Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

f.kiraz

Üye
bir kod girdim sınırlı servis yazıyor nasıl düzeltilir

emre82_34

Üye
Arkadasım l 700 oyun tema yokmu

mukedo

Üye
bende f400 var.oyun yülüyorum kitap yüklüyorum her seferinde dosya tipi desteklenmiyor diyor bilgisi olan varmı .teşkkürler

halil83izmir

Üye
slm samsung p520 var bende ama oyun yükleyemedim bi türlü nasıl yüklerim tşkr

fiko66

Üye
Slm kardeş benim bu samsung SGH-B130S bu telefonun zaman sayaçlarını sıfırla dediğimde benden şifre istiyor bunun şifresini biliyormusunuz nokia dilinde konuşursak güvenlik kodu hiç değiştirilmedi fabrikanın koymuş olduğu şifresi nedir bunun bilgin varmı yardımların için şimdided teşelürler

f.kiraz

Üye
benim l700 var bir kod yazdım sınırlı servis diyorımeı silindi 0 gözüküyorkod ise kare*7337kare idi nasıl düzeltirim acil yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

yaksiko

Üye
sELAM ÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN SİZE BİŞİ SORCAM SAYIN DOKTOR BEĞİM :) ŞİMDİ BENDE NOKİA 6120 VAR O TELEFONDA KIRARAK BİRLEŞTİRDİĞİM İKİ SİM KARTIM VAR BEN SAMSUNG L700 ALCAM ACABA KIRARAK BİRLEŞTİRDİĞİM SİM KARTIM SAMSUNG L700 DEDE ÇALIŞIRMI

sboz81

Üye
merhaba doktor..
samsung sgh f400 telefonum var ama hiçbir java programını veya oyunu yükleyemiyorum. dosya olarak yüklüyorum ama kuramıyorum. bir de bir şey daha sorayım bu telefonun sadece java desteği mi var ..
cevap verirsen sevinirim..:oke:

mukedo

Üye
bende f400 var.oyun yülüyorum kitap yüklüyorum her seferinde dosya tipi desteklenmiyor diyor bilgisi olan varmı .teşkkürler
sorunları çözecek kimse yok galiba sanırım ortada doktor falan yok 25 sayfa sorun var birtane cevap alan kimseyi görmedim

ergün123

Üye
samsung d820 ekran göstermio:S

b4yrm

Üye
kardeş bana e950 temaları lazım bulabilirsen cok sevinirim simididen tesekkürler

venivicividi

Üye
bnm tlfon samsung e 730 java destegi var ama bu sitede hiç oyun yok ben nası oyun oynucam

mkartal

mkartal

Üye
ben d600 e oyun ve program yükleyecem ama tel de hiç oyun veya program yok yenilerini yüklemem için telden oyunlara girip proxy i devre dışı bırakmam gerekiyor ama oyun olmadığı için oyunlara girip bunu yapamiom yardımcı olursan sevinirin

ceza0408

ceza0408

Üye
öncelikle böyle bir konu açtuğın için teşekkür ederim benim m620 var hafıza kartını bilgisayara takıp herhangi bir şey yükleyip telefona takınca kök aygıt tanınmadı diye birşey çıkıyor ve hafıza kartındaki önceden bulunan şeyler dahil her şey siliniyor bi yardım edersen sevinirim şimdiden teşekkürler

HONOUR06

Üye
i550 w da netten video izleyemiyorum, indirmeden online video seyredebilmem için yardım rica ediyorum, uygun flash player ı bir türlü bulamadım. . .

emre358

Üye
gardaş benim l760 ım var telefon kilit kodunu bilmiyorum yardım etsene ama kodu değiştirmedik orjinal kodu lazım

kıkıkı123

Üye
ya smg e250 ye nasıl kablosuz oyun atılır

fth.43

Üye
bende samsung e 250 var pili önceden 4,5 gün gidiyodu şimdi 1 gün gitmiyor yeni pil aldım kendi kendine şarj oluyor fişssiz elektriksiz güneştenmi alıyor enerjisini neyse bunun sorunu acaba pildenmi yoksa telefondenmı

c4mb4zz

Üye
bnde samsung e 250 var hafıza kartını takınca Biçim Geliyo başka hafıza kartı taktım belllek kartına girdim
İzin Verilmiyor dedi eski hafıza kartını da kaybettim ne yapacam yeni hafıza kartı alsam olur mu

onurbugur

Üye
turkcell 1000konturlu samsung e250 telımın sesını nasıl yukseltebılırım *89la baslayan olmuyor denedım.saygılar

Üst Alt