Spor PES 2014 HD symbian^3

Sponsorlu Bağlantılar

mars259

mars259

Üye
geldi raso

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim qfs denedim ama yükleme tamamlandığında bana link vermedi o kadar da beklemiştim

leonidascrn4

Üye
ben buraya çok yükledim bu güvenli bide bunı dene kardeşiö

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Onuda denedim sonunda ingilizce bişeyler yazdı oda olmadı

leonidascrn4

Üye
kardeşim e posta ile bana gönder ben yükliyim

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Speedy share deniycem bakalım
yok ben yüklerim saolasın dostum teşekkürler

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
1-2 saat sonra bekleyin arkadaşlar inşallah gelecek
Ulan nerdeyse oyuna uğraştığım kadar upload a uğraştım bu nedir ya.

leonidascrn4

Üye
tamam kardeşim kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: mars259
Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
pek de kolay deil ama sağolasın eyvallah

• Beğen
Tepkiler: Jan
mars259

mars259

Üye
kolay gelsin insallah olur
raso upload oluyo mu durum nedir???

• Beğen
Tepkiler: Jan ve leonidascrn4
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu benim uygulamam internetin açık ve bağlı olsun ve bitmesini bekle, dosyayı yüklerken .bin formatını .zip yap o şekilde at linki ben pcdeyim yeni link ekleyebilirim her zaman

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
insallah raso bunla yapabilir
acayip derecede mesaj kasıyorsun, burada yazılanların belkide yarısı senin, hadi de ki bana şu yazdığın şeyin mantığını ? yapar yapmaz o yazacak, bu davranışı bir bırakırsan kalıcı olabilirsin, bir de şu kardeşim olayını bana söyleme

mars259

mars259

Üye
acayip derecede mesaj kasıyorsun, burada yazılanların belkide yarısı senin, hadi de ki bana şu yazdığın şeyin mantığını ? yapar yapmaz o yazacak, bu davranışı bir bırakırsan kalıcı olabilirsin, bir de şu kardeşim olayını bana söyleme
tamam cok cabuk kiziyosun ben sadece iyi niyetten ole dedim bi daha demem kusura bakma mesaj kasmyom ben pes oyununu cok sewiyom telefonda tek o var ve hep onu oynuyom onun icin surekli maxicepde bu konuyu takip ediyor mesaj yaziyorum

leonidascrn4

Üye
Mesut kardeş bende öyle düşünüyorum bizde ona yardımcı olmaya çalışıyoruz tamam zor bi iş bişey demiyoruz inan bende çok seviyorum bu oyunu normalde buzamana kadar hiçbi konuyada yazmadım bişey
sadece bu oyun için girdim ve ısrarım bu yüzden

mars259

mars259

Üye
Mesut kardeş bende öyle düşünüyorum bizde ona yardımcı olmaya çalışıyoruz tamam zor bi iş bişey demiyoruz inan bende çok seviyorum bu oyunu normalde buzamana kadar hiçbi konuyada yazmadım bişey
sadece bu oyun için girdim ve ısrarım bu yüzden
kardesim senlik bisey yok mesut onu bana dedi ustune alinma bana kizdi

• Beğen
Tepkiler: leonidascrn4
Metin MF

Metin MF

Üye
Arkadaş ban yemiş noldu ki. @Raso66 kardeş uc browser ile upfile.mobi'ye upload etmeyi dene ben 77 mb upload etmiştim

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Normalde upfile yi denedim ama uc web kurup deneyim birde boş zamanımda.
Tam olarak sürümün linkini atarmısın

Üst Alt