Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve beytullah6767
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
cihaz yeni hocam yoksa affetmem böyle şeyleri ilk yükleyenlerden olurdum :eheişlem tamamdır cihaz açıldı bi sıkıntı yok şimdilik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim :)
Hayırlı olsun iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
The Shadow

The Shadow

Üye
@beytullah6767 dokturmus gene :ehe

• Beğen
Tepkiler: Peocawe, Bahadir_fb ve beytullah6767
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
@beytullah6767
@The Shadow
Arkadaslar bi ara note 10.1 root yapacağım kaynaklara baktım basit görünüyor ama sizi rahatsız edebilirim ona göre :)

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767 ve The Shadow
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Dostum bana Tapatalktan bildirim gelmiyor artık bu genel birseymi yoksa bana özel bir durum mu ?
Heralde benim yaptığım birseyden sorun oldu diye dusundum ama yeni rom yükledim yine aynı bildirimsiz kaldım :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Dostum bana Tapatalktan bildirim gelmiyor artık bu genel birseymi yoksa bana özel bir durum mu ?
Heralde benim yaptığım birseyden sorun oldu diye dusundum ama yeni rom yükledim yine aynı bildirimsiz kaldım :)
Bilmiyorum valla pek onemsemiyorum :) Sitede mesaj attigim konuyu izleme ozelligi aktif o yuzden yeni mesaj gelince abone olunanlar kismindan kontrol edebiliyorum konulari tapatalkta :) Sadece etiketlenmeler sorun oluyor o kadar. Artik o da pc deyken denk gelirse yoksa goremem etiket bildirimlerini :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bilmiyorum valla pek onemsemiyorum :) Sitede mesaj attigim konuyu izleme ozelligi aktif o yuzden yeni mesaj gelince abone olunanlar kismindan kontrol edebiliyorum konulari tapatalkta :) Sadece etiketlenmeler sorun oluyor o kadar. Artik o da pc deyken denk gelirse yoksa goremem etiket bildirimlerini :D

Bana hic bildirim gelmiyor bende cromedan bakıyorum ama tapatalktan direkt bildirim geliyordu iyi oluyordu :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Bana hic bildirim gelmiyor bende cromedan bakıyorum ama tapatalktan direkt bildirim geliyordu iyi oluyordu :)
Tapatalkin gelistiricileri de bi duzeltiyor bi bozuyor valla guven olmaz :D Boyle idare eder simdilik :islik

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Peocawe

Peocawe

Üye
bu rusya romunda batarya problemi mi var? 39 dan 32 ye sonra 28 e düştü. bide garanti dışı sayılıyormu suan

nurullahhh

Üye
Arkadaslar Rusya romu yükledim.4.2.2 ye dönmek için yapmadığım kalmadı donemedim.dönmek istememin sebebi şarj sorunu olmasi bu Rusya romunda.bana birisi yardimci olabilir mi şimdiden teşekkür ederim

Peocawe

Peocawe

Üye
Arkadaslar Rusya romu yükledim.4.2.2 ye dönmek için yapmadığım kalmadı donemedim.dönmek istememin sebebi şarj sorunu olmasi bu Rusya romunda.bana birisi yardimci olabilir mi şimdiden teşekkür ederim

bende rus romunu kurdum ama bi problem yok. ayrica dönüş yok diyorlardi geri 4.2.2 ye...

Üst Alt