Spor PES 2011 HD+Süper lig v0.1.0

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
PES 2011 HD+Süper lig v0.1.0
Ve sonunda Pes 2011 HD için süper lig yaması geldi. Oyunda süper lig hariç diğer ligler 2014 sezonu yaması içermektedir. Süper lig 2016-17 sezonuna göre yapılmıştır ve tüm yeni transferler mevcuttur.

Hatalar ve eksiklikler olabilir. Bir sonraki güncellemede düzeltilecektir.

[Yamanın v2.0 versiyonu çıkmıştır:

Spor - PES 2016 SÜPER LİG YAMA V2.0 Gitmek İçin Tıklayın--->>]

Yapımcılar:
@TheStRoNg

Yamayla birlikte gelen değişiklikler:

-Spor Toto Süper Lig
-Ziraat Türkiye Kupası
-Süper Lig için 16-17 transfer yaması.
-Süper lig top

Yamayı kurmak için .Zip içinde bulunan main.bin dosyasını;
E > Private > 20038980 > database klasörüne atın ve üzerine yazın.

İndirme Linkleri:

İNDİR--->>

İNDİR--->>

İNDİR--->>

Oyundan Kareler:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli, AMED SUR, Cadillac34 ve 3 diğerleri

codern

codern

Üye
teşekkürler :)
oyuncuların yüzleri de gelişmeli :)

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Emeğine sağlık sağol

Jan

Jan

Üye
Hele şükür çok teşekkür ederim arkadaşlar emeğinize sağlık :)

MaxipmaN

Üye
teşekkürler güzel olmuş yapılması, bu oyun güzeldi ama bazen tuş takılır kalırdı.

Jan

Jan

Üye
Yalnız birşey belirtmek istiyorum kadroları yeni güncellemede komple değişirseniz daha iyi olur . Mesela bir takımın yedek oyuncularının hepsi yabancı ve bu tüm takımlarda mevcut . Yaptığınız iş zor olabilir fakat hepsini değiştirir iseniz daha iyi olur asıl emek de budur ;) teşekkürler arkadaşlar..

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Yalnız birşey belirtmek istiyorum kadroları yeni güncellemede komple değişirseniz daha iyi olur . Mesela bir takımın yedek oyuncularının hepsi yabancı ve bu tüm takımlarda mevcut . Yaptığınız iş zor olabilir fakat hepsini değiştirir iseniz daha iyi olur asıl emek de budur ;) teşekkürler arkadaşlar..
biz gerçek kadroları yaptık. Kafamıza göre yapsaydık anlamı olmazdı.

Jan

Jan

Üye
Kadrolar doğru sorun yok sadece yedekler yanlış dostum :)

Jan

Jan

Üye
Mesela aç oyunu sivassporu al takım doğru sıkıntı yok fakat yedekler hep yabancı hintli veya pakistanlı gibi

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Mesela aç oyunu sivassporu al takım doğru sıkıntı yok fakat yedekler hep yabancı hintli veya pakistanlı gibi
Yamada 3 büyük takım yani Fb, GS ve BJK takımlarına önem verildi. Uzatmaya gerek yok. Ayrıca yeni güncelleme gelirse bunlar düzeltilebilir.

Jan

Jan

Üye
Uzatma yok canım kardeşim ister yapın ister yapmayın emeğinize sağlık da ben sadece kadrolar tam doğru değil dedim. Doğru büyük takımlar da sorun yok.. Neyse iyi çalışmalar.

• Beğen
Tepkiler: Lionel Ronaldo ve Eren Değerli
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Uzatma yok canım kardeşim ister yapın ister yapmayın emeğinize sağlık da ben sadece kadrolar tam doğru değil dedim. Doğru büyük takımlar da sorun yok.. Neyse iyi çalışmalar.
:tşk:

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
güzel olmuş emeğinize sağlık,gerçekten harika bir çalışma,ilerleyen zamanlarda 2.lig beyaz grubu da bekleriz(Amed spor)
acaba Amed sporu eklemek mümkün mü herhangi bir takım yerine , yapabilen olur mu acaba ?

• Beğen
Tepkiler: Jan
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Jan