Route 66 s60 v9 5800 n97 symbian v5 - v3 hepsine uyar

Sponsorlu Bağlantılar

cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
Route 66 s60 v9 5800 n97 symbian v5 - v3 hepsine uyar
ARKADAŞLAR 3 GÜNDÜR ÜZERİNDE ÇALIŞIYODUM VE SONUNDA ÇÖZDÜM TARAFIMCA DENİLE ENMİŞTİR 5800,N97 DE DENEMİSTİR VE V3 V5 LEREDE SORUNSUZCA ÇALIŞMAKTADIR FORMDA OLMADINI GÖRDÜM VE HARKESİN ARADINI GÖRDÜM TAM 3 GÜNDÜR ÜZERİNDE ÇALISTIM AMA INAN ÇOK ZOR OLDU VE SONUNDA MUTLU SON ŞUANDA SORUNUNSUZ ŞEKİLDE KULLANIYORUM BUYRUN SİZDE KULANIN HAYIRLI OLSUN

KURULUMU:

ÖNCELİKLE AŞAĞIDA VERMİŞ OLDUĞUM LİNKTEKİ DOSYAYI İNDİRİN HER ŞEY ONUN İÇİNDE
ŞİMDİ HAFIZA KARTIMIZI BIR KART OKUYUCU İLE PC YE BAGLIYORUZ
VE INDIRMIS OLDUMUZ KLASORDEKI (RESMİ AŞAGIDA) BUTUN DOSYALARI KOPYALIYIM VE DİREK HAFIZA KARTIMIZA ATALIM BAKIN HAFIZA KARTINDA AYRI BIR KLASOR ACIP ATMAYIN SAKIN DIREK ATACAZ KOPYALA YAPISTIR YONTEMİYLE SONRA HAFIZA KARTIMIZI TELEFONUMUZA TAKIYORUZ KURULUMUN BAŞLAMASI LAZIM DİYELİM BAŞLAMDI OZAMAN TELEFONUMUZUN MENUSUNDEN DOSYA YONETICISINE GIRIP SIS DOSYASI OLAN ROUTE 66 BULUYORUZ VE OK DIYORUZ SONRA KURULUM TAMAMLANIYO GÜLE GÜLE KULLANIN HAYIRLI OLSUN HERKESE
BI TESEKKURU ESIRGEMEZSINIZ INSALLAH 3 GUNDUR GOZLERIM ARIDI PC BASINDA
BUYRUN LİNK BURDA

BUDA DOSYANIN RESMİ FULLDÜR GORUNDUGU GIBI​

• Beğen
Tepkiler: devilmy, mc.7erdar, enisçakmak ve 8 diğerleri

telepati75

telepati75

Üye
teşekkürler. bir deneyelim
:oke:

handsome_10

Üye
teşekkür ederiz elinize sağlık

nereharme

nereharme

Üye
dostum ben bunu yükledim ama harita kilitli diyor makbuz kodu istiyor sen nasıl kullanıyorsun biraz bilgi verirsen seviniriz
maps klasörünün içinde iki ayrı dosya var isimleri değişik ama ikisi de aynı boyutta biri TurkeyTA.cmap diğeri Turkey.cmap bunlarin ikisini de ayrı ayrı ve birlikte olmak koşulu ile denedim ama harita kilitli diyor yollar görünmüyor

Edit:Lisans satın al seçeneğini seçtim ve kilit açıldı ama harita çok detaylı değil garmin veya ndrive yerini tutacagini zannetmiyorum. teşekkürler

teo80

teo80

Üye
yüklemede sorun yok kendi sitesinden indirip haritayıda kablosuz agdan indiriyordu zaten. ama navi yaparken olmuyor lisans istiyor bunda öylemi yoksa navi yapıyormu.. bide türkçemi bu

can4can4

Üye
Arkadaşım teşekkürler bu dosyaları nereye koyacagız telefonda

erdalelmas

Üye
Eline koluna sağlık

palasibo

Üye
kardeş sen bunun nesine 3 gün kafa patlattın? zaten kendi sitesinden direk indirip bu şekilde kullanabiliyon. ben daha pratik bi yolunu yayınlamıştım fakat lisanslı olmadığından adminler konuyu açmadı. önemli olan navigasyon yapabilmek yani extra menüsünden yürü ve süre girdiğinde sağdaki kilidin açık olması lazım. bu şekilde kurulum 3 dakikalık iş ne üç günü?

