Spor PES 2014 HD symbian^3

Sponsorlu Bağlantılar

Habeşi

Habeşi

Üye
kafamdaki şeydi bu oyunu oynarken kim yaptıysa uğraştıysa harika adammış vesselam

leonidascrn4

Üye
Paylaş kardeşim artık ya :D emeğine sağlık şimdiden
Beşiktaş a sosa yı yapmayı unutma lütfen :)

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Bugün gelecek sosa da var demba ba da atibada cardozo trabzonspor da bruma olcan hepsi var

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mobil olduğum için sıkıntılı oluyor ama biraz daha bekleyiniz
İşlerim falan oluyor bende hemen paylaşmak istiyorum mediafire ye yükleyemedim mobilden
Ama gelecek sabır

leonidascrn4

Üye
Arkadaşlar mobil olduğum için sıkıntılı oluyor ama biraz daha bekleyiniz
İşlerim falan oluyor bende hemen paylaşmak istiyorum mediafire ye yükleyemedim mobilden
Ama gelecek sabır
Kusura bakma haklısın Türk milletini bilmiyormusun :D
Bugün paylaşırsan çok iyi olur kardeşim :)

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Çabalarım son gaz devam etmekte

mars259

mars259

Üye
Ne zamanpaylasirsin saat kacta bari onu sole yahu
Hadi paylas bitmedi mi yoksa daha bari en gec ne zamana paylascani sole

• Beğen
Tepkiler: leonidascrn4

leonidascrn4

Üye
kardeşim hakkaikaten onu söyle bizde ona göre bekleyelim dün dedin bugün paylaşcam diye bizide anla nezaman paylaşcan yani paylaş artık bittiyse :)

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dosya bitti ama mobilden upload sıkıntı oluyor galiba bilgisayarla paylaşmam gerek size tam bi tarih vermem yanlış olur
Ben keyfimden geciktirmiyorum bende istiyorum bi an önce paylaşmayı ama mobilden olmuyor
Evet akşama paylaşcam dedim ama upload zor oluyor benlik bişey yok.

leonidascrn4

Üye
işte pc den nezamn yükleyebilirsin

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Pc olmadığı için bilemiyorum

mars259

mars259

Üye
Bi yerin wifi sini fln biliyosan kullan yada internet cafedede olur bence sen bilirsin hangi transferleri yaptin avrupada anlatsana biraz:)
Bide aklima su takildi pc yoksa transferleri nasil yaptin merak sadece

• Beğen
Tepkiler: leonidascrn4

fatih-57

Üye
Teşekkürler güzel çalışıyo ama symbianda diğer oyunlarada gelen güncellemeler varmı meslea gt racing gibi oyunlar için?

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim gt racing e nasıl bi güncelleme gelsin ki sanmıyorum
Yarını bekliycez dostlar.. Baştan sona bütün ligler güncellendi.. James kroos, Torres mandzukic david luiz f.luis d.costa olcan bruma pandev cardozo ba vs.. Bir kaçı
Dediğim gibi herkesin çözebileceği bir iş deil. Bayağı yoruldum yaparken.. Ama güzel oldu Yarın olsun bi arkadaşlar inşallah upload edebilirim tam bişey demeyim ama bekleyin.
Normalde bu kadar uğraşmazdım ama oyun güzel olduğu için uğraştım yoksa başka oyunlara uğraşmam
Telde doğru dürüst oynadığım tek oyun

Üst Alt