Route 66 V8 Windows Mobile Omnia İçin..

Sponsorlu Bağlantılar

goldas13

Üye
şifre soruyor nedir acaba?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
"www.ctrlpda.com" tırnaklar yok..

gamzeaydin

Üye
merhaba,

kurulumu telefonuma yapmak için rar dosyasını açmaya çalışıyorum ancak şifre istiyor. bu şifrenin ne olaması gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?

leonom

Üye
Kardeş ellerine sağlık

mustiaks

Üye
teşekkürler paylaşım için bide kurarsam tele memnun olacam

--------------- Ekleme ---------------

nereye gittiğini bilmiyorsan gittiğin yolun önemi yoktur ?

rar sifresi nedir??

solcerdevice

Üye
Merhaba;
siteye ve aranıza yeni katıldın arkadaşlar. benim sorunum elimde Sansung B-7300 windows phone var sürüm 6,5 ben buna gps programı yüklenek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

DEJAVU0610

Üye
Arkadaşlar rar dosyalarını açamıyorum. Rar şifresi istiyor. şifreyi bilen varmı
yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Route 66 yüklersen hiçbir ücret ödemeden sorunsuzca kullanabilirsin
ben kullanıyorum. Bende de lg gm 735 telefonu var. 6,1 versiyonlu.

ŞİFRE ÇÖZÜLDÜ ARKADAŞLAR

solcerdevice

Üye
merhaba cevaplanmayan sorular için kiminle görüşecez

v1d1

Üye
saol dostum eline sağlık kaliteli iş...

erenevren

Üye
eline sağlık öncelikle. dediğin şekilde kurdum kardeş i900 e fakat uygulamayı çalıştırdıgında siyah ekranda kalıyor ne yapmam gerek

NSAdalı

Üye
teşekkürler

kimyager53

Üye
ne oldu anlamadım ama daha ilk linkte gümledim ben beceremedim mi acaba yoksa linklermi ölü

caglayannn

Üye
Nadir kardeş, route 66 navigate8.cab dosyası açıyorum, ekran bir iki saniye kararıp, route 66 navigate.exe hatası veriyor, autorun ı çalıştırıyorum, dosya açılır gibi yapıp, kapanıyor, softreset yaptım, değişmedi, dosyaları nasıl çalıştırabilirim,

dd25

Üye
slm öncelikle paylasım icin teşekkürler ama bende omnia 2 var ve beceremedim sanırsam verdigin com portları 3 bende telden comport 3 ü seciyorum fakat bi türlü yerimi saptayamıyor program nasıl bişey önerirsin ne yapmam gerek bi yardımcı olsan be kardesim x)

DEJAVU0610

Üye
bu yazılımın son güncel haritası varmı sonu bildiğim kadarıyla 2010Q3 herhalde. bayağıdır arıyorum bunu bulamadım.
bu yazılım harika bence ben kullanıyorum yaklaşık iki yıldır. ancak haritası eski kalıyor

şahmatt

şahmatt

Üye
link nerdeeeee

uysal20

Üye
emeğine sağlık

Üst Alt