palaxl

Üye
uzun zamandır arıyordum çok teşekkürler

cuneyt22

Üye
Edit:Lisans satın al seçeneğini seçtim ve kilit açıldı ama harita çok detaylı değil garmin veya ndrive yerini tutacagini zannetmiyorum. teşekkürler

yazıya istinaden bende indirip denicem insallah olur. Su anda Sygic kullanıyorum cok memnunum haritası cok gelişmiş sıkıntısı yok. 1 ay önce nokia E72 kullanıyordum route 66 vazgecilmezim.. :) böyle olacagını bilseydim satıp n97 almazdım. insallah pişmanlık duygumu bastırır bu program.. insallah calışır. Teşekkürler... :)

cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yazdıgım detayları ıyıce okuyup o sekılde kurun 5800 telımde sorunsuzca kullanıyorum su anda n97 arkadsın telıne kurduk oda ayını sekılde calısıyo dıkkat edın ole kurun hepınıze kolay geldın

kasapmaster

Üye
arkadaşlar kurdum haritada lisans al deyince kilit açılıyor süresiz lisans veriyor ancak navigasyon için aktivasyon istiyor, hava ve yol durumuna göremiyorsunuz. harita ayrıntlı değil,

palasibo

Üye
Arkadaşlar haritaya bakınmayı çalışıyor sanmayın. Route haritalar için ücret talep etmiyor zaten sadece navigasyon yapmak için ücret istiyor. Yani beni şuraya götür dediğinde götürmüyor. Cihan cevap versene yürü ve sür seçeneğindeki kilidin açıkmı?

cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaslar 5800 ve n97 de sorunsuz sekılde kullanlıyo ve sorunumuz yok anlamadım sızde nasıl kod ıstıyo denenmıs ve ole konulmustur forma

palasibo

Üye
Cihan83 beni bi türlü ya anlamıyon yada msjları okuyuyon. Navigasyon yapıyomu diye sordum. Sür ve yürü seçeneğinin kilidi açıkmı? Yoksa bak sana bi link verecem bunu kur senin yönteminden daha basit ama dediğim gibi sür ve yürü kapalı. Al sana link:

indirdiğin exe dosyasını kurmak için telefonu direk usb modunda bağlayıp öyle kuruyosun bütün herşeyi telefona yüklüyor. Ayrıca hafıza kartına iki tanede sis dosyası gönderiyor onlarıda kurunca işlem tamam seninki gibi uğraşmaya gerek yok yani.
Ama seninki harbiden lisanslıysa onu söylede ona göre indirsin bu millet. Sür ve yürü kit açıkmı tekrar soruyorum?

Menü/Extra/Navigasyon/Türkiye (Sür ve yürü) Karşısındaki KİLİT AÇIKMIIIIIIIIIII???????

cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
evet kardesım acık ben ve arkadsım su anda kullanıyoruz sur ve yuru kılıdıde acık ve navıgasyon yapıyoruz istersenız en kısa zamanda foto yuklerım kanıt ıcın

ramozotti

Üye
cevap çıkmadığına göre boşuna denemeye gerek yok bence

e1ektronick

e1ektronick

Üye
bu benimde ogrenmek istedigim soru.

Cihan83 beni bi türlü ya anlamıyon yada msjları okuyuyon. Navigasyon yapıyomu diye sordum. Sür ve yürü seçeneğinin kilidi açıkmı? Yoksa bak sana bi link verecem bunu kur senin yönteminden daha basit ama dediğim gibi sür ve yürü kapalı. Al sana link:

indirdiğin exe dosyasını kurmak için telefonu direk usb modunda bağlayıp öyle kuruyosun bütün herşeyi telefona yüklüyor. Ayrıca hafıza kartına iki tanede sis dosyası gönderiyor onlarıda kurunca işlem tamam seninki gibi uğraşmaya gerek yok yani.
Ama seninki harbiden lisanslıysa onu söylede ona göre indirsin bu millet. Sür ve yürü kit açıkmı tekrar soruyorum?

Menü/Extra/Navigasyon/Türkiye (Sür ve yürü) Karşısındaki KİLİT AÇIKMIIIIIIIIIII???????

bu da cevabi olsa gerek.

cevap çıkmadığına göre boşuna denemeye gerek yok bence

o zaman :birak: :sahan2:

palasibo

Üye
evet kardesım acık ben ve arkadsım su anda kullanıyoruz sur ve yuru kılıdıde acık ve navıgasyon yapıyoruz istersenız en kısa zamanda foto yuklerım kanıt ıcın

Evet arkadaşım kanıt için resim ve nasıl kilitleri açtığını öğrenmek istiyoruz detaylı bi şekilde anlatırsan memnun oluruz.

ataqan123

Üye
içimden bir ses boşuna yüklüyorum diyor ama denemekte fayda var. su ana kadar ne yükledi isem hiç birinde konumumu bulmuyor ve sür secenegi yok cıldırmamak elde degil . konuyu paylasan herkezde calısıyor nedense bizmi sorunluyuz İ?

Üst Alt