Reflesh Tüm Önemli Modlar Bir Arada Sis Halinde

Sponsorlu Bağlantılar

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Reflesh Tüm Önemli Modlar Bir Arada Sis Halinde
Reflesh için hazırlanan bu sis dosyası sizi büyüleyecek:)
İçinde bulunan modlar:
1-Belle tema efekti modu
2-Tarayıcı önbelleği e ye aktarma modu
3-Tercihler isim düzenleme modu
4-Joshlog mod(Avkon modu)
5-Kinetik Scrolling(menüde akıcılık) mod
6-Korumalı dosyaları gönderme mod
7-Tactile v2 Mod(arama halinde karşı taraf telefonu açınca titrer) mod
Tarafımdan denenmiştir ve işe yaramıştır herhangi bir sorun yok sis dosyasını kurun ve keyfinize bakın.Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık

Modu nasıl yüklerim:
Öncelikle indirmiş olduğunuz sis dosyasını kurun gelen uyarılara evet diyin.Daha sonra menüde oluşan MiniCMD uygulama ikonuna tıklayın...size installing joshlog diyecek bekleyin daha sonra özellikle buraya dikkat edin uyarının üstüne tıklayın!devamında gelecek uyarılara yani installing kinetic scroll uyarılarının da üzerine tıklayın...herşeyi yükledikten sonra restart diyecek yani telefonu yeniden başlatın...Eğer bu işlemleri dediğim gibi doğru şekilde yaparsanız zaten telefon açılışta yeni avkon.mif dosyası ile başlıyor...Yani Pil ve Şebeke ikonu değişiyor(android yeşili).....Daha sonra mif dosyalarını değiştirmek isteyenler sırasıyla C/joshlogpatch/resource klasörüne mif dosyalarını atarak yeni miflerine kavuşabilir....Tabi belirtmeye gerek duymadım ama bu işlemi yapmanız için rompatcherden openall yamasını aktif etmeniz ve xplore kullanmanız gerekir...
İyi kullanımlar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RedMaker, grosmall, enchil ve 11 diğerleri

u_cosar

u_cosar

Üye
:tşk:

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
düşünceli bi paylaşım teşekkürler

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,öenmli bir paylaşım yapmışsın,eyvallah

emreli01

emreli01

Üye
ellerine sağlık :)

aslankaplants

aslankaplants

Üye
tek tek modları veremezmisin
Tarayıcı önbelleği e ye aktarma modu
Tercihler isim düzenleme modu
Korumalı dosyaları gönderme mod
Tactile v2 Mod(arama halinde karşı taraf telefonu açınca titrer) mod
sadece bunları yüklicem diğerleri var da

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sisconnect ile baktım ama dosyalar karışık hangisi hangisinin denemek lazım...belki diğer arkadaşlar yardımcı olabilir

aslankaplants

aslankaplants

Üye
tmm kardeş saol şimdi üst üste sıkıntı çıkarır diye yüklemedim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim burda yazan tüm modların nerdeyse hepsi sadece txt belgesini değiştirme ile yapılıyor...yani sadece bir satır değiştiriliyor ve mod oluyor...sen önceden yükledin ise sadece üstüne yine aynı txt belgesini atmış olursun...yani hiç bir halukarda zarar görmezsin yinede karar senin arkadaşım

aslankaplants

aslankaplants

Üye
tmm ozaman yüklüyüm ben

arslanla

arslanla

Üye
Yükleyince nasıl geri alcaz tekrar silerek mi?

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
Yerleşik bileşen hatası veriyor mu ? Bunu önceden bende denemiştim ama yerleşik bileşen uyarısı veriyordu :hmmm

metyuu

metyuu

Üye
eline sağlık yükledim sorunsuz yüklendi ve ana menüde bir simge çıkıyor tıklıyorsun tek tek modları yüklüyor sonra tekrar başlatın diyor bu kadar, şu an bir sorun yok. Yerleşik bileşen hatası vermedi

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
eline sağlık yükledim sorunsuz yüklendi ve ana menüde bir simge çıkıyor tıklıyorsun tek tek modları yüklüyor sonra tekrar başlatın diyor bu kadar, şu an bir sorun yok. Yerleşik bileşen hatası vermedi

bilgilendirme için :tşk: dosyayı indirdim. Format atarsam yüklerim. Konu sahibine :tşk:

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
hocam yerleşik bileşen hatanı bazı yazılımlarda veriyor...neden verdiğini ben çözemedim bi türlü..bende sorun çıkmadı ...teşekkürler arkadaşlar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Teşekkürler Kardeşim Yararlı Bir Paylaşım Olmuş..

mah23442344

Üye
yükleme nasıl olacak ?

aslankaplants

aslankaplants

Üye
peki bundaki avkon modunda mifler c/resource/apps da mı yoksa e/resource/apps da mı

Üst Alt