Nokia N8: Reset hard format

Sponsorlu Bağlantılar

balkonkusu

balkonkusu

Üye
arkadaş ne zaman paylaşacak acaba beklemedeyim :):):) tşk bu arada

fenomen_07

Üye
selam n8 den kaybedilen dosylaarı ne zaman eklenir?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şuanda bu konu ile büyük bir sıkıntı var kardeş nokia destek bile çözüm arıyor. sadece tek çözüm yakında çıkacak yeni yazılımdır biraz sabır beklemek gerek.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
şuanda bu konu ile büyük bir sıkıntı var kardeş nokia destek bile çözüm arıyor. sadece tek çözüm yakında çıkacak yeni yazılımdır biraz sabır beklemek gerek.
Bu firmware hakkında hiçbiryerde bilgi bulamadım . Veya çıkacağı söylenen bi bilgi . Hiçbişey bulamadm . :allalla:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu firmware hakkında hiçbiryerde bilgi bulamadım . Veya çıkacağı söylenen bi bilgi . Hiçbişey bulamadm . :allalla:
bu ay içinde güncellenceği söyleniyor biraz beklenirse yeni fwler de çıkar

Rich4arD

Rich4arD

Üye
bu ay içinde güncellenceği söyleniyor biraz beklenirse yeni fwler de çıkar
Saol da kaynak falan ? :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaş ne zaman paylaşacak acaba beklemedeyim :):):) tşk bu arada

selam n8 den kaybedilen dosylaarı ne zaman eklenir?

Burdan ulaşabilirsiniz
http://www.maxicep.com/symbian-3-de...turk-national-geographic-vs-burda-439526.html

uMTOku

Üye
Ovi silinir die konuya ekleyin bari bilmeden format atmasınlar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
not eklendi başta eklesem güzel olurdu neyse geç kalmış sayılmayız.. :oke:

geceler77

geceler77

Üye
işe yaramıyor 4 tusada basılı tutuyorum fakat hiçbirşey olmuyor bi titreşim uyarısı veriyor birkaç saniye sonra ikikere titreyip kalıyor hiçbirşey olmuyor yada benmi yapamıyorum

Rich4arD

Rich4arD

Üye
işe yaramıyor 4 tusada basılı tutuyorum fakat hiçbirşey olmuyor bi titreşim uyarısı veriyor birkaç saniye sonra ikikere titreyip kalıyor hiçbirşey olmuyor yada benmi yapamıyorum
Aynı şey bana da oluyor :allalla:

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Diğer üç tuşu basılı tutun ama güç tuşunu telefon ilk titredikten yani açıldıktan sonra bırakın... Yoksa 8 saniye süresi dolar ve kendini kapatır. Üç tuşa basmaya devam edin, öyle format atın...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Diğer üç tuşu basılı tutun ama güç tuşunu telefon ilk titredikten yani açıldıktan sonra bırakın... Yoksa 8 saniye süresi dolar ve kendini kapatır. Üç tuşa basmaya devam edin, öyle format atın...

anlatım için teşekkürler kardeş saol

veterinarius

veterinarius

Üye
kafayı yiyeceğim ya, benim n8'e ne denediysem hard reset atamadım.

azrail..

Üye
telefon kapalıykenmi o tuşlara basacağız

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet telefon kapalı iken yapıyorsunuz.

bu arada yeni yazılım çıktı format yerine güncelleme yapın derim. format sonrası ovi gidiyor hatırlatayım.

denız_23

Üye
arkadaslar hard reset atmanızı tafsıye etmem neden dersenız ben attım kaspersky 19 tane vürüs bulunca tel de bırde kulaklıgı taktıgımda ses etıketı ekle dıye bısıy cıkıyor.hard reset attım duzelmedı ustelık ovi magaza gıttı.allah tan forumdakı bır arkadasın yaptıgı gıbı nokia shop a gıttım.013.016 yüklenmıs ve cok sukur gayet ıyıve hızlı

ca_sus

Üye
yazk o paralara :D yazık

Üst Alt