Resimli & Detaylı Garmin Mobile XT GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

hayvan

hayvan

Üye
gerçekten çok güzel detaylı bir anlatım
emeğin için çok çok teşkkürler

Kinova47

Üye
bende nokia e50 var ama programı calıştıramadım neden olbilir program açılıyır ama arkasından hemen kapanıyor

masterofpeople

Üye
Tamam Dır Eline Sağlık
Emege Saygı Tesekkur

serkan_dal18

Üye
iyi günler bilader garmin mobile xt yi indirdim bilgisayara bir de bunun için iki tane altında link vermişsin bunlarıda indirmemiz gerektiğini söledin ama linkin ilki inmiyor sadece ikincisi iniyor nasıl yapabiliriz yardımcı olursan sevinirim

kızılkurt

kızılkurt

Üye
kardes n 95 te gps gormuyo napcaz şimdi biyardim etsen hersey calıiı yor

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
kardes n 95 te gps gormuyo napcaz şimdi biyardim etsen hersey calıiı yor

anlatımları doğru şekilde yapmışsanız,problem çıkmaması gerekiyor,gps görmüyor derken ne anlatmak istediğinizide anlamadım,sorununuzu tam olarak yazınki yardımcı olalım..

Apocalypticboy

Üye
Arkadaşlar yazılanları harfi harfine yaptım yalnız bende haritalar açılmıyor haritayı gör dediğimde uyduya bağlanıyor diye kalıyo ve araba işaretinin yanı bomboş altta da no map yazıyor bu nedir benim cezam mı herkeste çalışıyor bir bende çalışmıyor ??? (7 saattir uğraşıyorum da)

ali56

Üye
ustam haritaları buraya çıkart diyorum hata veriyor

Blugur

Üye
hocam merhaba, birkaç arkadaşın da bahsettiği problem bende de var. kurulumu yapıyorum uygulamalardan garmin e tıklıyorum, garmin yazısı çıkıyorrrrrrr vee masa üstüne dönüyor. şimdi diyeceksiniz ki ilaçlamayı iyi yapamamışsınız... iyi de ilaçlama yapacak yere bile gelmiyor ki ?
ilk garmin logosu çıkıyor ekranın ortasına, sonra pıt: masaüstündesiniz... haaa bir de bu işlemden sonra telefonun ilk masaüstü ekranına geldiğinizde kapalı olan bluetooth simgesinin açılmış olduğunu farkediyorsunuz - belki yardımcı olabilir çözüm için - ne dersiniz... ?

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
hocam merhaba, birkaç arkadaşın da bahsettiği problem bende de var. kurulumu yapıyorum uygulamalardan garmin e tıklıyorum, garmin yazısı çıkıyorrrrrrr vee masa üstüne dönüyor. şimdi diyeceksiniz ki ilaçlamayı iyi yapamamışsınız... iyi de ilaçlama yapacak yere bile gelmiyor ki ?
ilk garmin logosu çıkıyor ekranın ortasına, sonra pıt: masaüstündesiniz... haaa bir de bu işlemden sonra telefonun ilk masaüstü ekranına geldiğinizde kapalı olan bluetooth simgesinin açılmış olduğunu farkediyorsunuz - belki yardımcı olabilir çözüm için - ne dersiniz... ?

sevgili arkadaşım,daha öncede belirttim,bu tür hatalar kesinlikle ilacını veremediğinizden oluyor,size tavsiyem,telefonunuza kurmuş olduğunuz programı tamamen kaldırıp,yönergeleri dikkatli bir şekilde uygulayıp,tekrar kurun olacaktır...

trinidat

Üye
dostum benden herşeyi yaptıktan sonra tekrar ****** istiyor.

--------------- Ekleme ---------------

açma kodu istiyor yani

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
dostum benden herşeyi yaptıktan sonra tekrar - istiyor.

--------------- Ekleme ---------------

açma kodu istiyor yani

pro yu telefonunuzdan kaldırıp,yönergeleri dikkatli okuyarak tekrar kurun..

caglaratmaca

caglaratmaca

Üye
s60 olan nokia 6670 e oluyormu?

edaedaeda

Üye
yalnız ilaçtaki numaraları notdefterine kaydettikten sonra açıp içine yapıştırmamız gereken ing formatlı dosyaları ne pc ne de ppc açamıyor.bunun için ne yapmamız gerek?ing ekli dosyaları not defteriyle göremiyorum

mgas19

mgas19

Üye
arkadaşım n95 e yüklüyorum bu programı garmin yazan o siyah kısım açılıyo sora tekrar kapanıyo neden böyle oluyo yardım edin lütfen

edaedaeda

Üye
haritayı görebilmek için gps e bağlı olmamızmı gerekiyor en azından ilk kurulum aşamasında?çünkü harita yok diyor.img uzantılı olduğu içinmi tanımadı?bir ara şu 25 haneli unlock şifresini sordu.eksik birşeymi yaptım acaba?yardımcı olabilecek birisi varmı?

bırcan

Üye
Programı çalıştırıpta Akabinde Kapanan Arkadaşlar.....garmin Klasörünü Hafıza Kartında Herhangibir Klasöre Değil Hafıza Kartına Direk Kopyalayın Sorun çözülüyor...kolay Gelsin

ssbilge

Üye
programı p990 a kurdum. Gayet başarılı.Ancak programı çalıştırmasam bile pil sürem epey düştü. Hafıza kartını çıkarıp kullanmak ya da bir dosya yönetici programı kullanarak programı kapatmak mümkünmü? Teşekkürler

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar eğer konuyu dikkatlice okursanız,bütün sorularınızın cevabının verilmiş olduğunu görürsünüz,
anlatımda,linklerde,ayrıntılı olarak her şey yazıldı,hiç bir detayı atlamadan üstelik...

oonur33

Üye
selamlar oncelıkle programı buraya koyan ve ilgilenen arkadaşa sonsuz teşekkürler benim bir sorunum var n95 2gb kullanıyorum programı attım kurdum fakat programı telefondan başlatamıyorum hemen ana ekrana dönüyor uygulamadan atıyor ne yapabılırım acaba

Üst Alt