Samsung M8800 Pixon Versiyon Güncelleme (Sorunsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
sdt_34 arkadaşım çok teşekkürler,şuan işyerindeyim evde deneyecem .bu teli foto ve navigasyon özelliği için almıştır nezamandır böyle bir açıklama ve program mekliyordum.allah razı olsun

Ben de çok aramıştım, sonunda kendim yapim dedim. Fena da yapmamışım sanırım. Teşekkürler kolay gelsin ...

devrimnurlu1234

Üye
kardeş benim m8800 ım var telefon kapandı açtığımdada ekrana yeşil ışık geliyor ne yapmam lazımmm lütfen acilllll yardımmmmmmmmmmmmmmm

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
kardeş benim m8800 ım var telefon kapandı açtığımdada ekrana yeşil ışık geliyor ne yapmam lazımmm lütfen acilllll yardımmmmmmmmmmmmmmm

Arkadaşım cep telefonu uzmanı değilim ben. Öle fazla bi bilgim yok. Telefon yazılım atarken kapandıysa, doğru bir şekilde konudaki firmware yi yükleyeceksin, eskiye dönecek. Beceremiyorum diyorsan da bi telefoncuya götür yazılım attır.

Agali34

Üye
resimler gitmiş güncellerseniz çok memnun olurum :(

hoca13

Üye
teşekkürler

Agali34

Üye
Resimler güncellenmiştir. Kolay Gelsin...

Çok teşekkürlerr ilgi gösterdiğiniz için :)))

--------------- Ekleme ---------------

Bir sorum olacaktı gelen mesajlarda türkçe karakterli harfler çıkmıyor bunu nasıl çözebiliriz acaba ???????

lafbaz

Üye
az önce güncellemeyi kurdum mükemmel tşk ediyorum ama en son yani 14.01.2011 olanı değilde ondna öncekini kurdum onuda yeni gördüm şimdi indiriyorum onu kurucam daha iyilerini bekliyorum kardeşim senden

kaccharf

Üye
Eline sağlık, güzel anlatım.

Uyguladım, Jar ve Jad sorunu verdi onuda verdiğiniz linkten düzenleyeceğim, bir de yeni firmware'leri nereden takip ederiz?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık, güzel anlatım.

Uyguladım, Jar ve Jad sorunu verdi onuda verdiğiniz linkten düzenleyeceğim, bir de yeni firmware'leri nereden takip ederiz?

bakabilirsin firmwarelere.

Çok teşekkürlerr ilgi gösterdiğiniz için :)))

Bir sorum olacaktı gelen mesajlarda türkçe karakterli harfler çıkmıyor bunu nasıl çözebiliriz acaba ???????

Evet o uyarıyı yapmalıydım. firmwarede türkçe dil desteği var, menüler vs. herşey türkçe fakat mesaj yazarken veya alındığında türkçe harfler gösterilmiyor. Ben ingilizce dil girişi yaptığım için mesaj yazarken türkçe karakter kullanmıyorum pek fark etmiyor. Fazla msj atan arkadaşlara duyurulur...

kopkop53

Üye
Ben yukluoken kapandı tel daha acılmıyo garantısıde bıtmıs servıse gondersem ne kadar tutar yada yapılırmı ?

lafbaz

Üye
sdt_34 paylaşdığı güncellemeyi kurdum telefona ilk olarak Sürüm tarihi: 09.04.2010 kurdum ve sorunsuz calışdı sonra 14.01.2011 paylaşdığı sürümü kurdum ve türkce karakter olmadığı için 09.04.2010 tarihli sürümü kurmak isdedim ve anlattığı gibi kurmaya başladım ama ne faydaki eror veriyor resimde ekledim
bu şekil benmde :S

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
sdt_34 paylaşdığı güncellemeyi kurdum telefona ilk olarak Sürüm tarihi: 09.04.2010 kurdum ve sorunsuz calışdı sonra 14.01.2011 paylaşdığı sürümü kurdum ve türkce karakter olmadığı için 09.04.2010 tarihli sürümü kurmak isdedim ve anlattığı gibi kurmaya başladım ama ne faydaki eror veriyor resimde ekledim
bu şekil benmde :S

amss dosyası yazılırken hata oluşmuş. PMde de dediğim gibi M8800JVIB2 firimwareyi yükle türkçe karakter sorunun çözülecektir. yükleme sırasında port search ı tıklamayı unutma otomatik bulduğu portta hata cıkabiliyo.

Ben yukluoken kapandı tel daha acılmıyo garantısıde bıtmıs servıse gondersem ne kadar tutar yada yapılırmı ?

Yapılır tabi ki. Ya sen flash (firmware) atcaksın, ya da telefoncu. Ne kadar tutar dersen bi fikrim yok, hiç bi sorun yaşamadım şuana kadar...

braveheartgs43

Üye
yüklerken error verdi telefon daha da açılmıyo ne yapmalıyım

beyto35

Üye
09.04.2010 tarihli sürümü yükledim ama dolaşma diye bir menü gelmedi.

karizma927

karizma927

Üye
Teşekkürler sağolasın emeğine sağlık =)

emrehan1

Üye
şarjı hiç gitmiyor neden acaba bilginiz varmı

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
şarjı hiç gitmiyor neden acaba bilginiz varmı

Şarjı gitmiyor derken hangi bakımdan gitmiyor onu da söleseydiniz keşke. 6saat kesintisiz telefon görüşmesi yapabiliyorum telefonumla. Bu süre bana yetiyor ama kaç gün gidiyor derseniz en fazla 4 gün gider. Genelde tüm samsunglarda şarjın çabuk bitme problemi var...

byMystick

Üye
ya hocam ben gucelleme yaparken telefonum komple gitti şu anda telefonu açamıyorum bile lutfen yardımcı olurmusun.... gecenin bu vakti telefonsuz kaldım :(

ya neden bana cevap atmıyo kimse ya :D valla deli oldum gecenin bu vakti.... bide bişi daha sorucam bu şekle girmiş bi telefonun düzelme ihtimali varmı :(

Üst Alt