Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

nurullahhh

Üye
Valla vardır mutlaka dönenler var.bana yardimci olucak kimse yok mu :/

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
arkadaşlar root istemeyen s5 ultra güç tasarrufu modu varmı ya acil link atarmısınız !!!!!

Peocawe

Peocawe

Üye
custom rom attıktan sonra geri odin ile 4.4.2 ye dönebiliyoruz değil mi?

berk alican

Üye
custom romdan sonra 4.2.2 ye dönebiliyormuyuz . birde o cwm recovery yerine orjinal android recovery geliyormu ve knox sayısı artcak o nasıl düşer veya düşermi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
custom romdan sonra 4.2.2 ye dönebiliyormuyuz . birde o cwm recovery yerine orjinal android recovery geliyormu ve knox sayısı artcak o nasıl düşer veya düşermi
Stock yuklersen orjinal recovery gelir ve sayaç icin cozum yok bildiğim kadarıyla.

berk alican

Üye
o zaman 4.4.4. tr gelmesini beklicez :D bu şekilde garanti sorun çıkar gibime geliyor (4.4.2 arjantin)çözemedim çünkü kulaklık ve batarya olayını

The Shadow

The Shadow

Üye
Bi kere kitkat kurduysan 4.2.2 ye geri donmek icin bootloadersiz firmware lazim. Baska turlu donemezsin zaten. Eger stock kitkat kurarsan custom rom attiktan sonra orjinal recovery geri gelecektir. 4.4.4 gelmeyebilir, bunun yani sira 4.4.2 tr de cok gec gelebilir bence guncellemek isteyenler varsa halen hic beklemesinler rusya kitkat yazilimini kursunlar.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

berk alican

Üye
@The Shadow tamamda zaten 4.4.2 kurulu ama batarya ve kulaklık düzgün çalışmıyor garantiye versem sorun yaşamak istemiyorum ayrıca 4.2.2 ye dönüp sorun yazılımsalmı onu öğrenmek istiyorum. bootladarsiz nerden bulcam . cwm recovery kursam sonra herhangi custom rom atsam sonra 4.2.2 ye dönebilirim dimi ve recovery gelir yani

The Shadow

The Shadow

Üye
@The Shadow tamamda zaten 4.4.2 kurulu ama batarya ve kulaklık düzgün çalışmıyor garantiye versem sorun yaşamak istemiyorum ayrıca 4.2.2 ye dönüp sorun yazılımsalmı onu öğrenmek istiyorum. bootladarsiz nerden bulcam . cwm recovery kursam sonra herhangi custom rom atsam sonra 4.2.2 ye dönebilirim dimi ve recovery gelir yani
4.2.2 custom romu mu :hmmm Denemek lazim calisir mi ki :hmmm Oyle olursa stock recovery i yaparim ben sana :) Su an knox 1 heralde ?

berk alican

Üye
Yok yok bak suan arjantin surumu kurulu orjinal knox 0 amacim su direkt 4.2.2. Ye donus yok dimi . Peki böyle oluyomu cwm recovery yuklim 4.4.2 veya 4.2.2 herhangi custom rom kurdum diyelim sonra odin ile 4.2.2 tr romu caksam olurmu ve orjinal recovery gelirmi ve knox sayaci dusurebilirmiyiz

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Yok yok bak suan arjantin surumu kurulu orjinal knox 0 amacim su direkt 4.2.2. Ye donus yok dimi . Peki böyle oluyomu cwm recovery yuklim 4.4.2 veya 4.2.2 herhangi custom rom kurdum diyelim sonra odin ile 4.2.2 tr romu caksam olurmu ve orjinal recovery gelirmi ve knox sayaci dusurebilirmiyiz
Odinden 4.2.2 yükleyemezsin

Peocawe

Peocawe

Üye
bize stock rom için kernel yok mu? 9195 için gördüm ama 9190 a rastlamadım daha.

serseri_91

Üye
bu sabah 78.60 mb lık bir güncelleme g
eldi ama ne degişti bilen varmı.telde rus romu yüklü

Üst Alt