Resimli & Detaylı Garmin Mobile XT GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
Kardeşim harikasın bi deneyelim bakalım sonuç ne olacak ...

ozgurdeniz

Üye
kardeş bende asus p535 var ve tüm dosyaları indirip boşu boşuna mı kotamı doldurdum? igo ve destinator 6 yı denedim...garmin çok hoşuma gitti..şimdi ben bunu kuramaz mıyım off yaa :(

akyuzmk

Üye
P1i(uiq3) için Garmin programı arıyorum ve bu programı nasıl full yapıyoruz, Garminin kendi sitesinden indirdim, yardımlı GPS diye bir bölüm çıkmıyor sadece Garminin Bluetooth cihazlarını destekliyor, P990i veya P1i 'de kullanan arkadaşlardan paylaşırlarsa sevinirim.

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
P1i(uiq3) için Garmin programı arıyorum ve bu programı nasıl full yapıyoruz, Garminin kendi sitesinden indirdim, yardımlı GPS diye bir bölüm çıkmıyor sadece Garminin Bluetooth cihazlarını destekliyor, P990i veya P1i 'de kullanan arkadaşlardan paylaşırlarsa sevinirim.

yardımlı gps seçeneği benim anlatımımla yaparsanız çıkar,yani ilaçlı,...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
offffff çok karışık ve uzun olmuş
sağol

ramazan.t

Üye
arkadsim eline saglik hersey tamam da bende hartiayi bir türlü calistiramadim arti ses de calismiyor bir zahmet harita ve ses konusunda da resimli bir imkanin varmi harita tam olarak nasil hangi dosyaya ve dosya ismi ne olacak acemiyimde bu konuda

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
arkadsim eline saglik hersey tamam da bende hartiayi bir türlü calistiramadim arti ses de calismiyor bir zahmet harita ve ses konusunda da resimli bir imkanin varmi harita tam olarak nasil hangi dosyaya ve dosya ismi ne olacak acemiyimde bu konuda

dökümanları iyi okuyun,ve yönergeleri takip edin,ben ayrıntılı olarak her şeyi anlattım zaten,
haritaları ayrıca bir yere yapıştırmıyoruz,sadece garmın klasörünü hafıza kartına atıyorsunuz o kadar,
takıldığınız yer tam olarak neresi onuda belirtmemişsiniz.

MULAWI

Üye
arkadaşlar ben bu VEHICLE olayını yapamadım yahu.... nerden seçilir nasıl yapılır?, şu an gayet iyi çalışıyor.... SAPMA lar olmasa süper olacak :)

ramazan.t

Üye
tesekkür ederim,önclikle söyle antayim resimdeki aciklamayi aynen uyguladim ve basardim.her sey ok.sorun su ben isvicredeyim icine almanya hartisini attim bulamadi,mesela sehirler bölümüne girdiyimde sadece türkiyedek sehirleri buldu.mesela avrupa haritasini garmin dosyasina atinca haritayi ilaclamak gerkiyormu.mesela türkiye haritasini ilacladigimiz gibi.map id numurasini ilaclamistikya kisacasi sorun harita yüklemde sadece bu sorun var.türkiye haritasini güzel buluyor.

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben bu VEHICLE olayını yapamadım yahu.... nerden seçilir nasıl yapılır?, şu an gayet iyi çalışıyor.... SAPMA lar olmasa süper olacak :)

AYARLAR-HARİTA-VEHİCLE:oke:

MULAWI

Üye
Arkadaşlar müjdemi isterim, sapma sorunu çözüldü :)
UIQ3 için çıkan son sürüm 4.10.80 bu sorunu ortadan kaldırdı. artık rahat rahat kullanabiliriz, ayrıca VEHICLE Menüsüde mevcut m rsikletten tut uçağa kadar hepsi mevcut :)

Cümlemize, yani bu sorunla uğraşanlara hayırlı ve uğurlu olsun ;)

marmarisleee

Üye
arkadaşlar bana tayland map lazım. yardımcı olursanız sevinirim. tşk

ilkkonuk

Üye
kardes link den indirdim ama dosya yok yada ben tam yapamadim internet exp resmi cikiyor bir sey acilmiyor yardim edersen sevinirim tesekkur.

--------------- Ekleme ---------------

saolasin sonnunda hallettim ama ben avrupadayim buranin haritasini exra yuklememmi lazim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar ikinci haritayi bir turlu yukleyemedim yardim edin lutfen geri kalan her sey calisiyor

scooter76

Üye
problem var yukledikten sonra garmini tikliyoruz ama garmin yazisindan sonra otomatikman kendi kapaniyor

MULAWI

Üye
problem var yukledikten sonra garmini tikliyoruz ama garmin yazisindan sonra otomatikman kendi kapaniyor

yeterince RAm yoktur, Cebini kapat pilini sök tak çalıştır ve ilk yaptığın GARMIN i çalıştırmak olsun.... sanırım açık kalan proğramlar var sende. SwissManager gibi bir proğram tavsiye ederim.:oke:

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi

tıklayınca açılır gibi yapıp,tekrar masaüstüne atıyorsa ilacını doğru yapamamışsınız demektir...

metaltay

Üye
ya arkadaşlar bunu tele kurduktan sonra sadece garmin yazan bi ekran cıkıyo 20 sn falan duruyo sonra kapanıyo.......bi yardım edin lütfen

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi

leblebici

Üye
Arkadaslar program icin cok tesekkurler. Anlatilanlari yapinca program calisti
Ben Tr de degil yurtdisinda yasiyorum bu durumda baska haritalari nasil aktif ederiz veya yukleriz
bu konuda bilgisi olan varmi?

Üst Alt