Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

golkentli

Üye
selam arkadaşlar benim samsung U800 var bu ve ben cebime macromedia flash lite yuklemem istiyorum yardımcı olurmusunuz.....acillllll

meya27

meya27

Üye
Merhaba arkadaşlar bende f400 var benim problamim bluetooth la bluetooth la bişeyler alırken telefon hafızası dolu diyor ve alamıyorum bluetooth un kayıt adresini nasıl hafıza kartı yapabilirim
gelen bilgileri hafıza kattına nasıl kayıt yapabilirim

beco93

beco93

Üye
Merhaba arkadaşlar bende D 840 var bir şeyler yok hiç forumda lütfen bunu cevaplayın bulduğunuz varsa söleyin java + MP3 de bellek kartı nda ayrıca music in içine dosya açınca göster miyo yani sadece musice atılı olcak onun nedeni nedir? Şimdiden saolun arkadaşlar.

candemir2005

Üye
D900i telefonum var bilgisayardan resim attım mı zoom yapamıyorum yakınlaştıramıyorum.Sadece görüntülerdeki dosyalarda oluyor diğer dosyalar atmayı denedim yine olmadı nasıl yapabilirim?

x_danzel

Üye
Merhaba Benim size bi sorum olacak daha forumda yeniyim eğer bu sorun daha öncelerden sizlere yöneltiydiyse ve cevabı alındıysa görmedim k.bakmayın soru şu: Benim Samsung D900i tel. var ben bu tel. pdf , world vs. dosyalarını aaçabildiğini duydum ama ben açamıyorum sizden acil yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.

kusursuz73

Üye
ya kardeş benim tel sgh d900 fotoğraf çek diyom telefon kapanıyo müzik açıyom kabul etmiyor :S:S
yardımcı olsan sevinirim

sessizlimangemi

Üye
bende d900i var ama ortakoydekı camıı tema sı cıkmıyo kafayı yıcem kardes ya saat ve tarıh ayarına bakıyorum ıstanbul dıye bısede cıkmıyo onu nasıl getırebılırım yada oyle saat e gore hareketlı tema yı nerden bulurum bu tema ya gore

x_danzel

Üye
Yardımcı olacağınız söylendi ama bi yardım göremedik ....!

meclis

Üye
Arkadaşım benim telefon samsung j700 sınırlı servis diyo ne yapabiliriz lutfenn yardımm edinnn çok acil yyaaaaaaaaaaaaa saygılarımı sunsrım şimdiden

byhayalet

Üye
selam arkadaşlar ben 2. el bir e-250 aldım.telefonoalırken bir tane 128 mb bir hafıza kartı aldım ve bunu biçimlendirmek istiyorum pc de denedim ama olmadı acaba bunu telefonda biçimlendirebilir miyiz ve nerede biçimlendirebiliriz. yardımcı olursanız sevinirim [email protected]ım dan ulaşabilirsiniz. şimdiden teşekkürler

teomaniax

Üye
samsung m 620 telefonum kafayı yedi acıyorum tekrar kapanıyor tekrar acıyorum donup kalıyor sonra kendini kapatıyor falan cok sinir oldum gerçekten bu duruma

xmanyak

xmanyak

Üye
j700 bluetooth sorunu bt ve grnrlk açık ama ne tl bşka tli nde bşka tl bnm tli blyo npcm?

memetcell

Üye
:deal::sn:Bounce oyunu varmı L700 için varsa paylaşirmısın:sn::oke:

shadowsluck

Üye
Ben u600 kullaniyorum.piyasada u600 oyunu yok ama nokia oyunlari dolu.maxi cepte bile oyle.yukledigim hicbir oyun acilmiyor neden acaba?

kacmaz72

Üye
valla bendede aynı sorun var d 900i şimdi acıkca soleyeyimm hafıza kartı telefon atakılı deil iken usb girişi taktığımda gorunmuyo telefon pcde hafıza kartı taktığımdada gorunuyor ama siz diosunuz ki msn yimsn yi java dunyasına atın bu nasıl olacakk????

EqoKraL

EqoKraL

Üye
internetten oreraminiti indirecem olmuyo hata veriyo ne yapacam yardımm!!!

kobe_bryant50

Üye
samsung E 250 icin ingilizce cep sözlük lazım yarıdmcı olabılırmısınız

beyn54

Üye
bende L700 var ama beni aradıklarında telefon çalarken zil sesi 1-2 saniye kısık çalıyo sonra normale dönüyor neden böyle buna bir çözüm yokmu ?

lacivert657

Üye
samsung i450 kullanıyorum cektiğim resimleri başka telefona yolladığımda desteklenmeyen dosya bişimi diyor ve acmıyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.tşkler

t4r1k

Üye
samsun sgh x800 telefonuma oyun nasıl yuklerım herhangı bı bılgım yok yardım edebilirmisin bana

Üst Alt