Reflesh Tüm Önemli Modlar Bir Arada Sis Halinde

Sponsorlu Bağlantılar

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen içindeki modlardan herhangi birini önceden yüklemişsindir hocam ...onu yüklemelerden kaldır bunu kur

koray777

koray777

Üye
Şahane bişey yayında ve yapımda emeği geçenlerin eline sağlık :D

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
;) güle güle kullanın

komando04

komando04

Üye
kardeşim belle ile uyumlumu bu bize refresh gelmedi o yüzden

By-HaCk

By-HaCk

Üye
nokia 603 kullanıcısıyım belle güncellemesini yükledim bu mod benim tel için geçerli mi ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Dedeserdar arkadaş bella da deneme şansım olmadı...dene istersen sevmezsen kaldırırsın....
By hack özelden cevap verdim

hugoKJ

Üye
eğer beğenmezsek nerden kaldırıcaz uygulamayı. direk uygulama yöneticisinden mi ?

ordoseclorum

Üye
uygulama yöneticisinde bulamadım nasıl kaldıracağım bunu

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yönetcsnde görünmüyor ise,modu uyguladığnzda menüye gelen uygulamaya uzun basın ve sil diyin

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim

coskunsaglam

Üye
nasıl kaldırcaz karşı taraf meşgule yada kapatınca deil sadece açınca titresin istiyorum nasıl yapcaz

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
onu yapmak için başka bir mod hazırlamak lazı dostum...kaldırmak için sis dosyasını yüklediğinde menüde oluşan uygulamaya basılı tut ve sil işaretle

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

berkde

Üye
bunu dediğiniz gibi menüden üstüne basılı tutup siildim telefonu yeniden başlattım ama hiç bi şey değişmedi aynı kaldı bunu nasıl kaldırıcaz ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kalkmamsına imkan yok tekrar denemelisin ...uygulama yöneticisinden değil menüden simgesinin üzerine basılı tutup sil diyeceksin

berkde

Üye
Simgeyi dediğin gibi üstüne basılı tutup sildim hatta simge şimdi yok ama yinede mod gitmedi

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
nasıl vardın bu sonuca?

Üst Alt