Samsung M8800 Pixon Versiyon Güncelleme (Sorunsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
ya hocam ben gucelleme yaparken telefonum komple gitti şu anda telefonu açamıyorum bile lutfen yardımcı olurmusun.... gecenin bu vakti telefonsuz kaldım :(

--------------- Ekleme ---------------

ya neden bana cevap atmıyo kimse ya :D valla deli oldum gecenin bu vakti.... bide bişi daha sorucam bu şekle girmiş bi telefonun düzelme ihtimali varmı :(

Sunumdaki frimwarelerden birini yükleyeceksin düzelecek. Konuyu tam okuyup uyguladıktan sonra hiçbir sorun çıkmaz. Telefonun simlock u açık mı kapalı mı öğrenmek gerekiyor. Sonra böle sorun çıkar tabi. Her neyse; ya teline yazılımı tekrar atcaksın doğru bir şekilde, ya da bi telefoncuya götürcen o atacak sonra düzelir.

NOT: Kendine güvenemeyen arkadaşlar DENEMESİN! Konuda anlatım zaten yeterince açık...

hay61

Üye
Selam arkadaslar bende guncelleme yapmak ıstıyorum ama hem turkce karakter sorununu ortadan kaldırmak hemde navıgasyon yazılımını yuklemek ıstıyorum ıkısınınde ıcınde oldugu bır paket yok mu ? Yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaslar bende guncelleme yapmak ıstıyorum ama hem turkce karakter sorununu ortadan kaldırmak hemde navıgasyon yazılımını yuklemek ıstıyorum ıkısınınde ıcınde oldugu bır paket yok mu ? Yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

Yok malesef. :bilmm Frimware içindeki ffs dosyasının düzenlenmesi gerekiyor dediğinin olması için. Türkçe forumlarda malesef bu anlatım mevcut değil. Yabancı forumları anlacak ingilizce de bende yok. Ancak bu konuyu hazırlamaya yetecek kadar var işte :evet:

hoca13

Üye
anlatımınız çok iyi ...denedim...program yenilendi...navigasyon çalışmıyor maalesf...çaresi yok mu..

servetalkann

Üye
kardeş çok tşk ederim 14.01.2011 güncelleme cuk oturdu ve navigasyonda çalışıyor tlf çok hızlandı emeğe saygı
yeni güncellleme bekliyoruz sabırsızlıkla

terminator23

Üye
Arkadaşlar Telefonun hafıza kartından vb yerlerden bu firmware ile yükleme yapamazsınız. bunun için M8800XX değil M8800XE olması gereklidir

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
işe yarayabilir :)

bloodmoney8x1

bloodmoney8x1

Üye
samsung m8800 tema yuklenirmi????

kopkop53

Üye
sa kardesım ben bunu yukluokn ekeltrıkler gıttı tel sımdı acılmıyor napcm o kdr telefoncuya goturdum yapamadılar parcası yok dıolar bızde yardı medersenız cok mem nun olurum !

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Elektrikğin kesilmesi gerçekten şanssızlık olmuş. Telefoncunun bile yapamadığı bu konu hakkında bilgi sahibi değilim malesef...:hmmm

karizma_07

Üye
arkadslar 2010 samsung m8800 firmware paylasabılrm isteyen varsa

gebze34

Üye
*#726872# yap
onayla ve kabloyu tekrar bağla.aynı sorunu bende bu şekiilde düzelttim

by_thebest01

Üye
müthiş anlatmışsın emeğine sağlık

ykul89

Üye
arkadaslar ben 2010 surumu olan yazılımı yukledım telefon normal çalısıyor.. ama telefon çekmıyor ve sınırlı servıs diyor.. butun ayarları denedım ama oluyor galıba ımeıl numarasını sıldı yıldız kare 06 kare yaptımda sadece ımeıle yazısı gelıyor numara yok ne olur yardım edın ... Kategoriler ‎ Etiketlenmemiş

t.albayrak

Üye
arkadaslar ben 2010 surumu olan yazılımı yukledım telefon normal çalısıyor.. ama telefon çekmıyor ve sınırlı servıs diyor.. butun ayarları denedım ama oluyor galıba ımeıl numarasını sıldı yıldız kare 06 kare yaptımda sadece ımeıle yazısı gelıyor numara yok ne olur yardım edın ... Kategoriler ‎ Etiketlenmemiş

Arkadaşım senin İMEİ numaran klonmuydu ?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi

Telefonu garantili satın aldıysan Telpa vs. gibi yetkili servise gönder yeni imei atsınlar. Spot aldıysan da BOX olan bi telefoncuya götür İmei klonlasın...

ozgur2183

Üye

----------Eklendi @ 17:13:12 ---------- Yazıldı @ 17:10:32 ----------

kardeş m8800 pixon için en son sürüm firmware veya önerebileceğin firmware varmı?

bozduman

Üye
elleren sağlık yükledim sorunsuz çalışıyor benin tel yurt dışından gelmişti orance falan vardı hepsi gitti şarz da uzun gidiyor tekrar elleren sağlık

----------Eklendi @ 00:23:32 ---------- Yazıldı @ 00:13:47 ----------

navigasyonu ayarlayamadım hani saatin ayarlanması gerekiyor ya geçerlilik 0 yazıyor bide haritanın veri tabanını internettenmi yoksa hafıza kartına attığımız haritadanmı alıyor

Üst Alt