320'de de java oyunlar indirmek için opera mini 4.5 tan phoneky ye giriyordum ama son zamanlarda onlarda hata vermeye başlamıştı. Şu an sadece nokia'nın kendi tarayıcısı phoneky ye giriyor ama o da çok yavaş olduğu ve bir siteyi açana kadar 10 tane sertifika kabul etme mesajı verdiği için bir şey yükleyene kadar canım çıkıyor. Nadiren site hata vermeden açılıyor ama bir sonraki girişimde yine aynı hata.
Sebebini ve çözümünü bilen var mı biraz uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

gonyalı

gonyalı

Üye
Telefon model ne
Aynı sorun benim telde de oluyor
N8 de
Farklı 2 tane opera mini indirdim
Birinde olmazsa diğerinde phoneky ye giriyorum.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Aynı sorun bendeki 2730 da da var
Mesaj birleştirildi:

Uc browser kullan aynı sorun bendeki 2730 da var Uc browser kullandım duzeldi

Son düzenleme:
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Phoneky sitesinden symbıan oyunlar yüklemek istiyorum ama siteye tıkladığımda tarayıcı(opera mini 7) şu hatayı veriyor:

Ve bu hatayı opera mini 4.5 ve opera mini 8'de de alıyorum. Eski telefonum samsung chat 527'de ve blackberry 9320'de de java oyunlar indirmek için opera mini 4.5 tan phoneky ye giriyordum ama son zamanlarda onlarda hata vermeye başlamıştı. Şu an sadece nokia'nın kendi tarayıcısı phoneky ye giriyor ama o da çok yavaş olduğu ve bir siteyi açana kadar 10 tane sertifika kabul etme mesajı verdiği için bir şey yükleyene kadar canım çıkıyor. Nadiren site hata vermeden açılıyor ama bir sonraki girişimde yine aynı hata.
Sebebini ve çözümünü bilen var mı biraz uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Telefonunuz sd card destekliyorsa başka bir telefondan yukleyin oyunları sonra telefonunuza takın

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Telefon modeline bağlı olarak yorum yapmak lazım . Site altyapısını güncellemiş ise yapacak bir şey yok . Farklı opera sürümleri deneyin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefonlarda yüklü olan tarayıcılar çok eski olduğu için çoğu siteyi açmaz. Bendeki n8 de de opera filan var çoğu site ya açılmıyor ya da bozuk görüntüleniyor.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Başıma geldi, tarayıcılar veri sıkıştırmak adına kendi protokollerini kullandığı için vpn gibi algılayıp açılmadığını sanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Siteden indirmek yerine Symbian oyun mağazalarını deneyebilirsiniz bence.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir tane daha var applist diye bir program. Ama ondan birşey iniyor mu hatırlamıyorum.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
@MAERKEK in dedigi gıbı sistore indir onda uygulamalar oyunlar var

gonyalı

gonyalı

Üye

Bütün opera mini leri indir

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK

Üst Alt