Reflesh Tüm Önemli Modlar Bir Arada Sis Halinde

Sponsorlu Bağlantılar

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dosyayı indiriceksin sis dosyasına tıklıcaksın gelen uyarılara tamam diyeceksin bu kadar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler emeğine sağlık :oke:

mah23442344

Üye
mif dosyalarını biz şimdi nereye atıcaz e resource apps a mı yoksa c resuorce apps a mı ???

aslankaplants

aslankaplants

Üye
tmm yapıyorum:D

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
c kardeşim zaten c nin içine bakarsan modun dosyasını görürsün hemen ...içinde resource/app klasörüne bırak mifleri

mah23442344

Üye
ya abi ben yapamadımya. Tıklıyorum uygulamaya ...mif installing diyor bekliyorum başka da bir şey çıkmıyor. Ne kadar beklemem lazım acaba ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim tıkladıktan sonra res atıcaksın

mah23442344

Üye
şimdi mif installing yazısı çıkıyor sonra kendi kendine gidiyor o yazı ondan sonra reset mi atayım ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum

mah23442344

Üye
son olarak yüklenip yüklenmediğini nasıl anlarım???

aslankaplants

aslankaplants

Üye
kardeş tek tek yok mu ben avkon modu e olmak üzere bir sürü şeyler yükledim şimdi yapınca o yüklediklerimde sıkıntı olmasın . Ama korumalı dosya, tarayıcıyı e ye alma ve karşı taraf açınca titreme olsun istiyorum başka konuda da bulamadım. olursa çok iyi olucak

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dostlar modu ben yapmadım ...üst mesajdada yazdım sisconnect ile açtım sisi fakat içi karışık onu parçalamak beni aşar fakat dediğim gibi diğer üstatlarımız belki yapabilir...ben sadece paylaştım yani yapımcı ben değilim malesef

son olarak yüklenip yüklenmediğini nasıl anlarım???
açtıktan sonra c nin içine gir orda zaten avkon mod kinetik socroll hepsinin dosyası var bu şekilde bir de dene korumalı dosyaları yani sis ve sisx leri göndermeye çalış bluetootla bakalım yapabilmişmisin

aslankaplants

aslankaplants

Üye
tmm neyse sonraya kaldı format lazım olursa yüklerim bunu

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
sizler için denedim arkadaşlar tekrar eğer doğru işlemleri yaptıysanız zaten telefon açılışta yeni avkonuyla yani android yeşili pil göstergesiyle açılıyor....kinetik te blutootla göndermede hiç bir sorun yok yapamayan özel mesajda atabilir

- - - Eklendi - - -

konu güncellendi ve yükleme adımları konuya eklendi arkadaşlar umarım başarırsınız

tarxhn

tarxhn

Üye
biilgilendirme için saol

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Yararlı paylaşım! Teşekkürler ...

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim arkadaşlar bol kullanımlar...

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kullanan yada deneyen yok herhalde:)))

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
bende güncelleştirme hatasi verdi Neden acaba

Üst Alt