Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye

Telefona 4.4.2 guncelliycem ama hangi ulkeninkinde sorun yok rusya haric guncelleyip sorunu olan varmi yada rusya sorun genellikle hepsinde varmi :D

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi

Telefona 4.4.2 guncelliycem ama hangi ulkeninkinde sorun yok rusya haric guncelleyip sorunu olan varmi yada rusya sorun genellikle hepsinde varmi :D
Bazılarında sorun oluyor bazılarında olmuyor kurmadan önce cwm den backup al acaba orda dönülüyor mu :hmmm

by-pegasus

Üye
Bazılarında sorun oluyor bazılarında olmuyor kurmadan önce cwm den backup al acaba orda dönülüyor mu :hmmm

ona root gerekmiyormu daha rootlamadım :D da bu arjantin romu filan çıkmıs onlarda sorun varmı acaba :hmmm

reflex

reflex

Üye
Bende sorun olmadı yükle gitsin
Ana bant sürümü değişti ve kararlılık ve performans artışı güncellemesi dedi yükledim uykudan çok hızlı çıkıyo bide sanki uygulamalar daha hızlı açılmaya başlamış

by-pegasus

Üye
Bende sorun olmadı yükle gitsin
Ana bant sürümü değişti ve kararlılık ve performans artışı güncellemesi dedi yükledim uykudan çok hızlı çıkıyo bide sanki uygulamalar daha hızlı açılmaya başlamış

yukarıdaki gibi benim telefon yukleyeyimde bu kulaklık sarj konusu beni endişelendiriyor o yüzden su anlık bataryam sapasaglam sonra sorun ciksin istemem :D

reflex

reflex

Üye
Şans meselesi bende bir sıkıntı olmadı
Güncellemeyi yaptınmı ?
Rusya 4.4.2 kurulu root var. Rootu iptal edip gelen guncellemeyi yapabilir miyim? illa odinden tekrar mi flashlamam gerek romu?
Kiese en yakın zamanda gelir tahminimce gelirse ordan yapa bilirsin ama ben hemen yapıcam diyorsan rootu kaldıra bilirsen kaldır nasıl yaparsın bilmiyorum onuda sadece odinden flaslamakla olmuyo bildiğim kadarı ile

Peocawe

Peocawe

Üye
Rusya 4.4.2 kurulu root var. Rootu iptal edip gelen guncellemeyi yapabilir miyim? illa odinden tekrar mi flashlamam gerek romu?

Peocawe

Peocawe

Üye
Güncellemeyi yaptınmı ?

Kiese en yakın zamanda gelir tahminimce gelirse ordan yapa bilirsin ama ben hemen yapıcam diyorsan rootu kaldıra bilirsen kaldır nasıl yaparsın bilmiyorum onuda sadece odinden flaslamakla olmuyo bildiğim kadarı ile

Supersu dan rootu kalici olarak kaldirabiliyosun ama yarida kalir mi guncelleme o sıkıntı

by-hedir

by-hedir

Üye
Merhabalar arkadaşlar ben bir seyi belirtmek istiyorum. Bu sayfalarda bi cok konu konusulmus. Ancak biraz amacı dışına cikmis konu. Bana arkadaşlarım soruyorlar. S4 mini icin 4.4.2 turkce gelmeyecekmi diye. Bende diyorum ki rusya romu var şuan .ancak bu rusya romunu 4.2.2 ye temiz bir sekilde nasil kurariz diye soruyorlar .yapılacak işlemleri ayrıntılı olarak bi arkadaşım yazabilir mi. Rica ediyorum bizde buradan onlara yardımcı olalım. Ayrica en iyi recovery ve backup alma programi hangisi tavsiye istiyorum.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar arkadaşlar ben bir seyi belirtmek istiyorum. Bu sayfalarda bi cok konu konusulmus. Ancak biraz amacı dışına cikmis konu. Bana arkadaşlarım soruyorlar. S4 mini icin 4.4.2 turkce gelmeyecekmi diye. Bende diyorum ki rusya romu var şuan .ancak bu rusya romunu 4.2.2 ye temiz bir sekilde nasil kurariz diye soruyorlar .yapılacak işlemleri ayrıntılı olarak bi arkadaşım yazabilir mi. Rica ediyorum bizde buradan onlara yardımcı olalım. Ayrica en iyi recovery ve backup alma programi hangisi tavsiye istiyorum.
Cwm varsa bütün formatları yapın yoksa zaten rusya romunu kurunca kendisi sifirlanmis olarak açılıyor bir işlem yapmaniza gerek yok backup için cwm den backup alabilirsiniz yada sadece uygulamaları ve sistem verilerini yedeklemek için titanium backup uygulamasini kullanabilirsiniz

by-hedir

by-hedir

Üye
Cwm yok nasıl olacak o zaman

by-hedir

by-hedir

Üye
Cwm yi nasil kuracagiz ne nereden alacağız.

by-hedir

by-hedir

Üye
Ayrica kurulumla ilgili bi açıklama yapacak bi arkadaşım yok mu. Saygilar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ayrica kurulumla ilgili bi açıklama yapacak bi arkadaşım yok mu. Saygilar

Root vatsa Titanium backup ile yedek alabilirsin. yazilimi sammobile den indirip, odin ile cihaza cihaza yukleyeceksiniz

by-hedir

by-hedir

Üye
Adas ben odinden once yada sonra recovery menusunden bir seyler yapacak miyiz onu öğrenmek istiyorum

Üst Alt