Samsung M8800 Pixon Versiyon Güncelleme (Sorunsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
İnternet kullanmıyor hafıza kartından alıyor...

xorhanx194

xorhanx194

Üye
Benim cihazimda spot ve eski versiyon yenilemek istiyorum ancak herhangi bir sorun olurmu ganlatmdaki gibi yaptigimda ve java uygulama yüklemesi internettende yapilmiyormu internetten direkt yüklenebilen cok site war bilgisi olan weya deneyen bi arkads yazabilirmi lütfen

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihazimda spot ve eski versiyon yenilemek istiyorum ancak herhangi bir sorun olurmu ganlatmdaki gibi yaptigimda ve java uygulama yüklemesi internettende yapilmiyormu internetten direkt yüklenebilen cok site war bilgisi olan weya deneyen bi arkads yazabilirmi lütfen

Anlatımdaki gibi yaparsan bir sorun olmaz. Biçok insan yüklediğine göre... java uygulama yüklenmesi ile ilgili olarak internetten direkt kurulum yapabilirsin telefona. jetjar.com veya umnet gibi siteler işine yarayabilir.

----------Eklendi @ 15:56:55 ---------- Yazıldı @ 15:56:23 ----------

getjar.com

alfaromeo38

Üye
yardımyardım acıl
telefonumu yıgın bellek modunde pc ye bagladıgım zamn tel kapanıp acılıyor ne yapmam lazım

alfaromeo38

Üye
arkadaslar 14 11 2010 guncellemesını yaptım telefonuma m8800 yanı navıgasyonlu sorun yok calısıyor ama su anda turkce karakterletde mesaj bolumunde sıkıntı yasıyorum ç ş i gıbı kelımeler gelmıyor eng yada ıtalyanca yada turkce gırıs dılı yaptıgım halde bır turlu sorundan cıkamadım ne yapmam gerekıyor bılgılendırın lutfen bundan oncekı navıgasyonsuz surumu guncelledıgım zaman bu sorun gıtmıstı

by_serhatt

Üye
ellerine saglık

by_serhatt

Üye
arkadaslar yukledim cok iyi durumda calısıyor....

eray106

Üye
arkadaşım bunu yükledik ama telefon çekmiyo sim kartı görmüyo doğru düzgün anlatında bi çözümleyelim..

furknn-38

Üye
turkey map dosyasını nerden indircez ?

----------Eklendi @ 19:57:28 ---------- Yazıldı @ 19:52:45 ----------

sadece navigasyonda ankara gözüküyo nasıl yapcaz ?

----------Eklendi @ 19:59:49 ---------- Yazıldı @ 19:57:28 ----------

sadece navigasyonda ankara gözüküyo nasıl yapcaz ?

metabooy

Üye
Arkadaşım gerçekten süper işe yaradı tşk ederım emeğine sağlık.

x2cyber2x1994

Üye
arkadaşlar konuyla alakalı değil ama bu telefonun fiyatı ne kadar? internetten araştırdıgımda 0 garantili m8800 pixon 8 mp 250 tl civarı buluyorum neden bu kadar ucuz alsam sorun olurmu sizce?

strange_63

Üye
arkadaşlar M8800 için Editlenmiş firmware Var mi? Samsung Starda olduğu Gibi StaRa Atılan yazılım Telefonu Çift Sekmeli yapıyor Yani Telfon Biraz Îphone ye Bnziyor..
acillll

kadir_bay

kadir_bay

Üye
*#1234# yapıp sw versiyonuna baktım
M8800XFHK2 yazıyor daha güncel versiyonu var mı.varsa onu yüklicem

kadir_bay

kadir_bay

Üye
beyler yanıt bekliyorum

*#1234# yapıp sw versiyonuna baktım
M8800XFHK2 yazıyor daha güncel versiyonu var mı.varsa onu yüklicem

kadir_bay

kadir_bay

Üye
beyler bilen yok mu

murat_1997

Üye
flashlama yarıda kaldı 20 dk bekledim sonra fişini çektim ekran gitti şimdi ne yapmalıyım

redstone78

Üye
"programda arama yapınca türkiyedeki şehirler bulunmuyor" derken navigasyonu kastettiysen turkey map dosyasını hafıza kartına atman gerekecek. Tüm iller var büyük şehirler daha ayrıntılı tabi ki...

Kardeş bu hariteyı nereden indirebiliyoruz bir bilgin var mı?

emrekekil

emrekekil

Üye
:tşk:

byfix38

Üye
arkadaşlar firmware kurdum sorunsuz çalışıyor tek eksikliği ise smslerde türkçe karekter sıkınıtısı...

M880NXXIB1 bundan sonraki sürüm bilgisi olan varsa paylaşssın...

Üst Alt