Route 66 s60 v9 5800 n97 symbian v5 - v3 hepsine uyar

Sponsorlu Bağlantılar

alperen000010

Üye
arkadasım sen buna3 gun nasıl kafa patlartmısın anlamıyorum sendekı menunun resmını cekıp gondersene ben ınanmıyorumsenın yukledıgıne

KiRa-X

Üye
çalışmıyor yine de teşekkürler

ulenringo

Üye
Delinin birisi kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkarmaya çalışıyor. beyler olmaz bu iş. 3 gün kafa patlamış mış . Kardeş biz 1 saatte senin 3 günde yapamadığını yaptık olmuyo işte....

beyazvatan

Üye
evet ende indirdim kurdum fakat bu lisans istiyor anladığım kadarıyla lisans anahtarı yokmudur...

cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
Delinin birisi kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkarmaya çalışıyor. beyler olmaz bu iş. 3 gün kafa patlamış mış . Kardeş biz 1 saatte senin 3 günde yapamadığını yaptık olmuyo işte....
resımını koyucam bırazdan ozaman goreceksınız burda emek verdım bunu basardım kuramıyorsanız benım gunahım ne anlatılanları aynen yapın bende nıye kod falan ıstemıyo bırazdan koyuyorum vıdyo koycam hemde bekleyın

*hido*

Üye
adamın biri kuyuya taşı atmış.
boşuboşuna çıkartmaya çalışmayın.

leogs05

leogs05

Üye
değerli arkadaşım,emek verdiğine inanıyorum,anlatıldığı şekilde kurdum,herşey okey,ama sıra navigasyona gelince lisans soruyor....yani sözün özü bir garmin gibi veya Ndrive gibi değil,kesinlikle navigsyon yok...yine de teşekkürler...

kandemirhasan

Üye
Arkadaşlar bende iki tane Samsung İ8910 cihaz var,biri 8GB diğeri 16GB'lık. Yukarıda anlatılanları aynen uyguladım 16GB'lık telefonda herşey kuruldu (yani hem harita hemde navigasyon-yürü ve sür seçeneği dahil) fakat 8BG'lık telefonda harita kilitleri açılıyor yalnız navigasyon kilidi açılmıyor(hard format dahil her yolu denememe rağmen).
Yani anlayacağınız arkadaşlar sorun telefonlardan kaynaklanıyor.Ancak tam olarak ne olduğu hakkında bir fikrim yok.

nihataygul

Üye
önceikle emeğine sağlık ama ingiizce çok karışık türkçe desteği varmı

caglarorhan

Üye
Merhaba

Emeğine sağlık Benim telefonum Samsung S5620 dediğini gibi yaptım kendi yüklemedi.ben kurayım dedim deteklenmeyen dosya diyor neden ki...

ramozotti

Üye
resımını koyucam bırazdan ozaman goreceksınız burda emek verdım bunu basardım kuramıyorsanız benım gunahım ne anlatılanları aynen yapın bende nıye kod falan ıstemıyo bırazdan koyuyorum vıdyo koycam hemde bekleyın

bugün ayın 12 si arkadaş 4 ünde resim koyacam hatta video koyacam demiş ama herhalde bilgisayarı bozuldu arkadaşın ki koyamadı resimleri :) yine de kötü düşünmemek lazım :) emeğe saygı göstermek lazım:) karşısındakileri keriz yerine koyuyor arkadaş ama yine de pozitif düşünmek lazım :) sinirlenmemek lazım :)

e1ektronick

e1ektronick

Üye
bugün ayın 12 si arkadaş 4 ünde resim koyacam hatta video koyacam demiş ama herhalde bilgisayarı bozuldu arkadaşın ki koyamadı resimleri :) yine de kötü düşünmemek lazım :) emeğe saygı göstermek lazım:) karşısındakileri keriz yerine koyuyor arkadaş ama yine de pozitif düşünmek lazım :) sinirlenmemek lazım :)
pozitif dusunmeyeceksin aslinda. yer musait olacak agzina geleni sayacaksin boylelerine. keriz diyorsun, dogru. konu altindaki yorumlari okumadan indirenler kerizin ta kendisidir. ve bu 80k herifin sahte sozlerine inanip ne verildiyse indiriyorlar. biraz gozunuzu acin millet, uyumayin. forumlarda boyle adamlar cok, nedir ne degildir sorulmadan sormadan indirmeyin. resim hatta bazen o kadar onemli bir paylasimsa calisip calismadigina dair video isteyin. (kotali internet kullanicilari bu sozum aslinda sizlere).

bazen bos konustugumu zannediyorum, birileri cikiyor ilk once cok guzel isler yapiyormus gibi gorunuyor, forum kullaicilarida zokaya takiliyor. sonra yaptigi paylasimin cilkini cikariyor, birde hotfile uzerinde para kazanmaya basladiysa tamam. millet iyi de olsa kotu de olsa indiriyor. ondan sonra yaygara kopuyor.

aslinda bos konusmaktan ote forum ve internet kullanicilarinin daha bilincli download yapmalarini saglamak istiyorum fakat gercekte banane demeyide ihmal etmiyorum. neden; herzaman ben kotu oluyorum gorsel ornek isteyerek. "kerizsen, gorsel ornek olmadan indirmeye devam edebilirsin kullanici."

ramozotti

Üye
kardeşim ağzına sağlık resmen duygularıma tercüman olmuşsun

PAROLA061

Üye
Bu emek teşekkür edilmezmi

cengilo

Üye
bütün cevapları okudum.bir de ben deneyeyim bakalım.cevabını yazarım.haydi hayırlısı

mukami

mukami

Üye
çok teşekkürler :aha:

Node

Node

Üye
ben yükledim. navigasyon için lisans kodu istiyor.

.:ceza:.

Üye
arkadaşlar route 66 sur ve yuru aktivasyonunu i8910 16 gb larda telfnun seri numarasına verio çnku hediye gelio o yuzdn nokia ve i8910 8 gb larda çalşmyo

mad_1

mad_1

Üye
bu konuyu açan sığır bu arkadaşımızın verdiği linkini aramakla 3 gün geçirmiş dosyaları çıkartıp konu açmış ama sorun değil konu mesajlarını takip ederek bu adamların post rankı peşinde olduklarını anlamak zor değil saolun.

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
bu konuyu açan sığır bu arkadaşımızın verdiği linkini aramakla 3 gün geçirmiş dosyaları çıkartıp konu açmış ama sorun değil konu mesajlarını takip ederek bu adamların post rankı peşinde olduklarını anlamak zor değil saolun.

REKLAM

DOGRU SÖZE ne söylenirki

Üst Alt