Tavsiye Nokia 5610 ''Destekleyici dosya. Gösterilecek bir şey yok'' sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Evet izledim .
Nokia burada deneme yapmış veya yazılım da eksik bir şeyler olabilir. Sanki yazılımı yapan ya kısayollar varken neden ana menüyü aç oyunlara gir oradan açmakla uğraştırıyım demiş bu mantıkla hareket etmiş .
Yazılıma oyunlar menüsündeki dosyayı destekleyici dosya olarak göstermiş ve kısayoldan başlatılmasını sağlamış.

Eğer senin telefon son sürüm değilse bu bir sonraki güncelleme de düzeltmiş olabilirler.

Güncelleme yaparsan Veri Silinir

#0000# cevabını bekliyorum halen version numarası da yazar.
Bu telefonda kodlar çalışmıyor. Yazdığım hiçbir kod bir ise yaramadı
Mesaj birleştirildi:

Evet izledim .
Nokia burada deneme yapmış veya yazılım da eksik bir şeyler olabilir. Sanki yazılımı yapan ya kısayollar varken neden ana menüyü aç oyunlara gir oradan açmakla uğraştırıyım demiş bu mantıkla hareket etmiş .
Yazılıma oyunlar menüsündeki dosyayı destekleyici dosya olarak göstermiş ve kısayoldan başlatılmasını sağlamış.

Eğer senin telefon son sürüm değilse bu bir sonraki güncelleme de düzeltmiş olabilirler.

Güncelleme yaparsan Veri Silinir

#0000# cevabını bekliyorum halen version numarası da yazar.
*#0000# yapınca açıldı bir ekran. V 04.20 yazıyor bide RM-242

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu telefonda kodlar çalışmıyor. Yazdığım hiçbir kod bir ise yaramadı
Mesaj birleştirildi:

*#0000# yapınca açıldı bir ekran. V 04.20 yazıyor bide RM-242
yazılım ararken baktım . V10 çıkmış galiba

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Anlatacağım sana da ne zaman müsait olurum bilmiyorum . Sen phoneix ve care suite programını kur. TR yazılımı da bulayım
Programların Linkleri atabilme ihtimalin varmı. Birde birisi bana bi yazilim bulmuştu onu atayım isterse oluyormu diye bak. Ama nasıl atıcam.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Programların Linkleri atabilme ihtimalin varmı. Birde birisi bana bi yazilim bulmuştu onu atayım isterse oluyormu diye bak. Ama nasıl atıcam.
Telegramdan at bakalım o grupta varım. Olmadı. Google drive gibi ücretsiz bulut depolama linki verebilirsin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Senin gönderdiğin dosyayı inceledim 4 farklı renk dosyası mevcut . Renklerine göre ayırdım. En son doğru hatırlıyormuşum v10.00 çıkmış
Buraya da link bırakayım.

Son düzenleme:

Üst Alt